Герасимовски: Паркинг за велосипеди до секоја нова градба во Општина Центар
Герасимовски: Паркинг за велосипеди до секоја нова градба во Општина Центар
Герасимовски: Лицата со оштетен слух добиваат бесплатно паркирање на сите паркинзи на ПОЦ
Герасимовски: Лицата со оштетен слух добиваат бесплатно паркирање на сите паркинзи на ПОЦ
ЗАСЛУЖЕНО, БУЧКОВСКИ ИМА ГОЛЕМО МЕЃУНАРОДНО ИСКУСТВО И РЕЈТИНГ - Владата му го продолжи мандатот на Владо Бучковски
ЗАСЛУЖЕНО, БУЧКОВСКИ ИМА ГОЛЕМО МЕЃУНАРОДНО ИСКУСТВО И РЕЈТИНГ - Владата му го продолжи мандатот на Владо Бучковски
Заев- Таравари лаже. јавно да се извини или на суд
Заев- Таравари лаже. јавно да се извини или на суд
Со толеранција против насилство: Кампања против сите форми на омраза и насилство на Мисијата на ОБСЕ во Скопје и Агенцијата за млади и спорт
Со толеранција против насилство: Кампања против сите форми на омраза и насилство на Мисијата на ОБСЕ во Скопје и Агенцијата за млади и спорт
Претседателскиот центар за политичко образование го идентификува популизмот како една од најголемите закани за демократското политичко уредување
Претседателскиот центар за политичко образование го идентификува популизмот како една од најголемите закани за демократското политичко уредување
ПОСТОЈАН РАЗВОЈ: ЗГОЛЕМЕН ОПСЕГ ЗА OPEL CORSA-e и MOKKA-e
ПОСТОЈАН РАЗВОЈ: ЗГОЛЕМЕН ОПСЕГ ЗА OPEL CORSA-e и MOKKA-e
ТЕЛЕФОНСКИ РАЗГОВОР МЕЃУ РАДЕВ И ЗАЕВ Дијалогот на високо ниво и решавање на спорните прашања
ТЕЛЕФОНСКИ РАЗГОВОР МЕЃУ РАДЕВ И ЗАЕВ Дијалогот на високо ниво и решавање на спорните прашања

НАУМОВСКИ – ПОСВЕТЕНО ЗА ЃОРЧЕ: Проширување на паркинг-просторот кај КАМ маркет

Најфреквентниот дел на општината добива нови 20тина паркинг места.

Со овој градежен зафат треба да се намали метежот од возила кој се создава во оваа зона.

Станарите од околните згради добиваат место плус, а ѓорчепетровци безбедно место за возилата додека пазарат.

loading...

4Anime: Senjou no Valkyria 3: Tagatame no Juusou anime episode 2 online free at https://4anime.biz 4anime hunter hunter

AniWatch: Glass no Kamen anime episode 23 online free at https://aniwatch.pro aniwatch

Dragon Ball Z Kai: The Final Chapters (https://kissanime.mx/m/PgN) Episode 69

Ensemble Stars! Recap Special (Dub) (https://animeflv.uk/m/3ob4) Episode Full

Social microsoft: https://social.microsoft.com/Profile/animeflixnl

Coub: https://coub.com/gogoanimelol