Заев на Форумот Делфи во Атина: Потребен ни е економски просперитетен Балкан на 21 век, интегриран во ЕУ
Заев на Форумот Делфи во Атина: Потребен ни е економски просперитетен Балкан на 21 век, интегриран во ЕУ
(ВИДЕО) Заев на средба со министерот за надворешни на Португалија Силва: Амбицијата на Португалија првата меѓувладина конференција со Северна Македонија да се одржи за време на нејзиното претседавање со ЕУ е единствено исправна
(ВИДЕО) Заев на средба со министерот за надворешни на Португалија Силва: Амбицијата на Португалија првата меѓувладина конференција со Северна Македонија да се одржи за време на нејзиното претседавање со ЕУ е единствено исправна
(ВИДЕО) Заев - Санчез: Историска посета со која се зајакнуваат односите меѓу Северна Македонија и Шпанија, прогресивните сили мора да се поддржуваат меѓусебно
(ВИДЕО) Заев - Санчез: Историска посета со која се зајакнуваат односите меѓу Северна Македонија и Шпанија, прогресивните сили мора да се поддржуваат меѓусебно
Џафери: Рамазан бајрам нека биде поттик за правење добри дела
Џафери: Рамазан бајрам нека биде поттик за правење добри дела
НЕВЕРОЈАТНО, ДОЧЕКАВМЕ ГРЦИТЕ ДА НЕ БРАНАТ ОД БУГАРИТЕ НА СМЕТКА НА АЛБАНЦИТЕ: Грција не прифаќа одвојување на Македонија и Албанија на патот кон ЕУ
НЕВЕРОЈАТНО, ДОЧЕКАВМЕ ГРЦИТЕ ДА НЕ БРАНАТ ОД БУГАРИТЕ НА СМЕТКА НА АЛБАНЦИТЕ: Грција не прифаќа одвојување на Македонија и Албанија на патот кон ЕУ
(ВИДЕО) БРАВО - Шестиот пакет мерки вреден 17,8 милиони евра е силна поддршка за туристичко-угостителскиот сектор
(ВИДЕО) БРАВО - Шестиот пакет мерки вреден 17,8 милиони евра е силна поддршка за туристичко-угостителскиот сектор
(ВИДЕО) СЕ ПОЧНА КОГА ИЗРАЕЛ ПОЧНА ДА ГИ ТЕПА МУСЛИМАНИТЕ КОИ СЕ МОЛЕА ВО ЏАМИЈАТА АЛ АКСА - Хаос во Израел : Горат синагоги, Нетанјаху прогласи вонредна состојба
(ВИДЕО) СЕ ПОЧНА КОГА ИЗРАЕЛ ПОЧНА ДА ГИ ТЕПА МУСЛИМАНИТЕ КОИ СЕ МОЛЕА ВО ЏАМИЈАТА АЛ АКСА - Хаос во Израел : Горат синагоги, Нетанјаху прогласи вонредна состојба
(ВИДЕО) НЕВЕРОЈАТНО, НА ПОНИКВА ВО КОЧАНИ ИМА АВИОНСКА ПИСТА?!?!
(ВИДЕО) НЕВЕРОЈАТНО, НА ПОНИКВА ВО КОЧАНИ ИМА АВИОНСКА ПИСТА?!?!

НАУМОВСКИ: Ширењето на лажни вести стана синоним за опозициската ДПМНЕ. Не поседувам нов Мерцедес МЛ, моето возило е старо 11 години!

Тотална невистина и небулоза се овие вечерни краткометражни измислици на ДПМНЕ и бригадата за продуцирање на ноторни лаги. Пред да излезат на прес конференција добро нека го погледнат возниот парк на своите членови и екс високи функционери, и нека бараат одговори од нив на кој начин се стекнале со имот од така висока вредност.

Како Градоначалник на општина Ѓорче Петров, под кривична, мaтеријална и морална одговорност, јавно тврдам дека нема апсолутно ништо точно во коментарот на Наум Стоилковски. Јас не поседувам никаков нов џип марка мерцедес МЛ. Поседувам возило произведено во 2010 година.

За жал ДПМНЕ сака на ваков начин да се бори за гласови во наше Ѓорче. За потсетување 12 години, 70 % од функционерите беа од Ѓорче, Премиер, Претседател на Собрание, Министри и штета што може да се пофалат само со личниот капитал и позициј, а за ѓорчевци оставија камен на камен.
Кога се работи за наше Ѓорче не постојат партии, сите се знаеме меѓу себе.

Не е мој стил да се заканувам со тужба за клевета и навреда. Затоа го замолувам портпаролот на ДПМНЕ во рок од три дена да ги докаже своите инсинуации и лаги, бидејќи сум свесен дека нема доблест да се извини.

Очигледно ви пречи постојаниот развој на Ѓорче за овие три години и капиталните проекти кои се реализираат. Ѓорчевци се свесни за тоа, а треба да бидете и вие солидарни со нас за идниот развој на наше Ѓорче.

Доколку не ги докажете вашите небулози, немам друго чаре туку да поднесам тужба за клевета и навреда.
Портпаролот Наум Стoилковски, од добар новинар стана ,,викач” на лаги кој ќе мора пред судот да објасни како ја замајува јавноста со невистини и од каде му се дезинформациите дека сум се подновил со нов џип, мерцедес МЛ.

loading...

AnimeTV anime tv kissanime: Attack on Titan Season 3 (Dub) Episode 12

4Anime dubbed anime: Watch Dragon Ball (Dub) Episode 45