(ФОТО) Изгаснат пожар на Водно, Град Скопје апелира на внимателност
(ФОТО) Изгаснат пожар на Водно, Град Скопје апелира на внимателност
СДСМ ОБЈАВИ УШТЕ 5 КАНДИДАТИ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИЦИ
СДСМ ОБЈАВИ УШТЕ 5 КАНДИДАТИ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИЦИ
Мицковски доживеал мала сообраќајна незгода пред Прилеп, не е повреден и се чувствува добро
Мицковски доживеал мала сообраќајна незгода пред Прилеп, не е повреден и се чувствува добро
ОБСЕ-ОДИХР: Еден отсто за независни листи е во согласност со добрите меѓународни практики
ОБСЕ-ОДИХР: Еден отсто за независни листи е во согласност со добрите меѓународни практики
Царовска: Со вработување на 500 образовни асистенти се грижиме и создаваме образование за секое дете
Царовска: Со вработување на 500 образовни асистенти се грижиме и создаваме образование за секое дете
Груби: Оваа коалиција рушеше табуа и во 2002 година
Груби: Оваа коалиција рушеше табуа и во 2002 година
(ВИДЕО) ГРАДОТ СКОПЈЕ ЈА ПОЧНА ТРЕТАТА ФАЗА ОД РЕКОНСТРУКЦИЈАТА НА ИНДИРА ГАНДИ ВО ШУТО ОРИЗАРИ
(ВИДЕО) ГРАДОТ СКОПЈЕ ЈА ПОЧНА ТРЕТАТА ФАЗА ОД РЕКОНСТРУКЦИЈАТА НА ИНДИРА ГАНДИ ВО ШУТО ОРИЗАРИ
БРАВО МВР - Одземени 14 возила од „диви“ тркачи од Тетово и од странство
БРАВО МВР - Одземени 14 возила од „диви“ тркачи од Тетово и од странство

НАУМОВСКИ: Општина Ѓорче воспоставува соработка со невладината ,,Банка за храна“

🤝Воспоставуваме соработка со невладината ,,Банка за храна“.

📦Идејата е да се развие континуирана поддршка за лицата од социјален ризик, да се обезбеди достоинствен оброк за оние на кои им е најпотребен.

📉Со основачот Душко Христов разговаравме за идните модалитети на проширување на заедничкиото делување во насока на ублажување на сиромаштијата.

✅По тој повод доделивме 50 пакети со храна на Здружението на пензионери на Ѓорче Петров а истите ќе бидат дистрибуирани до нивните социјално ранливи членови.

loading...

Watch anime online for free at AniWatch anime sites. Prime Rose Episode Full

AnimeBee Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed. Watch Pokemon: Pikachu's Winter Vacation Episode 2

GoGoAnime Watch anime online, English anime online HD. San Jian Hao Zhi Ban Mian Ren Episode 12

KissAnime Trainsim: https://www.trainsim.com/vbts/member.php?445269-Username-kissanimemx