(ВИДЕО) СТАР, СПОР, ГРД, ГО ВИКААТ ДИВА СВИЊА: АМЕРИКАНСКИ АВИОН А 10 Е НОЌНА МОРА ЗА ТАЛИБАНЦИТЕ, ИРАЧАНИТЕ И ИСИС, ИМА НАЈМОЌЕН МИТРАЛЕЗ КОЈ МЕЛЕ НА СИТНИ ПАРЧИЊА ЦЕЛИ ТЕНКОВИ, КУЌИ И ЗГРАДИ
(ВИДЕО) СТАР, СПОР, ГРД, ГО ВИКААТ ДИВА СВИЊА: АМЕРИКАНСКИ АВИОН А 10 Е НОЌНА МОРА ЗА ТАЛИБАНЦИТЕ, ИРАЧАНИТЕ И ИСИС, ИМА НАЈМОЌЕН МИТРАЛЕЗ КОЈ МЕЛЕ НА СИТНИ ПАРЧИЊА ЦЕЛИ ТЕНКОВИ, КУЌИ И ЗГРАДИ
САРАЧИНИ: Банално е благ збор за она што се случува во македонските медиуми и македонската јавност
САРАЧИНИ: Банално е благ збор за она што се случува во македонските медиуми и македонската јавност
(ВИДЕО) Американските војници имаат обука за струен удар
(ВИДЕО) Американските војници имаат обука за струен удар
ЗАЕВ АПСОЛУТЕН ПОБЕДНИК ВО ТВ ДУЕЛОТ: ГЛЕДАЧИТЕ СО ДРВА И КАМЕЊА ПО ЛИДЕРОТ НА ВМРО ДПМНЕ, МИЦКОВСКИ
ЗАЕВ АПСОЛУТЕН ПОБЕДНИК ВО ТВ ДУЕЛОТ: ГЛЕДАЧИТЕ СО ДРВА И КАМЕЊА ПО ЛИДЕРОТ НА ВМРО ДПМНЕ, МИЦКОВСКИ
Во Охрид се одржува голема НАТО вежба „Северна Македонија 2021“
Во Охрид се одржува голема НАТО вежба „Северна Македонија 2021“
Заев: Ние со Бугарија продолжуваме да градиме пријателски односи, за македонски јазик и идентитет не се преговара
Заев: Ние со Бугарија продолжуваме да градиме пријателски односи, за македонски јазик и идентитет не се преговара
Заев за Канал 5: За четири години со СДСМ просечната плата порасна за над 6.000 денари, а за шест години со ВМРО-ДПМНЕ за само 1.700 денари
Заев за Канал 5: За четири години со СДСМ просечната плата порасна за над 6.000 денари, а за шест години со ВМРО-ДПМНЕ за само 1.700 денари
МИЦКОВСКИ ВО ДУЕЛОТ СО ЗАЕВ СЕ ПОЈАВИ СО ЧАСОВНИК ОД 8000 ЕВРА!
МИЦКОВСКИ ВО ДУЕЛОТ СО ЗАЕВ СЕ ПОЈАВИ СО ЧАСОВНИК ОД 8000 ЕВРА!

(ВИДЕО) Науновски за ТВ24: Мицкоски на 2. март и формално ќе биде разрешен

Тони Науновски во емисијата 24 анализа смета дека се случиле многу штетни договори и политики за националните интереси на македонскиот народ и многу луѓе кои се залагале за парадигми за невзависна држава со почитување на сите стандарди, биле поразени.

„Ова е против сето она против коое се бореле нашите претци, туку и ние.“ – вели Науновски.

Вели дека сега се појавува нова шанса за народот, во смисла на исправање на сите погрешни политики на веќе поранешното раководство. Медиумите, според него имаат погрешен вокабулар за означување на сегашната состојба, зошто ова раководство на опозицијата е минато време. Смета дека со самото закажување на конгресот на ВМРО-ДПМНЕ, треба да се зборува во минато свршено време за ова раководство, и потенцираше дека Мицкоски на 2 март веројатно и формално ќе биде разрешен, а сега е само технички претседател.

„Во овие неколку години од неговото раководство се случија многу драстични погрешни политики кои немаат врска со матрицата и идологијата на ВМРО-ДПМНЕ и тука е шансата да се избере ново раководство.“ – вели тој.

loading...

Website https://animebee.to: Watch Gallery Fake animebee Episode 37 watch animes

AnimeHeaven: The Legend of Hei anime episode Full online free at https://animeheaven.pro dubbed anime

Website https://wcostream.cc: Watch Color Old Master Q wcostream Episode Full wcostream we bare bears

AnimeTV: Kamisama Minarai: Himitsu no Cocotama anime episode 139 online free at https://animetv.cc anime tv google play

Lawrence: http://www.lawrence.com/users/gogoanimebe/

Os mbed: https://os.mbed.com/users/animefreakws/