СДСМ СКОПЈЕ КОНТРА АРСОВСКА: НИЕ ИНВЕСТИРАМЕ ВО ИДНИНАТА НА МЛАДИТЕ, А НЕ ВО ЛУКСУЗНИ КАНЦЕЛАРИИ КАКО ТИЕ ВО БЕЛАТА ПАЛАТА НА ВМРО-ДПМНЕ
СДСМ СКОПЈЕ КОНТРА АРСОВСКА: НИЕ ИНВЕСТИРАМЕ ВО ИДНИНАТА НА МЛАДИТЕ, А НЕ ВО ЛУКСУЗНИ КАНЦЕЛАРИИ КАКО ТИЕ ВО БЕЛАТА ПАЛАТА НА ВМРО-ДПМНЕ
ПАРТИЈА НА ПЕНЗИОНЕРИТЕ: ОСТАНУВАМЕ ВО КОАЛИЦИЈА СО СДСМ, ГИ ПОВИКУВАМЕ НАШИТЕ ЧЛЕНОВИ ДА ГЛАСААТ ЗА КАНДИДАТИТЕ НА СДСМ ВО ОПШТИНИТЕ КАДЕ ИМА ВТОР КРУГ
ПАРТИЈА НА ПЕНЗИОНЕРИТЕ: ОСТАНУВАМЕ ВО КОАЛИЦИЈА СО СДСМ, ГИ ПОВИКУВАМЕ НАШИТЕ ЧЛЕНОВИ ДА ГЛАСААТ ЗА КАНДИДАТИТЕ НА СДСМ ВО ОПШТИНИТЕ КАДЕ ИМА ВТОР КРУГ
Илиевски до Димитриевски: Зошто зборувате надворешна политика, а не зборувате за градинките, улиците, канализациите кои не ги изградивте?
Илиевски до Димитриевски: Зошто зборувате надворешна политика, а не зборувате за градинките, улиците, канализациите кои не ги изградивте?
ЉУПЧО ПОПЕВСКИ ПОПЕ - ДА ПОБЕДИ КАНДИДАТ НА ВМРО ДПМНЕ ПОСЛЕ ПРОЕКТОТ 2014-ТА Е АПСУРД НА АПСУРДИТЕ!
ЉУПЧО ПОПЕВСКИ ПОПЕ - ДА ПОБЕДИ КАНДИДАТ НА ВМРО ДПМНЕ ПОСЛЕ ПРОЕКТОТ 2014-ТА Е АПСУРД НА АПСУРДИТЕ!
ПРОФЕСОРКА МИРЈАНА МАЛЕСКА: ПЕТРЕ ЗАСЛУЖУВА ДА ПОБЕДИ ВО ВТОР КРУГ
ПРОФЕСОРКА МИРЈАНА МАЛЕСКА: ПЕТРЕ ЗАСЛУЖУВА ДА ПОБЕДИ ВО ВТОР КРУГ
Кондовски: Граѓаните заслужуваат прецизни информации, проекти, идеи!
Кондовски: Граѓаните заслужуваат прецизни информации, проекти, идеи!
Морачанин: Ана Петровска имаше намера да го дискредитира ДОМ како партија и не ѝ успеа
Морачанин: Ана Петровска имаше намера да го дискредитира ДОМ како партија и не ѝ успеа
Ахмети лобира за Петре Шилегов!
Ахмети лобира за Петре Шилегов!

НЕ САКАМЕ ДА ВЕ НЕРВИРАМЕ ВАКА УШТЕ РАНО САБАЈЛЕ, АМА ЕВЕ КАКО НЕКОИ ЈА МОЛЗАТ ОВАА ДРЖАВА И ЦИЦААТ ОД 4 ЦИЦКИ

Да заклучиме:

– со години земале стотици илјади евра од владини кампањи
– малку било тоа, па излобирале девојчето да студира во Америка со државна стипендија
– и тоа било малку па дечкото си го донела на државен трошок да биде конзул во САД?!?!
– и тоа било малку па сега земаат пари од партиската каса на ВМРО ДПМНЕ од парите што државата ги дава на партиите за кампања

Бенефитот се брои во милиони евра ако земеш на дигитрон се да пресметаш од пари плати стипендии… Некој добро знае да цица од државата и нема усул колку цица додека ние се нервираме за најбанални работи а плаќаме даноци…

loading...

WCOStream Watch english anime Online in HD for FREE

Website https://aniwatch.pro: Watch Initial D Legend 1 Awakening (Dub) aniwatch Episode Full aniwatch me

Animepahe: Ikkitousen: Great Guardians Specials anime episode 6 online free at https://animepahe.cc english dubbed anime

4Anime: Gurazeni: Money Pitch anime episode 12 online free at https://4anime.biz 4anime to go

Kissanimemx-95 webselfsite: https://kissanimemx-95.webselfsite.net/

Thefarmingforum co: https://thefarmingforum.co.uk/index.php?members/animefreakws.160077/#about