Џозеф: Бугарското малтретирање на Македонија веќе е проблем и на НАТО
Џозеф: Бугарското малтретирање на Македонија веќе е проблем и на НАТО
Ковачевски со поддршка за Парадата на гордоста: Секој има право на почит и достоинство
Ковачевски со поддршка за Парадата на гордоста: Секој има право на почит и достоинство
Глобално обединети можеме да обезбедиме храна за сите е заклучокот од министерската конференција во Берлин „Uniting for Global Food Security“
Глобално обединети можеме да обезбедиме храна за сите е заклучокот од министерската конференција во Берлин „Uniting for Global Food Security“
ДРАМА ВО ПРИЛЕП: Сакал да прегази полицајци со комбе, тие пукале во гумите, граѓаните се извадиле од памет!
ДРАМА ВО ПРИЛЕП: Сакал да прегази полицајци со комбе, тие пукале во гумите, граѓаните се извадиле од памет!
Тренчевска: Преку кампањата „Подај рака и промени живот – стани згрижувач!“, ја подигаме свеста на значењето на згрижувачките семејства
Тренчевска: Преку кампањата „Подај рака и промени живот – стани згрижувач!“, ја подигаме свеста на значењето на згрижувачките семејства
Медиумски реформи – три чекори напред, два чекора назад
Медиумски реформи – три чекори напред, два чекора назад
Едвард Џозеф: Софија може да ги поткопа темелите на македонската држава
Едвард Џозеф: Софија може да ги поткопа темелите на македонската држава
КАЕВСКИ: Срамно, Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ ширеа лаги и ги рушеа државните позиции со Бугарија
КАЕВСКИ: Срамно, Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ ширеа лаги и ги рушеа државните позиции со Бугарија

НЕ ВРИЕ САМО ВО ВМРО, ВРИЕ И ВО КУРТОН ХАНГАРОТ: ЗЛАТЕВ ГО ОБВИНИ МИЛЕНКО – РАДИ ТАКВИ РАМНО ЗЕМЈАШИ И АЛБАНОФОБИ ВМРО ИЗГУБИ!

– ВМРО ДПМНЕ забега овие минати 10 години, освен криминалот, се опкружи и со типови како мислат дека земјата е рамна и дека Албанците треба да се истребат, поради таквите ВМРО ДПМНЕ загуби на многу избори…

Љупче Златев на ТВ 24 распали по Миленко. И сега не се знае кој е со кого, владее вистинска калакурница во КУРТОН ХАНГАРОТ, Ефтов пука по Солза, Мицко по Апасиев, Златев по Миленко, Миленко по Палчо и Јанко Бурек, Палчо по Бојкотирам и обратно, само Геро си молчи и си одработува…

loading...

nạp tiền go88 bị từ chối kéo go88 tải go88

sunwin apk ios sunwin investment mã giao dịch trong sunwin là gì