Спасовски на трибина по повод јубилејот 30 години постоење на Македонски полициски синдикат
Спасовски на трибина по повод јубилејот 30 години постоење на Македонски полициски синдикат
Шаќири во Струга: Училиштето „Браќа Миладиновци“ ќе биде целосно реновирано со поддршка од МОН
Шаќири во Струга: Училиштето „Браќа Миладиновци“ ќе биде целосно реновирано со поддршка од МОН
(ВИДЕО) ЗА РУСКИОТ ПАТРИЈАРХ КИРИЛ, НЕ ПОСТОИ МАКЕДОНСКА ПРАВОСЛАВНА ЦРКВА ТУКУ ОХРИДСКА АРХИЕПИСКОПИЈА
(ВИДЕО) ЗА РУСКИОТ ПАТРИЈАРХ КИРИЛ, НЕ ПОСТОИ МАКЕДОНСКА ПРАВОСЛАВНА ЦРКВА ТУКУ ОХРИДСКА АРХИЕПИСКОПИЈА
КОИ СЕ СЕДУМТЕ СВЕТЦИ КОИ СЕ ОСНОВАЧИ НА ПРАВОСЛАВИЕТО И ЈА ПОВРЗУВААТ РУСКАТА, СРПСКАТА, БУГАРСКАТА И МАКЕДОНСКАТА ПРАВОСЛАВНА ЦРКВА?!
КОИ СЕ СЕДУМТЕ СВЕТЦИ КОИ СЕ ОСНОВАЧИ НА ПРАВОСЛАВИЕТО И ЈА ПОВРЗУВААТ РУСКАТА, СРПСКАТА, БУГАРСКАТА И МАКЕДОНСКАТА ПРАВОСЛАВНА ЦРКВА?!
Борис Камчев: Дезинформаците и фабрикацијата на вестите се едни од главните лостови на режимот и причина за долгото владеење на Путин
Борис Камчев: Дезинформаците и фабрикацијата на вестите се едни од главните лостови на режимот и причина за долгото владеење на Путин
(ВИДЕО) ПОРАНЕШНИОТ ПРЕТСЕДАТЕЛ НА БУГАРИЈА, ПЕТАР СТОЈАНОВ ПРОСЛАВИ 70-ТИ РОДЕНДЕН: ФУНКЦИОНЕРИТЕ КОИ СЛЕПО ГО СЛЕДАТ ЈАВНОТО МИСЛЕЊЕ НЕ СЕ ДОБРИ ВЛАДЕТЕЛИ
(ВИДЕО) ПОРАНЕШНИОТ ПРЕТСЕДАТЕЛ НА БУГАРИЈА, ПЕТАР СТОЈАНОВ ПРОСЛАВИ 70-ТИ РОДЕНДЕН: ФУНКЦИОНЕРИТЕ КОИ СЛЕПО ГО СЛЕДАТ ЈАВНОТО МИСЛЕЊЕ НЕ СЕ ДОБРИ ВЛАДЕТЕЛИ
(ВИДЕО) СТЕВЧО ЈАКИМОВСКИ РАСТУРИ НА КАНАЛ 5: АМАН ВИШЕ ОД ЕУ, 30 ГОДИНИ НЕ ЛАЖАТ, КАКО ОНИЕ ДЕЧКОВЦИТЕ ШТО ГИ ЛАЖАТ ДЕВОЈКИТЕ ДЕКА ЌЕ ГИ ЗЕМАТ А ВО МЕЃУВРЕМЕ САМО ГИ ОНАДУВААТ
(ВИДЕО) СТЕВЧО ЈАКИМОВСКИ РАСТУРИ НА КАНАЛ 5: АМАН ВИШЕ ОД ЕУ, 30 ГОДИНИ НЕ ЛАЖАТ, КАКО ОНИЕ ДЕЧКОВЦИТЕ ШТО ГИ ЛАЖАТ ДЕВОЈКИТЕ ДЕКА ЌЕ ГИ ЗЕМАТ А ВО МЕЃУВРЕМЕ САМО ГИ ОНАДУВААТ
ШОКАНТНО - ЕВЕ КАДЕ ЗАВРШИЛЕ 1,5 МИЛИОНИ ЕВРА УКРАДЕНИ ОД ЕВН: Обвинети во „Криминални парцели“ биле донатори на ВМРО-ДПМНЕ и Арсовска!
ШОКАНТНО - ЕВЕ КАДЕ ЗАВРШИЛЕ 1,5 МИЛИОНИ ЕВРА УКРАДЕНИ ОД ЕВН: Обвинети во „Криминални парцели“ биле донатори на ВМРО-ДПМНЕ и Арсовска!

НЕКОЈ НЕКА И КАЖЕ НА ЖЕНАВА ДЕКА КАМПАЊАТА ЗАВРШИ И ДЕКА ТРЕБА ДА РАБОТИ НАМЕСТО СЕКОЈ ДЕН ДА КУКА – ДАНЕЛА Е ОПСЕДНАТА СО ПЕТРЕ ШИЛЕГОВ: ГРАД СКОПЈЕ ВО СЕКОЕ СВОЕ СООПШТЕНИЕ ДО МЕДИУМИТЕ ГО СПОМЕНУВА ЕКС ГРАДОНАЧАЛНИКОТ И СЕ РАСПРАВА ШТО ТОЈ РАБОТЕЛ?!?!

Нема соопштение од град Скопје овие неколку месеци а да не е споменат екс градоначалникот Петре Шилегов.

Данела како да не може да разбере дека кампањата заврши пред неколку месеци и сега треба да сработи нешто?!?!

Секој ден на јавноста Данела и нејзиниот тим објаснуваат што работел Петре, колку трошел, колку вложувал, што правел, како правел, она мисли дека е некаков ревизор или истражувачки новинар?!?!

Таа не разбира дека наместо да кука треба да работи и Скопјани од неа очекуваат проекти, решенија, инвестиции, работа и работа а не кукање плачење и ПР панфлети секој ден!

loading...

english dubbed anime. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

watch anime free AnimeFreak How NOT to Summon a Demon Lord Ω

AnimeFreak Attack on Titan Episode 17

AnimeFreak DARLING in the FRANXX Episode 15

AnimeFreak How a Realist Hero Rebuilt the Kingdom

animefreak AnimeFreak My Hero Academia Season 5 (Dub)