Радев: Очекувам одбрана на бугарскиот интерес!
Радев: Очекувам одбрана на бугарскиот интерес!
Само Македонците разбираат како е да ви биде понижен идентитетот, порача Кулеба
Само Македонците разбираат како е да ви биде понижен идентитетот, порача Кулеба
Почина поранешниот претседател на Албанија, Бујар Нишани
Почина поранешниот претседател на Албанија, Бујар Нишани
Донбас ќе биде украински, порача Зеленски
Донбас ќе биде украински, порача Зеленски
Младите чекаат да појдат на психолог и по два месеца, потребни се бесплатни советувалишта
Младите чекаат да појдат на психолог и по два месеца, потребни се бесплатни советувалишта
Забрчанец: Со Отворен Балкан стануваме пазар од 12 милиони жители
Забрчанец: Со Отворен Балкан стануваме пазар од 12 милиони жители
Петков ќе бара бугарските услови да влезат во преговарачката рамка за Македонија
Петков ќе бара бугарските услови да влезат во преговарачката рамка за Македонија
Ангел Димитров: За РСМ Договорот за пријателство е карта за ЕУ, а не цврста политичка определба
Ангел Димитров: За РСМ Договорот за пријателство е карта за ЕУ, а не цврста политичка определба

НЕМАЛЕ НИКАКВИ ШАНСИ ДА ЈА СРУШАТ ВЛАДАТА – Пратеничка на Алијанса била скриена поддршка на власта?

Пратеничка од Алијанса за Албанците од Западна Македонија треба да биде 61-от пратеник во парламентарното мнозинство, брифираат високи извори владејачките СДСМ и ДУИ.

Како што велат тие, комуникацијата со пратеничката од партијата предводена од Зијадин Села е отпочната по обелоденувањето на иницијативата за ново парламентарно мнозинство.

-Добивме уверување дека оваа пратеничка нема да поддржи недоверба на владата во интерес на евроинтеграцискиот процес – изјави за Фокус висок владин функционер.

Арно ама, до гласање воопшто не дојде, бидејќи пратеникот на Беса, Кастриот Реџепи, не се појави во парламентот, поради што седницата воопшто не започна, бидејќи немаше кворум за усвојување на дневниот ред.

loading...

gogoanime1. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai Episode 4

GoGoAnime That Time I Got Reincarnated as a Slime (Dub)

watch anime dub That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 Part 2

stream anime online Record of Ragnarok

The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat Episode 4 - Uncen