СТАНУВАМЕ ДЕЛ ОД СВЕТОТ НА МНОГУ ПОЛИЊА - Една од најголемите светски компании за недвижности Ре/Макс започнува со работа на македонскиот пазар
СТАНУВАМЕ ДЕЛ ОД СВЕТОТ НА МНОГУ ПОЛИЊА - Една од најголемите светски компании за недвижности Ре/Макс започнува со работа на македонскиот пазар
НА РАБОТА ВО АНГЛИЈА – само со КОУЗОН СРЕЌЕН ПАТ – ЛЕСНА РАБОТА и ДОБРА ЗАРАБОТКА
НА РАБОТА ВО АНГЛИЈА – само со КОУЗОН СРЕЌЕН ПАТ – ЛЕСНА РАБОТА и ДОБРА ЗАРАБОТКА
ЗА ОВОЈ ГОЛГЕТЕР ВМРО ДПМНЕ УШТЕ НЕ МОЖЕ ДА НАЈДЕ РЕШЕНИЕ
ЗА ОВОЈ ГОЛГЕТЕР ВМРО ДПМНЕ УШТЕ НЕ МОЖЕ ДА НАЈДЕ РЕШЕНИЕ
ЗАКАНИТЕ КОИ ГИ ПИШУВАВ НА ФБ БЕА ЦРН ХУМОР ОД ЛИК ВО ЦРТАН ФИЛМ: АКТИВИСТОТ НА ЕДИНСТВЕНА МАКЕДОНИЈА, МАРЈАН КАМИЛОВСКИ СЕ ЖАЛИ ДЕКА ПОЛИЦИЈА МУ УПАДНАЛА ДОМА И МУ ОДЗЕЛА КОМПЈУТЕРИ
ЗАКАНИТЕ КОИ ГИ ПИШУВАВ НА ФБ БЕА ЦРН ХУМОР ОД ЛИК ВО ЦРТАН ФИЛМ: АКТИВИСТОТ НА ЕДИНСТВЕНА МАКЕДОНИЈА, МАРЈАН КАМИЛОВСКИ СЕ ЖАЛИ ДЕКА ПОЛИЦИЈА МУ УПАДНАЛА ДОМА И МУ ОДЗЕЛА КОМПЈУТЕРИ
(ВИДЕО) МАРЈАН ЃОРЧЕВ: СЛАВИ ТРИФУНОВ ЌЕ БИДЕ ГОЛЕМ ПРОБЛЕМ ЗА НАС, ТОЈ Е ШОУМЕН ВОДЕН ОД ПОПУЛИЗАМ, НАЦИОНАЛИЗАМ И СЛАВА И ТЕШКО ЌЕ СЕ РАЗБЕРЕМЕ СО НЕГО!
(ВИДЕО) МАРЈАН ЃОРЧЕВ: СЛАВИ ТРИФУНОВ ЌЕ БИДЕ ГОЛЕМ ПРОБЛЕМ ЗА НАС, ТОЈ Е ШОУМЕН ВОДЕН ОД ПОПУЛИЗАМ, НАЦИОНАЛИЗАМ И СЛАВА И ТЕШКО ЌЕ СЕ РАЗБЕРЕМЕ СО НЕГО!
Успешно заврши Главната планирачка конференција за 19-тата НАТО вежба „Република Северна Македонија 2021“ во Охрид
Успешно заврши Главната планирачка конференција за 19-тата НАТО вежба „Република Северна Македонија 2021“ во Охрид
Новo од „Тиквеш“ – Шприцер во лименка
Новo од „Тиквеш“ – Шприцер во лименка
СЛАВИ ТРИФОНОВ: Се додека Бугаринот не е спокоен во однос на неговата историја, што претставува и Република Северна Македонија, нашето мислење ќе биде исто како и на сите Бугари
СЛАВИ ТРИФОНОВ: Се додека Бугаринот не е спокоен во однос на неговата историја, што претставува и Република Северна Македонија, нашето мислење ќе биде исто како и на сите Бугари

НЕВЕРОЈАТНО: ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА ЗРНОВЦИ СИ ИЗГРАДИЛ КАФАНА ДИВОГРАДБА ВО ЦЕНТАРОТ НА ОПШТИНАТА?!?!

Читатели од општина Зрновци не информираат дека градоначалникот на Зрновци, Блаже Станков со синот Мартин Станков изградиле кафана во центарот на општината на диво, особено дивоградба била терасата врз реката.

Овој пример потоа го следеле сите кафанции во градот кои исто така градат масовно дивоградби низ општината.

Мактел го контактираше градоначалникот Станков кој ни одговори:

– Се работи за одлука на советот кој со гласање ја изгласа одлуката со која советот на општината ми дозволи да имам тераса над реката за што си плаќам месечна кирија на општината. ве поканувам да дојдете да ја посетите општината имаме гости од цела Македонја.

Со ова тој потврди дека ја злоупотребил својата положба, советот на општината каде тој е градоначалник гласал за тој како градоначалник на има кафана над реката во центарот на градот.

loading...

AnimeFreak anime: Watch Fire Force Season 2 Episode 15 (https://animefreak.ws/m/1KrW/ep-15)

AnimeTV anime tv saitama: Watch Boku no Hero Academia 5th Season Episode 1 (https://animetv.cc/m/17Yn/ep-1)