(ВИДЕО) ВАКВИТЕ ЛУЃЕ ДАВААТ НАДЕЖ ДЕКА ЕДЕН ДЕН СВЕТОТ ЌЕ БИДЕ ПОДОБРО МЕСТО ЗА ЖИВЕЕЊЕ
(ВИДЕО) ВАКВИТЕ ЛУЃЕ ДАВААТ НАДЕЖ ДЕКА ЕДЕН ДЕН СВЕТОТ ЌЕ БИДЕ ПОДОБРО МЕСТО ЗА ЖИВЕЕЊЕ
(ВИДЕО) Дива свиња уби ловџија во Неготино
(ВИДЕО) Дива свиња уби ловџија во Неготино
ИДИОТСКАТА ТЕЗА НА ВМРОВЦИТЕ: ХЕРОИН СЕ ПРАВИ ОД СОЛНА КИСЕЛИНА И АЦЕТОН КОИ ЧИНАТ 20 ДЕНАРИ ЗА ЛИТРО И НЕ ГОРАТ ПОД НИКАКВИ УСЛОВИ!
ИДИОТСКАТА ТЕЗА НА ВМРОВЦИТЕ: ХЕРОИН СЕ ПРАВИ ОД СОЛНА КИСЕЛИНА И АЦЕТОН КОИ ЧИНАТ 20 ДЕНАРИ ЗА ЛИТРО И НЕ ГОРАТ ПОД НИКАКВИ УСЛОВИ!
Џафери изрази сочувство за смртта на Пендаров
Џафери изрази сочувство за смртта на Пендаров
НОВА МАЈМУНАРИЈА НА ВМРОВЦИТЕ: ЛАЖЕН ПРОФИЛ НА ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА ЧАШКА ШИРИ ОМРАЗА ЗА АВТОБУСКАТА НЕСРЕЌА ВО БУГАРИЈА
НОВА МАЈМУНАРИЈА НА ВМРОВЦИТЕ: ЛАЖЕН ПРОФИЛ НА ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА ЧАШКА ШИРИ ОМРАЗА ЗА АВТОБУСКАТА НЕСРЕЌА ВО БУГАРИЈА
ОВОЈ ИСПАДНА МНОГУ СМЕШЕН ЧОВЕК: Екс министерот Хоџа јавно пиел кафе со Муса, ама мисли дека го следат и сликаат
ОВОЈ ИСПАДНА МНОГУ СМЕШЕН ЧОВЕК: Екс министерот Хоџа јавно пиел кафе со Муса, ама мисли дека го следат и сликаат
Беличанец: Заев затекна корумпирана партиска мафијашка држава на која и ја скрши кичмата
Беличанец: Заев затекна корумпирана партиска мафијашка држава на која и ја скрши кичмата
(ВИДЕО) Васев: Градоначалниците од ВМРО-ДПМНЕ не работат ништо, промовираат проекти на СДСМ и му служат само на Мицкоски
(ВИДЕО) Васев: Градоначалниците од ВМРО-ДПМНЕ не работат ништо, промовираат проекти на СДСМ и му служат само на Мицкоски

НЕВЕРОЈАТНО: ГРУЈО ЖИВЕЕ ВО ХОТЕЛОТ РИЦ КАРЛТОН ВО БУДИМПЕШТА КАДЕ ЕДНА НОЌ ЧИНИ ОКОЛУ 1000 ЕВРА! НО СЕ УШТЕ НЕМА ОСЕТ ЗА МОДА И СЕ ОБЛАКА УЖАСНО

Овие цени се само со појадок, но он сигурно јаде 3-4 пати на ден со се кафиња мафиња и сауни и фитнес сали, сигурно користи сервис и за перење и пеглање, се тоа го чини сигурно околу 1000е дневно. Таму е избеган веќе 4 години, тоа се 1400 денови по 1000 евра значи досега има потрошено само за сместување околу 1,4 милиони евра во Будимпешта.

Колку ли платил за обезбедување, шофер, лимузина, облека, авионски карти за шетање по светот, други ИТ уреди итн итн уште 1 милион сигурно.

Значи ептен добро се има офајдено од 12 години власт во земјава, добро не има ошурено што може вака да живее како крал во Будимпешта.

loading...

AnimeKisa: Black Jack: Karte NG Extras anime episode Full online free at https://animekisa.in watch animes

KissAnime: In Search of Axis anime episode 1 online free at https://kissanime.mx free anime

GoGoAnime: The Good Witch Of The West anime episode 13 online free at https://gogoanime.be dubbed anime

AnimeDao: Yume anime episode Full online free at https://animedao.nl animedao attack on titan

Shinkansen Henkei Robo Shinkalion Episode 76