МАРИЧИЌ ВО ДОЛГО КИЛОМЕТАРСКО ИНТЕРВЈУ ЗА МИА ВО ДЕТАЛИ ГО ОБЈАСНУВА МОДИФИЦИРАНИОТ ФРАНЦУСКИ ПРЕЛОГ: Со модифицираниот француски предлог го добиваме она за што со години се бориме
МАРИЧИЌ ВО ДОЛГО КИЛОМЕТАРСКО ИНТЕРВЈУ ЗА МИА ВО ДЕТАЛИ ГО ОБЈАСНУВА МОДИФИЦИРАНИОТ ФРАНЦУСКИ ПРЕЛОГ: Со модифицираниот француски предлог го добиваме она за што со години се бориме
Спасовски: Вкупниот криминалитет бележи намалување за 8,31 проценти
Спасовски: Вкупниот криминалитет бележи намалување за 8,31 проценти
МЗШВ со поддршка на „Фестивал на биодиверзитет“ – Го јакнеме локалното производство и малите производители
МЗШВ со поддршка на „Фестивал на биодиверзитет“ – Го јакнеме локалното производство и малите производители
БОМБА НА МЕРСЕЛ БИЉАЛИ: ВМРО ја прави третата стратешка грешка!?
БОМБА НА МЕРСЕЛ БИЉАЛИ: ВМРО ја прави третата стратешка грешка!?
Авиони од Русија попладнево ќе ги однесат протераните 70 дипломати од Софија
Авиони од Русија попладнево ќе ги однесат протераните 70 дипломати од Софија
(ВИДЕО) ПОЧНА СЕДНИЦАТА НА СОВЕТОТ ЗА БЕЗБЕДНОСТ, ПРИСУТЕН ЦЕЛИОТ ДРЖАВЕН ВРВ, ЌЕ СЕ РАЗГОВАРА ЗА МОДИФИЦИРАНИОТ ФРАНЦУСКИ ПРЕДЛОГ
(ВИДЕО) ПОЧНА СЕДНИЦАТА НА СОВЕТОТ ЗА БЕЗБЕДНОСТ, ПРИСУТЕН ЦЕЛИОТ ДРЖАВЕН ВРВ, ЌЕ СЕ РАЗГОВАРА ЗА МОДИФИЦИРАНИОТ ФРАНЦУСКИ ПРЕДЛОГ
Пронајдено телото на момчето кое се удави во Беровско Езеро
Пронајдено телото на момчето кое се удави во Беровско Езеро
СПАСОВ: Францускиот предлог сепак е добар и треба да го прифатиме, ВМРО ДПМНЕ си најдоа нова ТИРАНСКА ПЛАТФОРМА за да го плашат народот
СПАСОВ: Францускиот предлог сепак е добар и треба да го прифатиме, ВМРО ДПМНЕ си најдоа нова ТИРАНСКА ПЛАТФОРМА за да го плашат народот

НЕВЕРОЈАТНО: НА СРЕДБАТА МИЦКОВСКИ ОРБАН ПРИСУСТВУВАЛ И ГРУЕВСКИ?!

Се шири фотка на интернет на која и Груевски е присутен на средбата Мицковски – Орбан во Будимпешта, Унгарија.

Не се знае дали е оваа фотка веродостојна.

Без разлика на тоа, повеќе од веројатно е дека до таква средба дошло но сигурно дека фото доказ за таа средба нема да најдеме за жал…

Мицковски веќе редовно пред избори оди на консултации во Будимпешта што е доказ дека и понатаму со ВМРО ДПМНЕ менаџира Груевски и само чека промена на власта за пак да се врати и со помош на сваровски судството да ги тргне сите прогони против себе најверојатно со покренување постапка на врховен со кој сите процеси на СЈО ќе се прогласат за неважечки поради некои ситници во процедурите и законите, како што велеше Јанкуловска на времето, се ќе биде по закон и по процедура!

И МАФИЈА НА СЛОБОДА И ГРУЕВЦИ НА БРОЈ!

loading...

go88 không rút được tiền dang ky go88 mã code go88

lấy lại tài khoản sunwin sunwin energy sunwin stevia international inc