ИЛЧЕ ГЕБЕЛС СЕ КАЕ: ПОГРЕШИВМЕ ШТО НЕ ЈА ДАДОВМЕ ВЛАСТА ЛЕСНО И ВЕДНАШ ТУКУ ВЛЕЧКАВМЕ И ПРАВЕВМЕ ГЛУПОСТИ ВО СОБРАНИЕ
ИЛЧЕ ГЕБЕЛС СЕ КАЕ: ПОГРЕШИВМЕ ШТО НЕ ЈА ДАДОВМЕ ВЛАСТА ЛЕСНО И ВЕДНАШ ТУКУ ВЛЕЧКАВМЕ И ПРАВЕВМЕ ГЛУПОСТИ ВО СОБРАНИЕ
Хаџиу за ТВ21: Им верувам на експертите, тие ќе кажат што точно се случило
Хаџиу за ТВ21: Им верувам на експертите, тие ќе кажат што точно се случило
Сали од Алтернатива ја мерка фотелјата на Филипче
Сали од Алтернатива ја мерка фотелјата на Филипче
(ВИДЕО) Се запали двокатен автобус на ЈСП, пожарот бргу беше изгаснат, нема повредени
(ВИДЕО) Се запали двокатен автобус на ЈСП, пожарот бргу беше изгаснат, нема повредени
Нов автобус се запали во Бугарија, овој пат со регистерски ознаки од Романија
Нов автобус се запали во Бугарија, овој пат со регистерски ознаки од Романија
БОМБА НА ГРУБИ - Ако спорот со Бугарија не се реши сега, ќе влијае врз безбедноста на земјата
БОМБА НА ГРУБИ - Ако спорот со Бугарија не се реши сега, ќе влијае врз безбедноста на земјата
Министерката Шекеринска ги награди припадниците на Армијата кои учествува во гасењето на пожарите: Покажавте дека сте лидери со принципи, интегритет и храброст, благодарам на пожртвуваноста
Министерката Шекеринска ги награди припадниците на Армијата кои учествува во гасењето на пожарите: Покажавте дека сте лидери со принципи, интегритет и храброст, благодарам на пожртвуваноста
ВОЈНИЦИТЕ ОД ШТИПСКАТА КАСАРНА МУ ГИ ДЕМОНСТРИРАА НОВИТЕ АМЕРИКАНСКИ ПУШКИ М16 НА ПРЕТСЕДАТЕЛОТ ПЕНДАРОВСКИ
ВОЈНИЦИТЕ ОД ШТИПСКАТА КАСАРНА МУ ГИ ДЕМОНСТРИРАА НОВИТЕ АМЕРИКАНСКИ ПУШКИ М16 НА ПРЕТСЕДАТЕЛОТ ПЕНДАРОВСКИ

Невнимателен возач на метларка ја искрши фонтаната од 2,5 милиони евра во Скопје, надлежните бвелат ќе се санираат штетите

Како што кажуваат работниците за СДК, машината одеднаш се превртела и огромна дупка се направила на плочникот. За среќа, нема повредени

„Повикана е екипа на Министерството за внатрешни работи да изврши увид. Ова е резултат на неквалитетна изведба на плоштадот во времето на претходната власт во Градот. Не дај боже, може и граѓани да се повредат“, велат од Град Скопје.

После еден час машина беше извадена од дупката, а екипи на Градот го санираа плочникот под кој се наоѓаат инсталации за фонтаната за споменикот на Александар Македонски.

Ова не е првпат возило да пропадне на Плоштадот. Во јуни 2017, пропадна камион додека се подготвуваше бината за пречек на ракометарите на Вардар по освоената титула европски прваци.

loading...

4Anime Watch anime online, English anime online HD

GoGoAnime Watch anime online, English anime online HD

AnimeBee: Watashi ga Motenai no wa Dou Kangaetemo Omaera ga Warui!: Motenaishi, Nazomeite Miru anime episode Full online free at https://animebee.to english dubbed anime

Animepahe: KILL la KILL anime episode 24 online free at https://animepahe.cc dubbed anime

Hypothes: https://hypothes.is/users/gogoanimelol

Kissanimemx-95 webselfsite: https://kissanimemx-95.webselfsite.net/