Комерцијална банка, како верен партнер на „Браќа Манаки“, и годинава финансиски го помогна одржувањето на Фестивалот
Комерцијална банка, како верен партнер на „Браќа Манаки“, и годинава финансиски го помогна одржувањето на Фестивалот
МОСКВА ВОЗВРАТИ НА САНКЦИИТЕ Путин го потпиша ембаргото за увоз на храна од САД и ЕУ
МОСКВА ВОЗВРАТИ НА САНКЦИИТЕ Путин го потпиша ембаргото за увоз на храна од САД и ЕУ
Технолошкиот факултет се вклучува во истрагата за опожарената болница во Тетово
Технолошкиот факултет се вклучува во истрагата за опожарената болница во Тетово
Како може цел објект да изгори за неколку минути? – се подготвуваат два извештаи за трагедијата во Тетово
Како може цел објект да изгори за неколку минути? – се подготвуваат два извештаи за трагедијата во Тетово
Радев на средбата со Вархеји истакнал дека декларациите и ветувањата во дијалогот со Република Северна Македонија повеќе не функционираат и Бугарија очекува јасни правно обврзувачки одлуки што ќе доведат до одржливи и неповратни резултати
Радев на средбата со Вархеји истакнал дека декларациите и ветувањата во дијалогот со Република Северна Македонија повеќе не функционираат и Бугарија очекува јасни правно обврзувачки одлуки што ќе доведат до одржливи и неповратни резултати
Бугарски Блиц: САД ја малтретира Бугарија поради Македонија!
Бугарски Блиц: САД ја малтретира Бугарија поради Македонија!
Османи: Двајца дипломати не го поминаа ветингот, работниот однос ќе им биде прекинат
Османи: Двајца дипломати не го поминаа ветингот, работниот однос ќе им биде прекинат
Заев: Соработката на Владата со Црвениот крст ја креваме на следно ниво, преку Стоковите резерви се обезбедува хуманитарна помош која во секое време ќе биде достапна за граѓаните
Заев: Соработката на Владата со Црвениот крст ја креваме на следно ниво, преку Стоковите резерви се обезбедува хуманитарна помош која во секое време ќе биде достапна за граѓаните

НИКОЛОВСКИ СО ДЕМАНТ: Невистини се информациите објавени на интернет порталите Курир, Лидер, Нетпрес и ДоказМ, со ист наслов „Скандал: Вицепремиерот кој треба да се бори против корупција, не поднел анкетен лист до Антикорупциска“!

Медиумот е алатка, може да се користи за добро, но и лошо, како во случај на објавување невистини со цел да се наштети на нечиј углед.

Такви невистини се информациите објавени на интернет порталите Курир, Лидер, Нетпрес и ДоказМ, со ист наслов „Скандал: Вицепремиерот кој треба да се бори против корупција, не поднел анкетен лист до Антикорупциска“.

Анкетен лист до ДКСК имам поднесено во рамки на законскиот рок, а објавата на анкетниот лист на ДКСК, е должност на институцијата.

Во изминатите три години, редовно ги поднесувам анкетните листови до ДКСК. Како министер за земјоделство, шумарство и водостопанство, потоа како пратеник и сега како вицепремиер, во ниту еден момент не ги имам заобиколено, прекршено или задоцнето со законските процедури за транспарентна објава на имотната состојба.

До порталите е испратен демант кој очекувам да биде интегрално објавен на нивните веб страни.

loading...

AnimeKisa: Mermaid's Scar (Dub) anime episode Full online free at https://animekisa.in dubbed anime

AnimeHeaven: Aria the Origination: Sono Choppiri Himitsu no Basho ni... anime episode Full online free at https://animeheaven.pro animeheaven bleach

Visions of Frank (https://wcostream.cc/m/DRWr) Episode 8

ANIMEFLIX Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Linktr: https://linktr.ee/animefreakws

Forums alliedmods: https://forums.alliedmods.net/member.php?u=312641