Радев: Очекувам одбрана на бугарскиот интерес!
Радев: Очекувам одбрана на бугарскиот интерес!
Само Македонците разбираат како е да ви биде понижен идентитетот, порача Кулеба
Само Македонците разбираат како е да ви биде понижен идентитетот, порача Кулеба
Почина поранешниот претседател на Албанија, Бујар Нишани
Почина поранешниот претседател на Албанија, Бујар Нишани
Донбас ќе биде украински, порача Зеленски
Донбас ќе биде украински, порача Зеленски
Младите чекаат да појдат на психолог и по два месеца, потребни се бесплатни советувалишта
Младите чекаат да појдат на психолог и по два месеца, потребни се бесплатни советувалишта
Забрчанец: Со Отворен Балкан стануваме пазар од 12 милиони жители
Забрчанец: Со Отворен Балкан стануваме пазар од 12 милиони жители
Петков ќе бара бугарските услови да влезат во преговарачката рамка за Македонија
Петков ќе бара бугарските услови да влезат во преговарачката рамка за Македонија
Ангел Димитров: За РСМ Договорот за пријателство е карта за ЕУ, а не цврста политичка определба
Ангел Димитров: За РСМ Договорот за пријателство е карта за ЕУ, а не цврста политичка определба

НИКОЛОВСКИ: Со дигитализацијата на процесите започнуваме револуционерна и генерациска реформа на целиот систем во општеството.

На денешниот состанок со претседателот на Собранието на Република Северна Македонија, Талат Џафери, го информирав за процесот на измена на законите важни за спроведување на дигитализацијата. Од претседателот Џафери добивме силна поддршка за спроведување на оваа крупна реформа којашто ќе го направи подобар животот на граѓаните.

Со елиминирање на човечкиот фактор добиваме побрзи и поефикасни услуги, автоматизиран процес на издавање на акти и пократко време за чекање на документи – ова е клучот за функционален систем на ред, правда и дисциплина.

loading...

https://animeheaven1.com/. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

AnimeHeaven High School DxD

anime heaven WONDER EGG PRIORITY

Jimihen!!: Jimiko wo Kaechau Jun Isei Kouyuu!!

Your Lie in April

dubbed anime AnimeHeaven Death Note (Dub)