Џозеф: Бугарското малтретирање на Македонија веќе е проблем и на НАТО
Џозеф: Бугарското малтретирање на Македонија веќе е проблем и на НАТО
Ковачевски со поддршка за Парадата на гордоста: Секој има право на почит и достоинство
Ковачевски со поддршка за Парадата на гордоста: Секој има право на почит и достоинство
Глобално обединети можеме да обезбедиме храна за сите е заклучокот од министерската конференција во Берлин „Uniting for Global Food Security“
Глобално обединети можеме да обезбедиме храна за сите е заклучокот од министерската конференција во Берлин „Uniting for Global Food Security“
ДРАМА ВО ПРИЛЕП: Сакал да прегази полицајци со комбе, тие пукале во гумите, граѓаните се извадиле од памет!
ДРАМА ВО ПРИЛЕП: Сакал да прегази полицајци со комбе, тие пукале во гумите, граѓаните се извадиле од памет!
Тренчевска: Преку кампањата „Подај рака и промени живот – стани згрижувач!“, ја подигаме свеста на значењето на згрижувачките семејства
Тренчевска: Преку кампањата „Подај рака и промени живот – стани згрижувач!“, ја подигаме свеста на значењето на згрижувачките семејства
Медиумски реформи – три чекори напред, два чекора назад
Медиумски реформи – три чекори напред, два чекора назад
Едвард Џозеф: Софија може да ги поткопа темелите на македонската држава
Едвард Џозеф: Софија може да ги поткопа темелите на македонската држава
КАЕВСКИ: Срамно, Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ ширеа лаги и ги рушеа државните позиции со Бугарија
КАЕВСКИ: Срамно, Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ ширеа лаги и ги рушеа државните позиции со Бугарија

НОВА КАРТИЧКА ЗА БРЗ КЕШ Кондовски вели дека производот ги надминува стандардите на класичните кредитни картички

Промоцијата во Битола на SN VISA картичката е слика за тоа како една ФинТек компанија може со банкарскиот сектор да понуди производ кој ги надминува стандардите на класичните кредитни картички, рече бизнисменот Христо Кондовски.

Посебно ми е драго, како косопственик и член на Надзорниот одбор на СН Финансиското друштво, да го поздравам издавањето на првата SN VISA картичка во партнерство со „Силк Роад“ банката, рече бизнисменот Христо Кондовски, кандидат за градоначалник на Битола од редовите на СДСМ.

– Промоцијата во Битола на SN VISA картичката е слика за тоа како една ФинТек компанија може со банкарскиот сектор да понуди производ кој ги надминува стандардите на класичните кредитни картички. СН финасиско друштво, на чие чело е мојот драг пријател и бизнис партнер Никола Јошевски, е првата ФинTек компaнија во државата основана со домашен капитал, која за кратко време одлично се позиционираше на пазарот и изгради имиџ на брз и квалитетен сервис на полето на кредитирањето, платежните картички, издавањето гаранции и факторингот. Им честитам – рече Кондовски.

loading...

go88 nạp tiền bị từ chối Review chi tiết về Cổng game đổi thưởng Go88 Club Go88 apk - Hệ thống game bài đổi thưởng uy tín

Game bài số 1 Châu Á - Link tải Sunwin 2022 sunwin danh bai doi thuong đăng nhập sunwin