Интервју со Рафајловски: Одлуката на РКЕ за цената на струјата нема да предизвика голем удар врз потрошувачите и ќе ја задржи социјалната стабилност
Интервју со Рафајловски: Одлуката на РКЕ за цената на струјата нема да предизвика голем удар врз потрошувачите и ќе ја задржи социјалната стабилност
АД ЕСМ ПОНУДИ ЦЕНА ОД 48Е/МWh, ЦЕНИТЕ НА БЕРЗИТЕ ДОСТИГНУВААТ ДО 360Е/MWh
АД ЕСМ ПОНУДИ ЦЕНА ОД 48Е/МWh, ЦЕНИТЕ НА БЕРЗИТЕ ДОСТИГНУВААТ ДО 360Е/MWh
(АУДИО) Нефи Усеини пцуе новинарка која го прашува за „спорни“ тендери, ЗНМ го осуди испадот
(АУДИО) Нефи Усеини пцуе новинарка која го прашува за „спорни“ тендери, ЗНМ го осуди испадот
Заменик министер Алиу: Мирното решавање на конфликтите е предуслов за развој на здрава средина
Заменик министер Алиу: Мирното решавање на конфликтите е предуслов за развој на здрава средина
ПРИ СУДАР НА ВОЗ СО КАМИОН ВО МИСУРИ, САД, ЗАГИНАА ТРОЈЦА А РАНЕТИ СЕ 50 ПАТНИЦИ
ПРИ СУДАР НА ВОЗ СО КАМИОН ВО МИСУРИ, САД, ЗАГИНАА ТРОЈЦА А РАНЕТИ СЕ 50 ПАТНИЦИ
(ВИДЕО) Посета на министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски и деканот на Факултетот за безбедност, Никола Дујовски на кампот за обука во Лазарополе
(ВИДЕО) Посета на министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски и деканот на Факултетот за безбедност, Никола Дујовски на кампот за обука во Лазарополе
Почна обележувањето со ладна пластика на пешачките премини на сообраќајниците во Автокоманда
Почна обележувањето со ладна пластика на пешачките премини на сообраќајниците во Автокоманда
Претседателот на Собранието Талат Џафери, оствари средба со европратениците, членови на Мешовитиот парламентарен комитет – Република Северна Македонија и ЕУ
Претседателот на Собранието Талат Џафери, оствари средба со европратениците, членови на Мешовитиот парламентарен комитет – Република Северна Македонија и ЕУ

Нова одлична можност за корисниците на Diners Club кредитна картичка!

06.05.2022 10:25 0 Читање помалку од 1м
Diners Club Македонија воведува нова Cashback онлајн програма со која на своите членови им овозможува поврат на готовина на трансакциите направени на некои од најпопуларните онлајн сервиси.

Корисниците на Diners Club картичка може да се приклучат на Cashback програмата на следниот линк: https://dinerscashback.mk/mk и да остварат поврат на готовина на трансакциите направени на Booking, Udemy, AliExpress, eBay, Rentalcars и многу други сервиси.

„Следејќи ги меѓународните трендови за картично работење, проактивно ги прилагодуваме и унапредуваме производите и услугите, па така заменувањето на постоечката програма за лојалност со новата Cashback програма за нас е логичен чекор во збогатувањето на корисничкото искуство на нашите членови“ – велат од Diners Club Македонија.

Воедно тимот на Diners најавува и наскоро проширување на програмата со нови странски и домашни онлајн продавници каде членовите ќе можат да остварат поврат на готовина.

Како носители на првата достапна кредитна, а воедно и платежна картичка во земјата, Diners Club Македонија повеќе од две децении им нуди бројни придобивки во купувањето на своите членови и поголема флексибилност во управувањето со нивниот личен буџет.

За да дознаете повеќе и да аплицирате за Diners Club картичка посетете ја нивната официјална веб страна.

loading...

tải game tài xỉu đổi tiền that go88 go88 đăng nhập bằng facebook acc go88

https://sunwin.gg/