Медиумски реформи – три чекори напред, два чекора назад
Медиумски реформи – три чекори напред, два чекора назад
Едвард Џозеф: Софија може да ги поткопа темелите на македонската држава
Едвард Џозеф: Софија може да ги поткопа темелите на македонската држава
КАЕВСКИ: Срамно, Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ ширеа лаги и ги рушеа државните позиции со Бугарија
КАЕВСКИ: Срамно, Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ ширеа лаги и ги рушеа државните позиции со Бугарија
На младите им треба психолошка поддршка, која нема да трае само 15 минути
На младите им треба психолошка поддршка, која нема да трае само 15 минути
Град Скопје ќе доделува годишни стипендии од 24.000 денари за спортисти-средношколци
Град Скопје ќе доделува годишни стипендии од 24.000 денари за спортисти-средношколци
ЛИТАР ГОРИВО ВО ЕУ НАБЛИЖУВА КОН ТРИ ЕВРА: Најскап бензин возат Финците, но и во Грција е скоро 2 и пол евра
ЛИТАР ГОРИВО ВО ЕУ НАБЛИЖУВА КОН ТРИ ЕВРА: Најскап бензин возат Финците, но и во Грција е скоро 2 и пол евра
И Холандија го активира антикризниот план, ги вклучува термоелектраните
И Холандија го активира антикризниот план, ги вклучува термоелектраните
Петар Колев: Доколку Македонија не ја прифати подадената рака на Бугарија ќе биде целосно изолирана
Петар Колев: Доколку Македонија не ја прифати подадената рака на Бугарија ќе биде целосно изолирана

Новата и модерна експозитура на Комерцијална банка во East Gate Mall на 29.10.2021 ќе им посака добредојде на клиентите со атрактивна понуда на бесплатни услуги за правни лица – денарски платен промет на новоотворени трансакциски сметки и уплата на дневен промет без надомест во текот на целиот работен ден до 31.12.2021 година

Бесплатен денарски платен промет до крајот на годината ќе вршат правните лица што ќе отворат трансакциска сметка токму во експозитурата на Комерцијална банка во East Gate Mall.

Експозитурата на Комерцијална банка на приземјето во East Gate Mall е единствената во молот каде 24/7 е достапен дигитален сервисен центар за вршење готовински уплати, исплати и менувачки трансакции на банкомат, плаќање сметки за јавни услуги, подигнување извод од трансакциска сметка. На сите корисници новоотворената експозитура на Комерцијална банка им нуди широка палета на банкарски производи и услуги и им овозможува брзо, лесно и ефикасно извршување на финансиските трансакции. Шалтерите во експозитурата се на располагање на клиентите од понеделник до петок, од 9 до 18 часот, и во сабота од 9 до 14 часот.

loading...

danh bai doi thuong go88 GO88 - Cổng Game Đổi Thưởng 2022 | Link Tải Mới Nhất go88 play đăng nhập

download sunwin sunwin cổng 2 chơi sunwin có bị bắt không