Радев: Очекувам одбрана на бугарскиот интерес!
Радев: Очекувам одбрана на бугарскиот интерес!
Само Македонците разбираат како е да ви биде понижен идентитетот, порача Кулеба
Само Македонците разбираат како е да ви биде понижен идентитетот, порача Кулеба
Почина поранешниот претседател на Албанија, Бујар Нишани
Почина поранешниот претседател на Албанија, Бујар Нишани
Донбас ќе биде украински, порача Зеленски
Донбас ќе биде украински, порача Зеленски
Младите чекаат да појдат на психолог и по два месеца, потребни се бесплатни советувалишта
Младите чекаат да појдат на психолог и по два месеца, потребни се бесплатни советувалишта
Забрчанец: Со Отворен Балкан стануваме пазар од 12 милиони жители
Забрчанец: Со Отворен Балкан стануваме пазар од 12 милиони жители
Петков ќе бара бугарските услови да влезат во преговарачката рамка за Македонија
Петков ќе бара бугарските услови да влезат во преговарачката рамка за Македонија
Ангел Димитров: За РСМ Договорот за пријателство е карта за ЕУ, а не цврста политичка определба
Ангел Димитров: За РСМ Договорот за пријателство е карта за ЕУ, а не цврста политичка определба

НОВИ ЛОКАЛНИ УЛИЦИ ВО БАЛИНЦИ, ВАЛАНДОВО

🚩 Најавуваме нова патна инфраструктура во #Балинци. Подготвена е техничка докумемтација, обезбедени се средства и наредниот период започнуваме со изградба на нови улици во Горна мала – Балинци.
🔖 Стремиме кон рамноправна заедница и фокусирани сме кон населените места кои биле заборавени децении наназад.
➡️ Бојмискиот реон интензивно се трансформира кон подобро. Инвестиравме во редица капитални проекти, ги подобривме условите за живот таму и за прв пат граѓаните од овој дел развиваат чувство на припадноста во заедница.
Сите сме еднакви, веруваме во заедништвото и одиме напред, рамноправно 🙌

loading...

AnimeFreak - Watch Anime Online for Free. Subbed & Dubbed. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

AnimeFreak Your Name. Episode Full

AnimeFreak Kiss x Sis (TV)

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba (Dub) Episode 26

AnimeFreak Attack on Titan Season 3 (Dub) Episode 11

animes online AnimeFreak How a Realist Hero Rebuilt the Kingdom