БРАВО - 300 милиони евра инвестиции во ТИРЗ – поголем број на компании заинтересирани за инвестирање
БРАВО - 300 милиони евра инвестиции во ТИРЗ – поголем број на компании заинтересирани за инвестирање
КОНДОВСКИ: Битола ќе добие современа противпожарна заштита по теркот на модерните европски градови
КОНДОВСКИ: Битола ќе добие современа противпожарна заштита по теркот на модерните европски градови
Шилегов: Распишан тендерот за БРТ, Скопје е првиот град во регионот со ваков систем за јавен превоз
Шилегов: Распишан тендерот за БРТ, Скопје е првиот град во регионот со ваков систем за јавен превоз
ШИЛЕГОВ: БЕГАЊЕТО ОД ДЕБАТИ НА АРСОВСКА Е НАВРЕДЛИВО ЗА СКОПЈАНИ
ШИЛЕГОВ: БЕГАЊЕТО ОД ДЕБАТИ НА АРСОВСКА Е НАВРЕДЛИВО ЗА СКОПЈАНИ
ШИЛЕГОВ ГИ ПРИФАТИ БАРАЊАТА ЗА ВОДНО ОД ИНИЦИЈАТИВАТА „ГО САКАМ ВОДНО“
ШИЛЕГОВ ГИ ПРИФАТИ БАРАЊАТА ЗА ВОДНО ОД ИНИЦИЈАТИВАТА „ГО САКАМ ВОДНО“
ДИК: Нема да има редици за гласање како во првиот круг, фингерпринт-уредите ќе бидат побрзи
ДИК: Нема да има редици за гласање како во првиот круг, фингерпринт-уредите ќе бидат побрзи
ШИЛЕГОВ: Со 280 илјади евра ќе се „дислоцира и мултиплицира“ зеленилото кое ќе се уништи за БРТ
ШИЛЕГОВ: Со 280 илјади евра ќе се „дислоцира и мултиплицира“ зеленилото кое ќе се уништи за БРТ
ШИЛЕГОВ: ЗОШТО АРСОВСКА ПРОДОЛЖУВА ДА ЈА ЛАЖЕ ЈАВНОСТА ДЕКА НЕМА БУГАРСКО ДРЖАВЈАНСТВО
ШИЛЕГОВ: ЗОШТО АРСОВСКА ПРОДОЛЖУВА ДА ЈА ЛАЖЕ ЈАВНОСТА ДЕКА НЕМА БУГАРСКО ДРЖАВЈАНСТВО

НСДП денес одбележува 15 години од своето основање, по тој повод претседателот на партијата, Тито Петковски преку видео се обрати до членството

Да се потсетиме на почетоците, на пријателствата кои ги градевме и развиваме, на политичките битки кои ги водевме, на сите заеднички моменти преку кои растевме и политички созревавме, успевајќи да оставиме длабок белег на политичката сцена во Северна Македонија.

Нека ни е честит роденденот, силно и чесно да продолжиме во остварувањето на нашата програма и носењето на политичките одлуки.

Линк до видеото од обраќањето на лидерот на НСДП, Тито Петковски, овде.

loading...

Website https://wcostream.cc: Watch Pokémon (Dub) wcostream Episode 276 mickey and the roadster racers wcostream

Website https://gogoanime.be: Watch Fortune Quest: Yo ni mo Shiawase na Boukensha-tachi gogoanime Episode 4 fairy tail gogoanime

AnimeBee: Zombie-Loan anime episode 11 online free at https://animebee.to dubbed anime

KissAnime: One Piece: Chopper Kingdom of Strange Animal Island anime episode Full online free at https://kissanime.mx kiss anime

Drupalgovcon: https://www.drupalgovcon.org/user/45761

Mapleprimes: https://www.mapleprimes.com/users/gogoanimebe