МОСКВА ВОЗВРАТИ НА САНКЦИИТЕ Путин го потпиша ембаргото за увоз на храна од САД и ЕУ
МОСКВА ВОЗВРАТИ НА САНКЦИИТЕ Путин го потпиша ембаргото за увоз на храна од САД и ЕУ
Технолошкиот факултет се вклучува во истрагата за опожарената болница во Тетово
Технолошкиот факултет се вклучува во истрагата за опожарената болница во Тетово
Како може цел објект да изгори за неколку минути? – се подготвуваат два извештаи за трагедијата во Тетово
Како може цел објект да изгори за неколку минути? – се подготвуваат два извештаи за трагедијата во Тетово
Радев на средбата со Вархеји истакнал дека декларациите и ветувањата во дијалогот со Република Северна Македонија повеќе не функционираат и Бугарија очекува јасни правно обврзувачки одлуки што ќе доведат до одржливи и неповратни резултати
Радев на средбата со Вархеји истакнал дека декларациите и ветувањата во дијалогот со Република Северна Македонија повеќе не функционираат и Бугарија очекува јасни правно обврзувачки одлуки што ќе доведат до одржливи и неповратни резултати
Бугарски Блиц: САД ја малтретира Бугарија поради Македонија!
Бугарски Блиц: САД ја малтретира Бугарија поради Македонија!
Османи: Двајца дипломати не го поминаа ветингот, работниот однос ќе им биде прекинат
Османи: Двајца дипломати не го поминаа ветингот, работниот однос ќе им биде прекинат
Заев: Соработката на Владата со Црвениот крст ја креваме на следно ниво, преку Стоковите резерви се обезбедува хуманитарна помош која во секое време ќе биде достапна за граѓаните
Заев: Соработката на Владата со Црвениот крст ја креваме на следно ниво, преку Стоковите резерви се обезбедува хуманитарна помош која во секое време ќе биде достапна за граѓаните
(ВИДЕО) ЗАЕВ: Граѓаните ќе изберат каква иднина сакаат за својата општина и својата татковина
(ВИДЕО) ЗАЕВ: Граѓаните ќе изберат каква иднина сакаат за својата општина и својата татковина

НУКЛЕАРКА НА ЗАЕВ: РАЗМИСЛУВАМЕ ДА ГО СТАВИМЕ НА ПРОДАЖБА ЦЕЛОТО ДРЖАВНО ЗЕМЈИШТЕ, НАРОДОТ ПОСЛЕ СО ТОА ЗЕМЈИШТЕ ЌЕ ЗЕМА КРЕДИТИ И ЌЕ РАЗВИВА ФАРМИ И ОРАНЖЕРИИ

– Правиме многу анализи како да го забрзаме економскиот раст, од продажба на целото државно земјиште за народот со тоа земјиште да зема кредити и да развива фарми и оранжерии до тоа да легализираме марихуана во земјата и да дозволиме враќање на капитал изнесен од земјава само со плаќање данок на тој капитал без да мора да се докаже потеклото… Целта е земјава да има раст од над 10% само така ќе го задржиме народот тука да не се иселува!

Премиерот Заев на Алсат М.

loading...

Flying Phantom Ship Episode Full

KissAnime: Animation Runner Kuromi anime episode Full online free at https://kissanime.mx your name kissanime

Watch Tu Bian Ying Xiong Leaf Episode 7

Watch Let's Nupu Nupu Episode 16

Youmagine: https://www.youmagine.com/gogoanimebe/

Rsc gov: http://rsc.gov.vn/SitePages/faqDetail.aspx?item=961