ПРИХОД ОД 1,9 МИЛИЈАРДИ ФУНТИ И ПРОФИТ ОД 293 МИЛИОНИ ФУНТИ: Силни перформанси во првото полугодие за Џонсон Мети
ПРИХОД ОД 1,9 МИЛИЈАРДИ ФУНТИ И ПРОФИТ ОД 293 МИЛИОНИ ФУНТИ: Силни перформанси во првото полугодие за Џонсон Мети
Џонсон Мети активен поддржувач на иднината на студентите
Џонсон Мети активен поддржувач на иднината на студентите
Герасимовски: Проектот „Нега за стари лица“ со силна поддршка, возрасните да се пријавуваат за услугата
Герасимовски: Проектот „Нега за стари лица“ со силна поддршка, возрасните да се пријавуваат за услугата
ЗАЕВ СИ ЗАМИНУВА ВО ГОЛЕМ СТИЛ, СО СТРАНСКА ИНВЕСТИЦИЈА ОД 300 МИЛОНА ЕВРА - Еден од најголемите сончеви паркови во Европа е првата француска стратешка инвестиција во Северна Македонија
ЗАЕВ СИ ЗАМИНУВА ВО ГОЛЕМ СТИЛ, СО СТРАНСКА ИНВЕСТИЦИЈА ОД 300 МИЛОНА ЕВРА - Еден од најголемите сончеви паркови во Европа е првата француска стратешка инвестиција во Северна Македонија
Бучковски: Заев е најдобриот лидер што го имал СДСМ, тајната на неговиот успех е неговиот карактер, неговата „несовршеност“ и пред се храброст, вели тој за Фокус
Бучковски: Заев е најдобриот лидер што го имал СДСМ, тајната на неговиот успех е неговиот карактер, неговата „несовршеност“ и пред се храброст, вели тој за Фокус
ФАЛА ТИ ЗА СЕ ГОЛЕМ ЧОВЕКУ, ГОЛЕМ БОРЕЦУ, ГОЛЕМ ХЕРОЈУ, ГОЛЕМ ДРЖАВНИКУ, ТИ НАПРАВИ МНОГУ ЗА ЗЕМЈАТА И ЗА НАРОДОТ, КОГА ПРАШИНАТА ЌЕ СПЛАСНЕ, СО ЗЛАТНИ БУКВИ ЌЕ ТЕ СЕ ПИШУВА ЗА ТЕБЕ ВО НАШАТА ИСТОРИЈА
ФАЛА ТИ ЗА СЕ ГОЛЕМ ЧОВЕКУ, ГОЛЕМ БОРЕЦУ, ГОЛЕМ ХЕРОЈУ, ГОЛЕМ ДРЖАВНИКУ, ТИ НАПРАВИ МНОГУ ЗА ЗЕМЈАТА И ЗА НАРОДОТ, КОГА ПРАШИНАТА ЌЕ СПЛАСНЕ, СО ЗЛАТНИ БУКВИ ЌЕ ТЕ СЕ ПИШУВА ЗА ТЕБЕ ВО НАШАТА ИСТОРИЈА
КОВАЧЕВСКИ ПРВАТА ЈАВНА ПОДДРШКА И ПОФАЛБА ЈА ДОБИ ОД МИЦКОВСКИ?!?!
КОВАЧЕВСКИ ПРВАТА ЈАВНА ПОДДРШКА И ПОФАЛБА ЈА ДОБИ ОД МИЦКОВСКИ?!?!
Ковачевски за Фокус: Ќе се кандидирам за лидер на СДСМ, кого и да го избереме, важно е да се обединиме околу него
Ковачевски за Фокус: Ќе се кандидирам за лидер на СДСМ, кого и да го избереме, важно е да се обединиме околу него

НУКЛЕАРНА БОМБА НА ГОРДАНА ДУВЊАК: КАМЧЕВ ИМАЛ КОНТАКТИ СО СТРАНСКИ РАЗУЗНАВАЧИ СО КОИ ДОГОВАРАЛ БЕГСТВО, АНБ ТАКА ГО УЛОВИЛА ПРЕКУ НИВ

– На белешката на АНБ со која се бара притвор за Камчев пишувало дека тој оставил средба со странски разузнавачи. Најверојатно од нив барал да му помогнат да избега од земјава и затоа се кренале алармите. Да потсетиме дека Камчев требаше да биде почесен конзул на Бугарија, дека има многу бизниси во Бугарија, еднаш пред 15 години тој избега од прогон баш во Бугарија…

Гордана Дувњак на Утрински Брифинг.

Мактел тука би додал, да потсетиме и дека слушнавме неколку снимки овие месеци кои беа снимени во Боровец каде Камчев зборува како барал од Заев да не го апси а и околу Рекет се споменуваше дека околу снимањето на Боки Камчев добил помош од бугарски разузнавачи кои инсталирале кај него систем за снимање во куќата на Водно.

loading...

Website https://animebee.to: Watch Shu Ling Ji 2nd Season animebee Episode 38-40 watch anime online

Watch anime online for free at AniWatch aniwatch

La storia della Arcana Famiglia (Dub) Episode 12

AnimeDao - Watch English Subbed Anime Online | AnimeDao Official

Gitlab: https://gitlab.com/gogoanimelol

8tracks: https://8tracks.com/animeflixnl