Интервју со Рафајловски: Одлуката на РКЕ за цената на струјата нема да предизвика голем удар врз потрошувачите и ќе ја задржи социјалната стабилност
Интервју со Рафајловски: Одлуката на РКЕ за цената на струјата нема да предизвика голем удар врз потрошувачите и ќе ја задржи социјалната стабилност
АД ЕСМ ПОНУДИ ЦЕНА ОД 48Е/МWh, ЦЕНИТЕ НА БЕРЗИТЕ ДОСТИГНУВААТ ДО 360Е/MWh
АД ЕСМ ПОНУДИ ЦЕНА ОД 48Е/МWh, ЦЕНИТЕ НА БЕРЗИТЕ ДОСТИГНУВААТ ДО 360Е/MWh
(АУДИО) Нефи Усеини пцуе новинарка која го прашува за „спорни“ тендери, ЗНМ го осуди испадот
(АУДИО) Нефи Усеини пцуе новинарка која го прашува за „спорни“ тендери, ЗНМ го осуди испадот
Заменик министер Алиу: Мирното решавање на конфликтите е предуслов за развој на здрава средина
Заменик министер Алиу: Мирното решавање на конфликтите е предуслов за развој на здрава средина
ПРИ СУДАР НА ВОЗ СО КАМИОН ВО МИСУРИ, САД, ЗАГИНАА ТРОЈЦА А РАНЕТИ СЕ 50 ПАТНИЦИ
ПРИ СУДАР НА ВОЗ СО КАМИОН ВО МИСУРИ, САД, ЗАГИНАА ТРОЈЦА А РАНЕТИ СЕ 50 ПАТНИЦИ
(ВИДЕО) Посета на министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски и деканот на Факултетот за безбедност, Никола Дујовски на кампот за обука во Лазарополе
(ВИДЕО) Посета на министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски и деканот на Факултетот за безбедност, Никола Дујовски на кампот за обука во Лазарополе
Почна обележувањето со ладна пластика на пешачките премини на сообраќајниците во Автокоманда
Почна обележувањето со ладна пластика на пешачките премини на сообраќајниците во Автокоманда
Претседателот на Собранието Талат Џафери, оствари средба со европратениците, членови на Мешовитиот парламентарен комитет – Република Северна Македонија и ЕУ
Претседателот на Собранието Талат Џафери, оствари средба со европратениците, членови на Мешовитиот парламентарен комитет – Република Северна Македонија и ЕУ

НУКЛЕАРНА БОМБА НА ПЕТАР БОГОЈЕСКИ: ДАЛИ ПОЗАДИ АПАСИЕВ СТОИ КАМЧЕВ КОЈ ГО КОРИСТИ ЗА СВОИТЕ ИНТЕРЕСИ?!?!

Ако Апашиев е КЛИСАРОТ, тогаш кој е Попот (неговиот шеф)?

Дали шефот на Клисарот му даде задача да бојкотира Попис ‘21, за да се пазари за негова слобода од Шутка?!?

Ако бојкот на референдумот го плативме со името Македонија и со слобода за Грујо, дали бојкот на пописот ќе го платиме со постоењето на Македонците и со слобода за Орцето?!?

Сетете се само што кажа Клисарот за Орцето, вчера во Само Вистина на Канал 5 Телевизија?!?
Што работел во СЈО на предметот Империја и зошто се шашардиса кога му поставија прашање за Орцето?!?

Јасно е сега, Апашиев е Клисарот, а неговиот шеф, Попот е Орцето!
Затоа толку парички кај Клисарот!
Крадени народни пари од олигархиската мафија во чебот на Клисарот!?!

Вие пак продолжете со “браво професоре ти си спасот” и со “бојкот на пописот”… не отварајте врата, зашто на вас ќе ви ја затворат, а на Орцето ќе ја отворат!!!

Петар Богојески, фб пост

loading...

https://go88.gg/

nhóm kéo sunwin sunwin mẽ hướng dẫn tại sunwin