Трајанов: Се нарушува етничкиот баланс во Владата, ќе имаме повеќе министри албанци од македонци
Трајанов: Се нарушува етничкиот баланс во Владата, ќе имаме повеќе министри албанци од македонци
Шахпаска: Аудио-читачот „Хана“, достапен за слепите лица кои говорат албански јазик, е потврда на концептот „Едно општество за сите“
Шахпаска: Аудио-читачот „Хана“, достапен за слепите лица кои говорат албански јазик, е потврда на концептот „Едно општество за сите“
Жители на Ново Маало: „Зелен Хуман Град“ и останатите лажни борци за екологија немаат право да одлучуваат во име на нашите имоти
Жители на Ново Маало: „Зелен Хуман Град“ и останатите лажни борци за екологија немаат право да одлучуваат во име на нашите имоти
Заев и Ескобар: Партнерството меѓу САД и Северна Македонија и членството на земјата во ЕУ се многу важни за Скопје и Вашингтон
Заев и Ескобар: Партнерството меѓу САД и Северна Македонија и членството на земјата во ЕУ се многу важни за Скопје и Вашингтон
ДАНСКА ЌЕ НАСАДИ ДЕСЕТИЦИ ИЉАДИ ПЛОВЕЧКИ ВЕТЕРНИЦИ НА СЕВЕРНО МОРЕ ЗА ДА ЈА СНАБДУВА ЦЕЛА ЕВРОПА СО ЗЕЛЕНА ЕНЕРГИЈА
ДАНСКА ЌЕ НАСАДИ ДЕСЕТИЦИ ИЉАДИ ПЛОВЕЧКИ ВЕТЕРНИЦИ НА СЕВЕРНО МОРЕ ЗА ДА ЈА СНАБДУВА ЦЕЛА ЕВРОПА СО ЗЕЛЕНА ЕНЕРГИЈА
ФИНСКА ЈА ГРАДИ НАЈГОЛЕМАТА НУКЛЕАРНА ЦЕНТРАЛА ВО ЕВРОПА, ОТПАДОТ ЌЕ ОДИ НЕКОЛКУ КИЛОМЕТРИ ПОД ЗЕМЈА!
ФИНСКА ЈА ГРАДИ НАЈГОЛЕМАТА НУКЛЕАРНА ЦЕНТРАЛА ВО ЕВРОПА, ОТПАДОТ ЌЕ ОДИ НЕКОЛКУ КИЛОМЕТРИ ПОД ЗЕМЈА!
Со картичките на Комерцијална банка обувките на Пеко до 19 декември може да ги купите и на попуст и на рати
Со картичките на Комерцијална банка обувките на Пеко до 19 декември може да ги купите и на попуст и на рати
Груби: Дигиталната апликација “Хана“, сегмент на еднакво општество
Груби: Дигиталната апликација “Хана“, сегмент на еднакво општество

НУКЛЕАРНА БОМБА НА РУСКОВСКА: КОГА БЕШЕ ВМРО ДПМНЕ НА ВЛАСТ МАРКО ЗВРЛЕВСКИ И ЈОВАН ИЛИЕВСКИ КОИ БЕА НА ЧЕЛО НА ЈО НЕ МИ ДОЗВОЛУВАА ДА ПОКРЕНУВАМ ОБВИНЕНИЈА ЗА ВИСОКИ ФУНКЦИОНЕРИ НА ВЛАСТ!

– Јас сега покренувам обвиненија против високи функционери затоа што главниот обвинител кој е мој шеф Љубомир Јовески ми дозволува да покренам такви обвиниенија, порано кога беше ВМРО ДПМНЕ на власт моите тогашни шефови Зврлески и Илиевски не ми даваа таква можност, они се тие што како диригенти раководат со целото јавно обвинителство и од нив зависеше како ќе работиме и кого ќе гониме.

Шефицата за организиран криминал, Вилма Рускоска во интервју за Канал 77.

Инаку за јавноста која не памети, Марко Зврлевски го имаше во снимките како одел чест на кафе кај Гордана Јанкуловска и си ја знаел добро работата како да заташка случаи, додека Јован Илиевски е баџанак на Сашо Мијалков, жените им се сестри! Тој во тоа време беше шеф на обвинителството за организиран криминал.

loading...

watch anime dub. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

animefreaks website AnimeFreak My Hero Academia Season 2

watch anime dub Hunter x Hunter (2011)

AnimeFreak Seirei Gensouki: Spirit Chronicles

english dubbed anime Naruto

AnimeFreak Naruto (Dub) Episode 216