Заев со огромна предност пред Мицкоски според анкетата на реномираниот Брима за “Слободен Печат”
Заев со огромна предност пред Мицкоски според анкетата на реномираниот Брима за “Слободен Печат”
ВМРО ДПМНЕ ПРЕД УШТЕ ЕДЕН ГОЛЕМ ПОРАЗ - Анкета на “Брима” за “Слободен Печат”: СДСМ во предност пред ВМРО ДПМНЕ!
ВМРО ДПМНЕ ПРЕД УШТЕ ЕДЕН ГОЛЕМ ПОРАЗ - Анкета на “Брима” за “Слободен Печат”: СДСМ во предност пред ВМРО ДПМНЕ!
ТРТ МИЛОЈКО, ГЛАСЕН НА УСТА, СЛАБ НА ДЕЛО - АПАСИЕВ: НЕ БИЛО ЛЕСНО ДА СЕ БИДЕ ПРАТЕНИК, СО КРМОВ СМЕ ПО 10 ЧАСА ВО СОБРАНИЕ И НА КРАЈ НИШТО НЕМАМЕ СРАБОТЕНО
ТРТ МИЛОЈКО, ГЛАСЕН НА УСТА, СЛАБ НА ДЕЛО - АПАСИЕВ: НЕ БИЛО ЛЕСНО ДА СЕ БИДЕ ПРАТЕНИК, СО КРМОВ СМЕ ПО 10 ЧАСА ВО СОБРАНИЕ И НА КРАЈ НИШТО НЕМАМЕ СРАБОТЕНО
Заев со честитка за постигнатата бројка од милион попишани граѓани
Заев со честитка за постигнатата бројка од милион попишани граѓани
МАЛО ГНАСНО ХИТЛЕРЧЕ НЕБАЊАТО- АПАСИЕВ: ГРУЈО ЗГРЕШИ, ТРЕБАШЕ ДА ГО УАПСИ ЗАЕВ И ЦЕЛА ШАРЕНА РЕВОЛУЦИЈА ДА ЈА ЗАБРАНИ И ПИКНЕ ВО ЗАТВОР!
МАЛО ГНАСНО ХИТЛЕРЧЕ НЕБАЊАТО- АПАСИЕВ: ГРУЈО ЗГРЕШИ, ТРЕБАШЕ ДА ГО УАПСИ ЗАЕВ И ЦЕЛА ШАРЕНА РЕВОЛУЦИЈА ДА ЈА ЗАБРАНИ И ПИКНЕ ВО ЗАТВОР!
ЗОКИ И ОЛИВЕР ВО АРАЧИНОВО: КОГА НЕКОИ ПЛАШЕА СО ФЕДЕРАЛИЗАЦИЈА, НИЕ ВО АРАЧИНОВО ВЕТИВМЕ КАНАЛИЗАЦИЈА И РЕДИЦА ДРУГИ ПРОЕКТИ КОИ ГИ ОСТВАРИВМЕ!
ЗОКИ И ОЛИВЕР ВО АРАЧИНОВО: КОГА НЕКОИ ПЛАШЕА СО ФЕДЕРАЛИЗАЦИЈА, НИЕ ВО АРАЧИНОВО ВЕТИВМЕ КАНАЛИЗАЦИЈА И РЕДИЦА ДРУГИ ПРОЕКТИ КОИ ГИ ОСТВАРИВМЕ!
ПРЕМИЕРОТ ЗАЕВ СО СОПРУГАТА ЗОРИЦА ВИКЕНДОВ НА СВАДБА ВО КАВАДАРЦИ
ПРЕМИЕРОТ ЗАЕВ СО СОПРУГАТА ЗОРИЦА ВИКЕНДОВ НА СВАДБА ВО КАВАДАРЦИ
КАКО ШТО ДОЛИКУВА НА ЕДЕН ДЕМОКРАТ, ЗАЕВ ПРИФАТИ ТВ ДУЕЛ СО МИЦКОВСКИ, ЌЕ СЕ СООЧАТ УТРЕ ВО 18.30 ЧАСОТ НА КАНАЛ 5 ТЕЛЕВИЗИЈА
КАКО ШТО ДОЛИКУВА НА ЕДЕН ДЕМОКРАТ, ЗАЕВ ПРИФАТИ ТВ ДУЕЛ СО МИЦКОВСКИ, ЌЕ СЕ СООЧАТ УТРЕ ВО 18.30 ЧАСОТ НА КАНАЛ 5 ТЕЛЕВИЗИЈА

НУКЛЕАРНА БОМБА НА СПАСОВСКИ: НИЕ НЕМА ДА ПРАВИМЕ СПЕКТАКЛИ И ДА ГИ ПОЛНИМЕ ЗАТВОРИТЕ СО НЕВИНИ ЛУЃЕ САМО ДА ГО ПОДОБРИМЕ ИНДЕКСОТ НА ПЕРЦЕПЦИЈАТА ЗА КОРУПЦИЈА, КАКО ШТО ПРАВЕШЕ ГРУЕВСКИ СО ЗМИСКО ОКО И ШПИОН ЗА ДА ПРАВИМЕ ТЕАТАР ПРЕД НАРОДОТ ДЕКА СЕ БОРИМЕ СО КОРУПЦИЈАТА!

– Претходната власт правеше медиски спектакли со апсење на десетици невини граѓани кои потоа сите беа пуштени и добија оштета од државата за лежењето по затвори а невини, сетете се на Змиско Око, Шпион и останати монтирани случаи кога невини беа ставани по затвори за да се глуми пред народот дека има силна борба против корупцијата, ние тоа нема да го правиме туку системски вистински ќе се бориме со корупцијата и тоа ќе биде бавен процес кој бара повеќе години посветеност и менување на атмосферата но и свеста за таков криминал.

Министерот Оливер Спасовски на денешниот прес.

loading...

TwistMoe: My Little Pony: Friendship Is Magic Season 1 (Dub) anime episode 26 online free at https://twistmoe.net watch anime

Website https://animekisa.in: Watch Bakumatsu: Crisis animekisa Episode 12 watch animes

Website https://animetv.cc: Watch Shuten Doji - The Star Hand Kid animetv Episode 4 anime tv all free for you

Honkai Impact 3 ~ Lament of the Fallen [Chinese Dub] (https://animeheaven.pro/m/r3lL) Episode Full

Animefreakws blogspot: https://animefreakws.blogspot.com/2021/06/animefreak.html

Animefreakwsgmail wordpress: https://animefreakwsgmail.wordpress.com/