(ВИДЕО) СПАСОВСКИ: СИТЕ СЛУЧАИ ЗА КОИ ОПОЗИЦИЈАТА МЕ КРИТИКУВАШЕ ВЧЕРА ВО СОБРАНИЕ СЕ СО СУДСКА РАЗВРСКА, НЕ СЕ ЗАТАШКАНИ ИЛИ ЗАБОШОТЕНИ КАКО ШТО ПРАВЕШЕ ВМРО ДПМНЕ 12 ГОДИНИ
(ВИДЕО) СПАСОВСКИ: СИТЕ СЛУЧАИ ЗА КОИ ОПОЗИЦИЈАТА МЕ КРИТИКУВАШЕ ВЧЕРА ВО СОБРАНИЕ СЕ СО СУДСКА РАЗВРСКА, НЕ СЕ ЗАТАШКАНИ ИЛИ ЗАБОШОТЕНИ КАКО ШТО ПРАВЕШЕ ВМРО ДПМНЕ 12 ГОДИНИ
(ВИДЕО) ЗА МАЛЦЕ ОЧИТЕ ЌЕ МУ ГИ ИСКОПАШЕ: ОЛИВЕРА ТРАЈКОВСКА БЕСНА НА АФРИМ ГАШИ ШТО ГО СПРЕЧИЛ ВРАЌАЊЕТО НА ВМРО НА ВЛАСТ, ГО ВИКНА НА ТЕЛМА ЗА ДА ГО БЛАМИРА И НАВРЕДУВА
(ВИДЕО) ЗА МАЛЦЕ ОЧИТЕ ЌЕ МУ ГИ ИСКОПАШЕ: ОЛИВЕРА ТРАЈКОВСКА БЕСНА НА АФРИМ ГАШИ ШТО ГО СПРЕЧИЛ ВРАЌАЊЕТО НА ВМРО НА ВЛАСТ, ГО ВИКНА НА ТЕЛМА ЗА ДА ГО БЛАМИРА И НАВРЕДУВА
(ВИДЕО) Екипите се на терен: Реката Вардар се излеа во Општина Аеродром
(ВИДЕО) Екипите се на терен: Реката Вардар се излеа во Општина Аеродром
Ковачевски ќе бара ИЗВЕШТАЈ ШТО РАБОТЕЛЕ СОВЕТНИЦИТЕ ЉУБЕ БОШКОСКИ, ЦАЦКО КОНОПИШКИ…
Ковачевски ќе бара ИЗВЕШТАЈ ШТО РАБОТЕЛЕ СОВЕТНИЦИТЕ ЉУБЕ БОШКОСКИ, ЦАЦКО КОНОПИШКИ…
(ВИДЕО) ЧОВЕКОТ ШТО САКАШЕ ДА БИДЕ ЛИДЕР НА СДСМ ПОДНЕСЕ ТУЖБА ПРЕД УСТАВЕН СУД ЗА ПОНИШТУВАЊЕ НА ЗАКОНОТ ЗА НЕДЕЛА НЕРАБОТЕН ДЕН
(ВИДЕО) ЧОВЕКОТ ШТО САКАШЕ ДА БИДЕ ЛИДЕР НА СДСМ ПОДНЕСЕ ТУЖБА ПРЕД УСТАВЕН СУД ЗА ПОНИШТУВАЊЕ НА ЗАКОНОТ ЗА НЕДЕЛА НЕРАБОТЕН ДЕН
Новинарот ветеран Ѕвездан Георгиевски во колумна раскажа од каде потекнува терминот новинарска патка, многу поучно четиво
Новинарот ветеран Ѕвездан Георгиевски во колумна раскажа од каде потекнува терминот новинарска патка, многу поучно четиво
ВТОРОТО ПОЛУГОДИЕ ЌЕ ПОЧНЕ НА 1 ФЕВРУАРИ, УЧЕБНАТА ГОДИНА ЗАВРШУВА НА 10 ЈУНИ, ОДЛУЧИ ВЛАДАТА
ВТОРОТО ПОЛУГОДИЕ ЌЕ ПОЧНЕ НА 1 ФЕВРУАРИ, УЧЕБНАТА ГОДИНА ЗАВРШУВА НА 10 ЈУНИ, ОДЛУЧИ ВЛАДАТА
САРАЧИНИ: Секоја генерација има свои битки и приказни. Мене ми беше чест и сум исклучително горд што бев дел од приказната што ја пишуваше Зоран Заев, заедно со нас, слободољубивите граѓанки и граѓани од сите народи на нашата прекрасна и фантастична земја - Северна Македонија. Борбата продолжува!✊
САРАЧИНИ: Секоја генерација има свои битки и приказни. Мене ми беше чест и сум исклучително горд што бев дел од приказната што ја пишуваше Зоран Заев, заедно со нас, слободољубивите граѓанки и граѓани од сите народи на нашата прекрасна и фантастична земја - Северна Македонија. Борбата продолжува!✊

НУКЛЕАРНА БОМБА НА ТОДОРОВ: Велат дека целта на Мицкоски е да го уништи ВМРО-ДПМНЕ и заедно со Силјановска да преминат во Левица!

Мицковски никогаш нема да и донесе победа на ВМРО-ДПМНЕ над СДСМ. Никогаш. Сакајте верувајте, сакате не верувајте. Да не речете после не сум ви кажал. Причината веќе на секој еден човек во државата му е јасна, Мицковски е омилениот вмровец на СДСМ, работи за интересите на СДСМ, а против интересите на ВМРО-ДПМНЕ, оценува Никола Тодоров, поранешен висок функционер на ВМРО-ДПМНЕ во колумната „Мицкоски, омилениот вмровец на СДСМ“, за Дојче веле,.

-Некои велат целта му е да го уништи ВМРО-ДПМНЕ и потоа заедно со Гордана Силјановска да си преминат во Левица. Затоа и усогласено со Левица ги бојкотираат изборите во Штип. Тука, морам да напоменам дека Апасиев, лидерот на Левица е неспоредливо похаризматичен лидер од Мицковски и со далеку поголем политички потенцијал, но мислам дека сега, играјќи по нотите на Мицковски, ја направи првата поголема стратешка политичка грешка, затоа што доколку Левица учествуваше на изборите во Штип, во услови на бојкот на ВМРО, имаше добри шанси да победи или пак да капитализира доволно гласови за да може да очекува супер резултат на изборите во октомври 2021 година. Но тоа е нивен проблем“, пишува Тодоров.

loading...

https://gogoanime1.be/. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

GoGoAnime The Rising of the Shield Hero (Dub)

english anime Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train

gogoanimeio My Hero Academia Season 4

Komi Can’t Communicate

goanime pe Suppose a Kid from the Last Dungeon Boonies moved to a starter town?