Комерцијална банка, како верен партнер на „Браќа Манаки“, и годинава финансиски го помогна одржувањето на Фестивалот
Комерцијална банка, како верен партнер на „Браќа Манаки“, и годинава финансиски го помогна одржувањето на Фестивалот
МОСКВА ВОЗВРАТИ НА САНКЦИИТЕ Путин го потпиша ембаргото за увоз на храна од САД и ЕУ
МОСКВА ВОЗВРАТИ НА САНКЦИИТЕ Путин го потпиша ембаргото за увоз на храна од САД и ЕУ
Технолошкиот факултет се вклучува во истрагата за опожарената болница во Тетово
Технолошкиот факултет се вклучува во истрагата за опожарената болница во Тетово
Како може цел објект да изгори за неколку минути? – се подготвуваат два извештаи за трагедијата во Тетово
Како може цел објект да изгори за неколку минути? – се подготвуваат два извештаи за трагедијата во Тетово
Радев на средбата со Вархеји истакнал дека декларациите и ветувањата во дијалогот со Република Северна Македонија повеќе не функционираат и Бугарија очекува јасни правно обврзувачки одлуки што ќе доведат до одржливи и неповратни резултати
Радев на средбата со Вархеји истакнал дека декларациите и ветувањата во дијалогот со Република Северна Македонија повеќе не функционираат и Бугарија очекува јасни правно обврзувачки одлуки што ќе доведат до одржливи и неповратни резултати
Бугарски Блиц: САД ја малтретира Бугарија поради Македонија!
Бугарски Блиц: САД ја малтретира Бугарија поради Македонија!
Османи: Двајца дипломати не го поминаа ветингот, работниот однос ќе им биде прекинат
Османи: Двајца дипломати не го поминаа ветингот, работниот однос ќе им биде прекинат
Заев: Соработката на Владата со Црвениот крст ја креваме на следно ниво, преку Стоковите резерви се обезбедува хуманитарна помош која во секое време ќе биде достапна за граѓаните
Заев: Соработката на Владата со Црвениот крст ја креваме на следно ниво, преку Стоковите резерви се обезбедува хуманитарна помош која во секое време ќе биде достапна за граѓаните

НУКЛЕАРНА БОМБА НА ЗАЕВ: ЌЕ ЈА ЛЕГАЛИЗИРАМЕ МАРИХУАНАТА, СО ТОА ЌЕ СТАНЕМЕ СВЕТСКА ТУРИСТИЧКА АТРАКЦИЈА!

– Се спрема законот, гледам јавноста реагира позитивно, ќе се декриминализира користењето на марихуаната, со тоа ќе се зголемат приходите од секторот ресторантски услуги и туризам, очекувам големи ефекти врз економијата од тој чекор.

Зоран Заев ја изненади јавноста со идеја за која подолго време се борат неколку невладини групи и активисти. Инаку ова е и светски тренд, веќе во неколку држави во Америка, речиси во половината е легално користењето на марихуната, во дел само за медицински цели а во дел и комплетно е легално.

loading...

Website https://gogoanime.be: Watch Zero no Tsukaima: Princesses no Rondo OVA gogoanime Episode Full gogoanime

Website https://twistmoe.net: Watch KonoSuba: God's Blessing on This Wonderful World! - Legend of Crimson twistmoe Episode Full watch anime free

Website https://animepahe.cc: Watch Minami-ke Okaeri animepahe Episode 13 anime online

Hatsune Miku: Hiyashite Narasou Okashi no Ii Oto (https://animeheaven.pro/m/OjVq) Episode Full

App roll20: https://app.roll20.net/users/9451130/gogoanimebe

Animeflixnl wixsite: https://animeflixnl.wixsite.com/my-site