ОД БИХАЧКА РАСПАЛИЈА СО ТЕШКА МУНИНИЦИЈА ПО ВМРОВЦИТЕ: Со рушењето на галијата се чистат остатоците од ѓубрето на ВМРО-ДПМНЕ во Скопје
ОД БИХАЧКА РАСПАЛИЈА СО ТЕШКА МУНИНИЦИЈА ПО ВМРОВЦИТЕ: Со рушењето на галијата се чистат остатоците од ѓубрето на ВМРО-ДПМНЕ во Скопје
ШОКАНТНА КОЛУМНА НА ПРЕТСЕДАТЕЛОТ НА МАНУ, КОЦАРЕВ: АМЕРИКА ЌЕ СЕ РАСПАДНЕ, ЕУ НЕ НИ ТРЕБА, ДОГОВОРИТЕ ОД ПРЕСПА И СО БУГАРИЈА ГО ДЕСТАБИЛИЗИРААТ БАЛКАНОТ, ДА ЈА ПРОДОЛЖИМЕ ПОЛИТИКАТА НА ТИТО СО НЕВРЗАНИТЕ?!?!?!
ШОКАНТНА КОЛУМНА НА ПРЕТСЕДАТЕЛОТ НА МАНУ, КОЦАРЕВ: АМЕРИКА ЌЕ СЕ РАСПАДНЕ, ЕУ НЕ НИ ТРЕБА, ДОГОВОРИТЕ ОД ПРЕСПА И СО БУГАРИЈА ГО ДЕСТАБИЛИЗИРААТ БАЛКАНОТ, ДА ЈА ПРОДОЛЖИМЕ ПОЛИТИКАТА НА ТИТО СО НЕВРЗАНИТЕ?!?!?!
СДСМ ГО УДРИ ВМРО МЕЃУ РОГОВИ: Николов да каже какво здравство ќе имавме за 600 милиони евра колку што е Скопје 2014
СДСМ ГО УДРИ ВМРО МЕЃУ РОГОВИ: Николов да каже какво здравство ќе имавме за 600 милиони евра колку што е Скопје 2014
ВАЉОН САЛИХУ: Скопјани паметат и кој го делеше и уназадуваше Скопје, а кој го спојува и рамномерно развива
ВАЉОН САЛИХУ: Скопјани паметат и кој го делеше и уназадуваше Скопје, а кој го спојува и рамномерно развива
КУНГ-ФУ ПРЕСМЕТКА НА СЕМАФОРИ ВО КИСЕЛА ВОДА Двајца возачи со тупаници ја делеа правдата, настрада и една жена
КУНГ-ФУ ПРЕСМЕТКА НА СЕМАФОРИ ВО КИСЕЛА ВОДА Двајца возачи со тупаници ја делеа правдата, настрада и една жена
(ФОТО ГАЛЕРИЈА) Град Скопје почна со процесот на тргање на првата галија од коритото на реката Вардар
(ФОТО ГАЛЕРИЈА) Град Скопје почна со процесот на тргање на првата галија од коритото на реката Вардар
Шаховскиот Клуб АЛКАЛОИД подготвен за Европскиот Клупски Куп 2021
Шаховскиот Клуб АЛКАЛОИД подготвен за Европскиот Клупски Куп 2021
КОВАЧЕВСКИ: ГО ОЖИВЕАВМЕ ПРОЕКТОТ ТОПЛИФИКАЦИЈА НА БИТОЛА, ИЗГРАДБАТА ПОЧНУВА ВО ОКТОМВРИ
КОВАЧЕВСКИ: ГО ОЖИВЕАВМЕ ПРОЕКТОТ ТОПЛИФИКАЦИЈА НА БИТОЛА, ИЗГРАДБАТА ПОЧНУВА ВО ОКТОМВРИ

НУКЛЕАРНА БОМБА ОД БИХАЧКА: Мицкоски треба да одговори дали мотивите за ваквото негово однесување е тоа што новиот Клинички центар не се гради на имотот на Сергеј Самсоненко партнер на тајкунот на ВМРО-ДПМНЕ, Орце Камчев?

Мицкоски потврди дека е против здравствениот систем и интересите на граѓаните, новиот Клинички центар е најголемата инвестиција во историјата на македонското здравство

Христијан Мицкоски денеска уште еднаш потврди дека е против интересите на граѓаните против здравствениот систем и здравствените работници.

Заради лични мотиви Мицкоски преку пратениците на ВМРО-ДПМНЕ го блокира Законот со кој државата ќе добие нов Клинички центар после 80 години.

Мицкоски треба да одговори дали мотивите за ваквото негово однесување е тоа што новиот Клинички центар не се гради на имотот на Сергеј Самсоненко партнер на тајкунот на ВМРО-ДПМНЕ, Орце Камчев?

Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ шират лажни вести за наводни криминали и скандали за да спречат капитален проект во интерес на сите граѓани и здравствениот систем.

Пред да каже било што Мицкоски треба да им се извини на граѓаните за сите штети што ги предизвикува неговата ВМРО-ДПМНЕ па дури потоа да се обиде да ја бара нивната поддршка.

На јавноста одамна и е јасно дека освен одбрана на криминал, лажни вести и деструкција ВМРО-ДПМНЕ и Мицкоски не нудат ништо друго и затоа шест пати ги казнуваат на избори.

loading...

AniWatch Watch anime online, English anime online HD

Watch anime online for free at AnimeBee english dubbed anime

TwistMoe: Miss Monochrome The Animation 3 anime episode 13 online free at https://twistmoe.net watch anime online

Watch 1001 Nights Episode Full

My desktopnexus: https://my.desktopnexus.com/animeflixnl/

Qooh: http://qooh.me/animefreakws