ЗА ОВОЈ ГОЛГЕТЕР ВМРО ДПМНЕ УШТЕ НЕ МОЖЕ ДА НАЈДЕ РЕШЕНИЕ
ЗА ОВОЈ ГОЛГЕТЕР ВМРО ДПМНЕ УШТЕ НЕ МОЖЕ ДА НАЈДЕ РЕШЕНИЕ
ЗАКАНИТЕ КОИ ГИ ПИШУВАВ НА ФБ БЕА ЦРН ХУМОР ОД ЛИК ВО ЦРТАН ФИЛМ: АКТИВИСТОТ НА ЕДИНСТВЕНА МАКЕДОНИЈА, МАРЈАН КАМИЛОВСКИ СЕ ЖАЛИ ДЕКА ПОЛИЦИЈА МУ УПАДНАЛА ДОМА И МУ ОДЗЕЛА КОМПЈУТЕРИ
ЗАКАНИТЕ КОИ ГИ ПИШУВАВ НА ФБ БЕА ЦРН ХУМОР ОД ЛИК ВО ЦРТАН ФИЛМ: АКТИВИСТОТ НА ЕДИНСТВЕНА МАКЕДОНИЈА, МАРЈАН КАМИЛОВСКИ СЕ ЖАЛИ ДЕКА ПОЛИЦИЈА МУ УПАДНАЛА ДОМА И МУ ОДЗЕЛА КОМПЈУТЕРИ
(ВИДЕО) МАРЈАН ЃОРЧЕВ: СЛАВИ ТРИФУНОВ ЌЕ БИДЕ ГОЛЕМ ПРОБЛЕМ ЗА НАС, ТОЈ Е ШОУМЕН ВОДЕН ОД ПОПУЛИЗАМ, НАЦИОНАЛИЗАМ И СЛАВА И ТЕШКО ЌЕ СЕ РАЗБЕРЕМЕ СО НЕГО!
(ВИДЕО) МАРЈАН ЃОРЧЕВ: СЛАВИ ТРИФУНОВ ЌЕ БИДЕ ГОЛЕМ ПРОБЛЕМ ЗА НАС, ТОЈ Е ШОУМЕН ВОДЕН ОД ПОПУЛИЗАМ, НАЦИОНАЛИЗАМ И СЛАВА И ТЕШКО ЌЕ СЕ РАЗБЕРЕМЕ СО НЕГО!
Успешно заврши Главната планирачка конференција за 19-тата НАТО вежба „Република Северна Македонија 2021“ во Охрид
Успешно заврши Главната планирачка конференција за 19-тата НАТО вежба „Република Северна Македонија 2021“ во Охрид
Новo од „Тиквеш“ – Шприцер во лименка
Новo од „Тиквеш“ – Шприцер во лименка
СЛАВИ ТРИФОНОВ: Се додека Бугаринот не е спокоен во однос на неговата историја, што претставува и Република Северна Македонија, нашето мислење ќе биде исто како и на сите Бугари
СЛАВИ ТРИФОНОВ: Се додека Бугаринот не е спокоен во однос на неговата историја, што претставува и Република Северна Македонија, нашето мислење ќе биде исто како и на сите Бугари
ГРАД СКОПЈЕ ЌЕ ПРСКА ПРОТИВ КОМАРЦИ
ГРАД СКОПЈЕ ЌЕ ПРСКА ПРОТИВ КОМАРЦИ
Филипче од трибината „Најдборото за нашата општина“ во Гостивар: Додека ние не спиевме за да ја менаџираме коронакризата, ВМРО-ДПМНЕ се будеше со идејата како политички да профитира
Филипче од трибината „Најдборото за нашата општина“ во Гостивар: Додека ние не спиевме за да ја менаџираме коронакризата, ВМРО-ДПМНЕ се будеше со идејата како политички да профитира

НУКЛЕАРНА БОМБА ОДЕКНА ВО ВЛАДАТА – ЦУНАМИ ОД ПАРИ ПРИСТИГА ОД БРИСЕЛ – ЕУ СПРЕМА 9 МИЛИЈАРДИ ЕВРА ГРАНТОВИ И ЕФТИНИ КРЕДИТИ ЗА ЗАПАДЕН БАЛКАН!

– Еврокомесарот Вархјеил ме израдува со економско-инвестицискиот план на ЕУ за западен балкан тежок 9 милијарди евра и ние веднаш доставивме листа за предлог проекти и сите беа прифатени се работри за хидроцентрали, регионални депонии, водоводи, канализации, колектори за отпадни води итн итн преку 1 милијарда евра проекти и ова многу ме радува со ова земјава ќе се доближи економски до земјите на ЕУ и за ова сме многу благодарни и ова многу ќе не мотивира како влада да работиме повеќе!

Премиерот Зоран Заев на пресот со евро комесарот за проширување Оливер Вархјеил.

loading...

ANIMEFLIX animeflix hunter hunter: Watch Boruto: Naruto Next Generations Episode 136 (https://animeflix.nl/m/wZa7/ep-136)

4Anime 4anime kakegurui: Watch My Hero Academia (Dub) Episode 7 (https://4anime.biz/m/q4KN/ep-7)