Комерцијална банка, како верен партнер на „Браќа Манаки“, и годинава финансиски го помогна одржувањето на Фестивалот
Комерцијална банка, како верен партнер на „Браќа Манаки“, и годинава финансиски го помогна одржувањето на Фестивалот
МОСКВА ВОЗВРАТИ НА САНКЦИИТЕ Путин го потпиша ембаргото за увоз на храна од САД и ЕУ
МОСКВА ВОЗВРАТИ НА САНКЦИИТЕ Путин го потпиша ембаргото за увоз на храна од САД и ЕУ
Технолошкиот факултет се вклучува во истрагата за опожарената болница во Тетово
Технолошкиот факултет се вклучува во истрагата за опожарената болница во Тетово
Како може цел објект да изгори за неколку минути? – се подготвуваат два извештаи за трагедијата во Тетово
Како може цел објект да изгори за неколку минути? – се подготвуваат два извештаи за трагедијата во Тетово
Радев на средбата со Вархеји истакнал дека декларациите и ветувањата во дијалогот со Република Северна Македонија повеќе не функционираат и Бугарија очекува јасни правно обврзувачки одлуки што ќе доведат до одржливи и неповратни резултати
Радев на средбата со Вархеји истакнал дека декларациите и ветувањата во дијалогот со Република Северна Македонија повеќе не функционираат и Бугарија очекува јасни правно обврзувачки одлуки што ќе доведат до одржливи и неповратни резултати
Бугарски Блиц: САД ја малтретира Бугарија поради Македонија!
Бугарски Блиц: САД ја малтретира Бугарија поради Македонија!
Османи: Двајца дипломати не го поминаа ветингот, работниот однос ќе им биде прекинат
Османи: Двајца дипломати не го поминаа ветингот, работниот однос ќе им биде прекинат
Заев: Соработката на Владата со Црвениот крст ја креваме на следно ниво, преку Стоковите резерви се обезбедува хуманитарна помош која во секое време ќе биде достапна за граѓаните
Заев: Соработката на Владата со Црвениот крст ја креваме на следно ниво, преку Стоковите резерви се обезбедува хуманитарна помош која во секое време ќе биде достапна за граѓаните

ОБЕДИНЕТИ ЗА МАКЕДОНИЈА: Да продолжиме заедно да ја градиме Македонија со меѓусебна почит и разбирање, затоа што само обединети можеме да имаме просперитет

8 Септември е датумот кога граѓаните одлучија ЗА независна македонска држава.
Изминатите 29 години доживеавме моменти на разочарување и среќа, но секогаш гордо сме чекореле по трнливиот пат за да ја направиме Македонија горда држава, членка на НАТО и иден член на Европската Унија.
Тоа можеме да го оствариме само со единство, а овој ден токму тоа нѐ потсетува.
Да продолжиме заедно да ја градиме Македонија со меѓусебна почит и разбирање, затоа што само обединети можеме да имаме просперитет.
Нека ни е честит Денот на независноста!

loading...

Website https://animedao.nl: Watch D4DJ Petit Mix animedao Episode 26 tokyo ghoul animedao

Watch Saint Seiya: The Lost Canvas 2 Episode 13

AnimeHeaven: ItaKiss anime episode 25 online free at https://animeheaven.pro animeheaven dragon ball super

Plastic Little (Dub) (https://gogoanime.be/m/gR2a) Episode Full

Fliphtml5: https://fliphtml5.com/homepage/hdukr

Exercism: https://exercism.io/profiles/kissanmiemx