ВО ВЛАДИНАТА ДЕЛЕГАЦИЈА КОЈА ПОЛОЖИ ВЕНЕЦ ПРЕД СПОМЕН ПЛОЧАТА НА СВЕТИТЕ КИРИЛ И МЕТОДИЈ ВО РИМ ОСВЕН ПРЕМИЕРОТ СЕ И МИНИСТРИТЕ СПАСОВСКИ, ОСМАНИ И СТОЈЧЕВСКА
ВО ВЛАДИНАТА ДЕЛЕГАЦИЈА КОЈА ПОЛОЖИ ВЕНЕЦ ПРЕД СПОМЕН ПЛОЧАТА НА СВЕТИТЕ КИРИЛ И МЕТОДИЈ ВО РИМ ОСВЕН ПРЕМИЕРОТ СЕ И МИНИСТРИТЕ СПАСОВСКИ, ОСМАНИ И СТОЈЧЕВСКА
ФАЛА БОГУ ЌЕ КУРТУЛИМЕ ОД НОВА ПАНДЕМИЈА: Мајмунските сипаници многу тешко се пренесуваат за да бидат опасни, велат експертите
ФАЛА БОГУ ЌЕ КУРТУЛИМЕ ОД НОВА ПАНДЕМИЈА: Мајмунските сипаници многу тешко се пренесуваат за да бидат опасни, велат експертите
За три месеци Русија во Украина претрпела загуби колку за 9 години во Авганистан, дневно гинат по околу 100 Украинци
За три месеци Русија во Украина претрпела загуби колку за 9 години во Авганистан, дневно гинат по околу 100 Украинци
Бојан Маричиќ: Антидемократската пропаганда не може долго да опстои, граѓаните се изморени од деструктивни наративи
Бојан Маричиќ: Антидемократската пропаганда не може долго да опстои, граѓаните се изморени од деструктивни наративи
Тупанчески на Регионална конференција во Шибеник: Интегритетот е еден од најефективните механизми за спречување на корупција
Тупанчески на Регионална конференција во Шибеник: Интегритетот е еден од најефективните механизми за спречување на корупција
БОМБА НА ФОКУС: ВМРО ДПМНЕ СИ НАЈДЕ НОВ ПОЗАБЕГАН ФИКУС ОД ХОРХЕ - МИЦКОВСКИ ГО СПРЕМАЛ ПРЕТСЕДАТЕЛОТ НА МАНУ, ЉУПЧО КОЦАРЕВ ЗА КАНДИДАТ ЗА ПРЕТСЕДАТЕЛ?!
БОМБА НА ФОКУС: ВМРО ДПМНЕ СИ НАЈДЕ НОВ ПОЗАБЕГАН ФИКУС ОД ХОРХЕ - МИЦКОВСКИ ГО СПРЕМАЛ ПРЕТСЕДАТЕЛОТ НА МАНУ, ЉУПЧО КОЦАРЕВ ЗА КАНДИДАТ ЗА ПРЕТСЕДАТЕЛ?!
ОДРЖАНА КОНФЕРЕНЦИЈАТА „ВИСОКИ НАДЕЖИ И ГОЛЕМИ ПАДОВИ: СТАВОВИ НА ГРАЃАНИТЕ И ГРАЃАНСКИТЕ ОРГАНИЗАЦИИ И ЕФЕКТИ ОД СЕКТОРСКИТЕ РАБОТНИ ГРУПИ“
ОДРЖАНА КОНФЕРЕНЦИЈАТА „ВИСОКИ НАДЕЖИ И ГОЛЕМИ ПАДОВИ: СТАВОВИ НА ГРАЃАНИТЕ И ГРАЃАНСКИТЕ ОРГАНИЗАЦИИ И ЕФЕКТИ ОД СЕКТОРСКИТЕ РАБОТНИ ГРУПИ“
(ВИДЕО) АНТИЧКИТЕ МАКЕДОНЦИ ГНЕВНИ: БРАТОТ ИСУС Е МАКЕДОНЕЦ ШТО ИМА НИЕ ОД СРБИТЕ ДА БАРАМЕ АВТОКЕФАЛНОСТ?!
(ВИДЕО) АНТИЧКИТЕ МАКЕДОНЦИ ГНЕВНИ: БРАТОТ ИСУС Е МАКЕДОНЕЦ ШТО ИМА НИЕ ОД СРБИТЕ ДА БАРАМЕ АВТОКЕФАЛНОСТ?!

ОД БИХАЧКА РАСПАЛИЈА: ВМРО-ДПМНЕ наместо трибини за жалење, да се фати за работа во Скопје, тоа што Данела Арсовска ништо не работи, што нема ниту еден проект, ВМРО-ДПМНЕ не може со ништо да го оправда

ВМРО-ДПМНЕ наместо трибини за жалење, да се фати за работа во Скопје

Тоа што Данела Арсовска ништо не работи, што нема ниту еден проект, ВМРО-ДПМНЕ не може да го оправда со трибини за жалење.

Поминаа месеци а Данела Арсовска нема ниту еден проект сработено. Дополнително, Арсовска ги закочи клучните проекти, го запре развојот на градот комплетно.

Проектот за ефикасен и еколошки транспорт за кој се обезбедени 70 милиони евра, БРТ, Арсовска го прекина. Очигледно заради диловите на Мицкоски со автобуси.

Мостот во Аеродром Арсовска го стопираше, проект важен за намалување на сообраќајниот метеж во големи општини како Аеродром и Гази Баба.

Универзална сала, стои нечепната, објект симбол на скопската култура и солидарност.

Мостот на Љубљанска во Карпош за којшто исто така има обезбедено пари стои закочен. Улиците кои претходната локална самоуправа ги започна исто така стојат нечепнати.

Нема нови паркови, нема буквално ништо од Данела Арсовска. Освен сомнителни дилови со Христијан Мицкоски за кои институциите допрва треба да истражуваат.

Среде енергетска криза Арсовска ги остави скопјани без парно.

ВМРО-ДПМНЕ раководи со повеќе од пола општини, а резултатите се еднакви на нула, едно големо ништо.

loading...

Aniwatch - Free Anime Streaming Online - Aniwatch Official. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

aniwatch AniWatch Naruto (Dub)

The Daily Life of the Immortal King [Chinese Dub]

free anime AniWatch The Daily Life of the Immortal King [Chinese Dub]

watch anime free AniWatch The Misfit of Demon King Academy: History’s Strongest Demon King Reincarnates and Goes to School with His Descendants

watch anime free One Piece