(ВИДЕО) ПРИКАЗНАТА ЗА ТОА КАКО СЕ СОЗДАДЕ ЕДНА ОД НАЈДОБРИТЕ ТВ СЕРИИ НА СИТЕ ВРЕМИЊА
(ВИДЕО) ПРИКАЗНАТА ЗА ТОА КАКО СЕ СОЗДАДЕ ЕДНА ОД НАЈДОБРИТЕ ТВ СЕРИИ НА СИТЕ ВРЕМИЊА
ЕВЕ ЗОШТО БОРЧЕ ПАК ЌЕ ПОБЕДИ ВО ГАЗИ БАБА ВО ПРВ КРУГ - ЗА 4 ГОДИНИ ИЗГРАДИ ПОВЕЌЕ ВОДОВОД, КАНАЛИЗАЦИЈА, УЛИЦИ, ШКОЛИ, ГРАДИНКИ, ПАРКОВИ, СПОРТСКИ ТЕРЕНИ КОЛКУ НЕ Е ИЗГРАДЕНО ВО ОПШТИНАТА ОД 1945-ТА ПА НАВАМУ!
ЕВЕ ЗОШТО БОРЧЕ ПАК ЌЕ ПОБЕДИ ВО ГАЗИ БАБА ВО ПРВ КРУГ - ЗА 4 ГОДИНИ ИЗГРАДИ ПОВЕЌЕ ВОДОВОД, КАНАЛИЗАЦИЈА, УЛИЦИ, ШКОЛИ, ГРАДИНКИ, ПАРКОВИ, СПОРТСКИ ТЕРЕНИ КОЛКУ НЕ Е ИЗГРАДЕНО ВО ОПШТИНАТА ОД 1945-ТА ПА НАВАМУ!
БЕСПЛАТНО КИНО НА ОТВОРЕНО ВО ГАЗИ БАБА
БЕСПЛАТНО КИНО НА ОТВОРЕНО ВО ГАЗИ БАБА
Заев: Со Бугарија ќе продолжиме да бараме европско решение за двојна победа
Заев: Со Бугарија ќе продолжиме да бараме европско решение за двојна победа
РЕМЕТ НА ГОДИНАТА - Маричиќ: Добро е што имаме попишувачи и од Левица
РЕМЕТ НА ГОДИНАТА - Маричиќ: Добро е што имаме попишувачи и од Левица
СЕЛА И ТАРАВАРИ СЕ ПРЕТЕРАА: Двајца приведени демонстранти, четворица повредени полицајци на протестот во Тетово
СЕЛА И ТАРАВАРИ СЕ ПРЕТЕРАА: Двајца приведени демонстранти, четворица повредени полицајци на протестот во Тетово
(ВИДЕО) ИСУСЕ ХРИСТЕ - На денешните протести тетовец тргна да удри полицаец со цигла
(ВИДЕО) ИСУСЕ ХРИСТЕ - На денешните протести тетовец тргна да удри полицаец со цигла
Заев: Модуларните болници се истиот тип како и насекаде во светот
Заев: Модуларните болници се истиот тип како и насекаде во светот

Од Карпош започна научно – истражувачкиот проект на Институтот за имунобиологија и хумана генетика, кој има за цел да го утврди процентот на луѓе во Скопје кои имаат антитела од КОВИД-19

Со цел да се дојде до релевантни податоци, се пристапи со случаен избор на граѓани кои денеска донираа единица – крв. 💉

🧑‍🔬 Тимот на Институтот во претстојните денови ќе продолжи со проектот во другите општини. Се заблагодарувам за ентузијазмот и професионалниот пристап на медицинскиот кадар.

Да продолжиме да ги почитуваме мерките за заштита од вирусот.

loading...

AniWatch Watch anime online, English anime online HD

https://animepahe.cc anime websites

Watch JoJo's Bizarre Adventure: Stardust Crusaders Episode 24

Website https://gogoanime.be: Watch Violet Evergarden: Kitto "Ai" wo Shiru Hi ga Kuru no Darou (Dub) gogoanime Episode Full haikyuu gogoanime

Bitchute: https://www.bitchute.com/channel/gogoanimelol/

A pr-cy: https://a.pr-cy.ru/gogoanime.lol