МОСКВА ВОЗВРАТИ НА САНКЦИИТЕ Путин го потпиша ембаргото за увоз на храна од САД и ЕУ
МОСКВА ВОЗВРАТИ НА САНКЦИИТЕ Путин го потпиша ембаргото за увоз на храна од САД и ЕУ
Технолошкиот факултет се вклучува во истрагата за опожарената болница во Тетово
Технолошкиот факултет се вклучува во истрагата за опожарената болница во Тетово
Како може цел објект да изгори за неколку минути? – се подготвуваат два извештаи за трагедијата во Тетово
Како може цел објект да изгори за неколку минути? – се подготвуваат два извештаи за трагедијата во Тетово
Радев на средбата со Вархеји истакнал дека декларациите и ветувањата во дијалогот со Република Северна Македонија повеќе не функционираат и Бугарија очекува јасни правно обврзувачки одлуки што ќе доведат до одржливи и неповратни резултати
Радев на средбата со Вархеји истакнал дека декларациите и ветувањата во дијалогот со Република Северна Македонија повеќе не функционираат и Бугарија очекува јасни правно обврзувачки одлуки што ќе доведат до одржливи и неповратни резултати
Бугарски Блиц: САД ја малтретира Бугарија поради Македонија!
Бугарски Блиц: САД ја малтретира Бугарија поради Македонија!
Османи: Двајца дипломати не го поминаа ветингот, работниот однос ќе им биде прекинат
Османи: Двајца дипломати не го поминаа ветингот, работниот однос ќе им биде прекинат
Заев: Соработката на Владата со Црвениот крст ја креваме на следно ниво, преку Стоковите резерви се обезбедува хуманитарна помош која во секое време ќе биде достапна за граѓаните
Заев: Соработката на Владата со Црвениот крст ја креваме на следно ниво, преку Стоковите резерви се обезбедува хуманитарна помош која во секое време ќе биде достапна за граѓаните
(ВИДЕО) ЗАЕВ: Граѓаните ќе изберат каква иднина сакаат за својата општина и својата татковина
(ВИДЕО) ЗАЕВ: Граѓаните ќе изберат каква иднина сакаат за својата општина и својата татковина

ОД ВАКВИ СЛЕПЦИ СИ ПАТИ ВМРО ДПМНЕ – МАНЕ ЈАКОВЛЕВСКИ: Што и е гајле на власта дали Груевски крадел од партиската каса на ВМРО ДПМНЕ, тоа си е наша работа, Груевски е најдобар премиер во нашата историја!

– Што и е гајле на власта дали Груевски крадел од партиската каса на ВМРО ДПМНЕ? Тоа си е наша партиска работа и наш проблем што има обвинителството да отвора истрага за тоа? Инаку Груевски е најдобар премиер во нашата историја!

Мане Јаковлевски, основач на ВМРО ДПМНЕ, главен финансиер на партијата над 35 години како печалбар во Германија, газда со својот брат Гојко на кафаната Ново Скопје во Берлин каде се собирале наши печалбари и се правеле муабети за независна Македонија. Штета што човекот е толку неписмен и прост за политика и демократија, какви основачи, таква партија…

loading...

AnimeFreak Watch anime online, English anime online HD

AnimeHeaven: Shadows House anime episode 13 online free at https://animeheaven.pro animeheaven one piece

AnimeBee: Chibi Maruko-chan Movie anime episode Full online free at https://animebee.to watch anime online

AnimeTV Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Bagtheweb: https://www.bagtheweb.com/u/gogoanimelol/profile

Rsc gov: http://rsc.gov.vn/SitePages/faqDetail.aspx?item=961