(ВИДЕО) ЕФТОВ: ВТОРИОТ КРУГ НА ОВИЕ ЛОКАЛНИ СЕ РЕФЕРЕНДУМ ЗА ТОА ДАЛИ МАФИЈАТА ЌЕ СЕ ВРАТИ ПАК НА ВЛАСТ И ПРАВДАТА ЌЕ БИДЕ ЗАКОПАНА ЗА ВЕК И ВЕКОВ!
(ВИДЕО) ЕФТОВ: ВТОРИОТ КРУГ НА ОВИЕ ЛОКАЛНИ СЕ РЕФЕРЕНДУМ ЗА ТОА ДАЛИ МАФИЈАТА ЌЕ СЕ ВРАТИ ПАК НА ВЛАСТ И ПРАВДАТА ЌЕ БИДЕ ЗАКОПАНА ЗА ВЕК И ВЕКОВ!
(ВИДЕО) ОВА ЛИ Е ИДНИНАТА НА ЧОВЕШТВОТО: ВО ЕДНА ЗГРАДА ВО ХОНГ КОНГ ЖИВЕАТ 50 000 ЛУЃЕ!
(ВИДЕО) ОВА ЛИ Е ИДНИНАТА НА ЧОВЕШТВОТО: ВО ЕДНА ЗГРАДА ВО ХОНГ КОНГ ЖИВЕАТ 50 000 ЛУЃЕ!
Кондовски: Одлична атмосфера и позитивна енергија на денешната акција за чистење на ски стазата Копанки на која се приклучив на повик на граѓанската иницијатива “Поинаку”
Кондовски: Одлична атмосфера и позитивна енергија на денешната акција за чистење на ски стазата Копанки на која се приклучив на повик на граѓанската иницијатива “Поинаку”
Димитров: Постои обврска и Бугарија да не се меша во внатрешните македонски работи
Димитров: Постои обврска и Бугарија да не се меша во внатрешните македонски работи
Кондовски: Ќе ги зголемуваме капацитетите за искористување на европските фондови
Кондовски: Ќе ги зголемуваме капацитетите за искористување на европските фондови
Заев со директива: Ако јас кревам телефон, сите ќе кревате и ќе ги решавате проблемите на секој граѓанин
Заев со директива: Ако јас кревам телефон, сите ќе кревате и ќе ги решавате проблемите на секој граѓанин
Пендаровски за ТВ21: Немам добиено информација за политички притисок врз македонските историчари во комисијата
Пендаровски за ТВ21: Немам добиено информација за политички притисок врз македонските историчари во комисијата
МНР: Според првичните информации, не е најдена никаква трага за евентуална злоупотреба на дипломатска пратка
МНР: Според првичните информации, не е најдена никаква трага за евентуална злоупотреба на дипломатска пратка

ОЛИВЕРА ТРАЈКОВСКА СТАНА ВМРОВКА, ОРЦЕ КАМЧЕВ УСПЕА ДА ЈА ПРЕВРТИ: ВЕЧЕРВА НА ТЕЛМА ЈА ЛАЖЕШЕ ЈАВНОСТА ДЕКА СДСМ И ВМРО ДПМНЕ ИСТО ЛАЖЕЛЕ НА ПРЕСОВИ?!?!

Тоа што го правеа Трендо, Ванковска и Бетмен пред падот на Груевизмот, сега дојде ред да го прави Оливера Трајковска пред враќањето на ВМРО на власт, тоа е онаа расипана гнасна теза СИТЕ СЕ ИСТИ?!?!

Изгледа Орце Камчев конечно успеа во својата мисија од Оливера да направи ВМРОВКА, нешто неверојатно кое не верувавме дека ќе го дочекаме.

Да изјавиш на тв дека ВМРО и СДСМ се исти и исто лажат на пресови е навистина перверзна и нечесна и лажлива теза која не држи ниту кај ментално хендикепирани луѓе во земјава.

loading...

Website https://animepahe.cc: Watch Super GALS! animepahe Episode 52 animepahe

Watch Baby Princess 3D Paradise 0 [Love] Episode Full

Watch Anime on Ads-free Website Animekisa

GoGoAnime: Gash Bell The 1st Movie: Unlisted Demon anime episode Full online free at https://gogoanime.be boruto gogoanime

Pozible: https://www.pozible.com/profile/animefreakws

Godotengine: https://godotengine.org/qa/user/animefreakws