(ВИДЕО) Заев во Европскиот Парламент на средбата со Сасоли: Во Брисел сме за да порачаме дека итно треба да се одблокира европскиот пат, но преговори за македонскиот идентитет не се опција
(ВИДЕО) Заев во Европскиот Парламент на средбата со Сасоли: Во Брисел сме за да порачаме дека итно треба да се одблокира европскиот пат, но преговори за македонскиот идентитет не се опција
ГАК: Починатата пациентка не беше родилка, злонамерни се шпекулациите за причините за смртта
ГАК: Починатата пациентка не беше родилка, злонамерни се шпекулациите за причините за смртта
БРАЌАТА ШВЕЃАНИ СЕ БОРАТ ЗА НАС: Шведска бара итен почеток на ЕУ преговорите со С. Македонија
БРАЌАТА ШВЕЃАНИ СЕ БОРАТ ЗА НАС: Шведска бара итен почеток на ЕУ преговорите со С. Македонија
СПАСОВСКИ: Одделот за специјални полициски операции добива нова униформа.
СПАСОВСКИ: Одделот за специјални полициски операции добива нова униформа.
ВИДЕО: Пендаровски домаќин на претседателката на Грузија, Саломе Зурабишвили која носеше маска со знамето на Северна Македонија
ВИДЕО: Пендаровски домаќин на претседателката на Грузија, Саломе Зурабишвили која носеше маска со знамето на Северна Македонија
ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА ЧЕЛО - СОЦИЈАЛДЕМОКРАТИТЕ ВО ПРИЛЕП СЕ КРЕНАА НА НОЗЕ ВО ЕКОЛОШКА АКЦИЈА ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ГРАДОТ
ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА ЧЕЛО - СОЦИЈАЛДЕМОКРАТИТЕ ВО ПРИЛЕП СЕ КРЕНАА НА НОЗЕ ВО ЕКОЛОШКА АКЦИЈА ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ГРАДОТ
Вице премиерот Груби се вакцинираше и апелира до граѓаните да се регистрираат на vakcinacija.mk
Вице премиерот Груби се вакцинираше и апелира до граѓаните да се регистрираат на vakcinacija.mk
КОЖУВЧАНКА ДОО со донација од 100.000 шишиња вода Изворска и 22.000 лименки безалкохолен пијалок Sinetta за потребите на пунктовите за вакцинација ширум земјава
КОЖУВЧАНКА ДОО со донација од 100.000 шишиња вода Изворска и 22.000 лименки безалкохолен пијалок Sinetta за потребите на пунктовите за вакцинација ширум земјава

ОЛИВЕРА ТРАЈКОВСКА СТАНА ВМРОВКА, ОРЦЕ КАМЧЕВ УСПЕА ДА ЈА ПРЕВРТИ: ВЕЧЕРВА НА ТЕЛМА ЈА ЛАЖЕШЕ ЈАВНОСТА ДЕКА СДСМ И ВМРО ДПМНЕ ИСТО ЛАЖЕЛЕ НА ПРЕСОВИ?!?!

Тоа што го правеа Трендо, Ванковска и Бетмен пред падот на Груевизмот, сега дојде ред да го прави Оливера Трајковска пред враќањето на ВМРО на власт, тоа е онаа расипана гнасна теза СИТЕ СЕ ИСТИ?!?!

Изгледа Орце Камчев конечно успеа во својата мисија од Оливера да направи ВМРОВКА, нешто неверојатно кое не верувавме дека ќе го дочекаме.

Да изјавиш на тв дека ВМРО и СДСМ се исти и исто лажат на пресови е навистина перверзна и нечесна и лажлива теза која не држи ниту кај ментално хендикепирани луѓе во земјава.

loading...

AnimeDao animedao dragon ball z: Watch Attack on Titan Season 3 (Dub) Episode 6 (https://animedao.nl/m/0OmK/ep-6)

AnimeTV anime tv shows on netflix: Watch Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai Episode 6