Ристевска – Јорданова: Во ЕП Македонија доби позитивна оценка за реформите, силно е инсистирањето преговорите да почнат
Ристевска – Јорданова: Во ЕП Македонија доби позитивна оценка за реформите, силно е инсистирањето преговорите да почнат
Бајден на средба со лидерите на Шведска и Финска
Бајден на средба со лидерите на Шведска и Финска
Петровска ги посети студентите на АУЕ ФОН кои се на теренска настава со армиските специјалци: практичната настава е значајна за квалитетно образование
Петровска ги посети студентите на АУЕ ФОН кои се на теренска настава со армиските специјалци: практичната настава е значајна за квалитетно образование
За Грција е историска одлуката за Шведска и Финска да аплицираат во НАТО
За Грција е историска одлуката за Шведска и Финска да аплицираат во НАТО
Фирмата НИКОБ обезбедување оваа година одбележува 25 години од своето основање - Лазаров: НИКОБ е бренд во кој луѓето веруваат, внесовме квалитет, инвестиции и иновативност
Фирмата НИКОБ обезбедување оваа година одбележува 25 години од своето основање - Лазаров: НИКОБ е бренд во кој луѓето веруваат, внесовме квалитет, инвестиции и иновативност
Финска не сака нуклеарно оружје на своја територија, вели премиерката Марин
Финска не сака нуклеарно оружје на своја територија, вели премиерката Марин
Архиепископот Стефан: Му благодариме на Бога што наидовме на братољубиво разбирање кај патријархот Порфириј
Архиепископот Стефан: Му благодариме на Бога што наидовме на братољубиво разбирање кај патријархот Порфириј
Позната листата со барања на Турција за да дозволи влез на Финска и Шведска во НАТО
Позната листата со барања на Турција за да дозволи влез на Финска и Шведска во НАТО

ОМРАЗАТА НА ВМРОВЦИТЕ КОН АЛБАНЦИТЕ КУЛМИНИРА – САКА ДА БИДЕ ПРЕМИЕР, А СЕКОЈ ДЕН ПОКАЖУВА КОЛКУ ГИ МРАЗИ ПАТОЛОШКИ АЛБАНЦИТЕ – МИЦКОВСКИ ГО ПРАТИ ТАЛАТ ЏАФЕРИ ДА СЕ ЛЕЧИ ВО БАРДОВЦИ!

Се срамам што го познавам тој човек и не можам да разберам што е тоа што го држи Димитар Ковачевски при уши глув, при очи слеп, па да мора јавно тоа да го премолчува, што е тоа што го има заробено за да го трпи овој срам и понижување, бидејќи таму се навредува мајката на вработените кои што можеби се Македонци, Албанци, Турци, Срби, Власи, Бошњаци, изјави лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски за снимката од собраниската сала што протече во јавноста на која се слуша глас на Талат Џафери.

-Нема ниту одговорност, ниту некој нешто кажа, ниту пак медиумите, морам да признам, тоа го ставија на едно високо ниво. Ако некој човек има проблем со себе, и со својот нервен систем, има посебни институции кои што се грижат за тоа. Парламентот и вработените не се место каде што некој треба својот нервен систем да го лекува. Така што еве, ќе завршам како што и почнав, се срамам што воопшто познавам такви луѓе во мојот живот поради природата на мојата работа – рече Мицкоски.

loading...

AnimeDao - Watch English Subbed Anime Online | AnimeDao Official. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

Attack on Titan Final Season Episode 14

SPY x FAMILY Episode 3

Redo of Healer Episode 8

Hunter x Hunter (2011) (Dub)

Dragon Ball Super Episode 129

tải go88