ИНТЕРЕСНА СЛУЧАЈНОСТ: ВО ИСТ ДЕН НА ДВЕ ТЕЛЕВИЗИИ ГОСТУВА ИСТ РЕЛИГИСКИ ЕКСПЕРТ НА ТЕМА МПЦ СПЦ
ИНТЕРЕСНА СЛУЧАЈНОСТ: ВО ИСТ ДЕН НА ДВЕ ТЕЛЕВИЗИИ ГОСТУВА ИСТ РЕЛИГИСКИ ЕКСПЕРТ НА ТЕМА МПЦ СПЦ
БОМБА НА ХАРИ КОСТОВ: ДА ИМ СЕ ЗАБРАНИ НА МЛАДИТЕ ПОД 30 ГОДИНИ ДА СЕ БАВАТ СО ПОЛИТИКА, НАМЕСТО ДА ЛЕПАТ ПЛАКАТИ И ДА ЧЕКАТ ПАРТИИТЕ ДА ГИ УХЛЕБАТ ДА УЧАТ ДА ЗАРАБОТАТ ПАРИ НА ПАЗАРОТ НА ТРУД
БОМБА НА ХАРИ КОСТОВ: ДА ИМ СЕ ЗАБРАНИ НА МЛАДИТЕ ПОД 30 ГОДИНИ ДА СЕ БАВАТ СО ПОЛИТИКА, НАМЕСТО ДА ЛЕПАТ ПЛАКАТИ И ДА ЧЕКАТ ПАРТИИТЕ ДА ГИ УХЛЕБАТ ДА УЧАТ ДА ЗАРАБОТАТ ПАРИ НА ПАЗАРОТ НА ТРУД
Петков по средбата со Ковачевски: Си ветивме дека конструктивниот дијалог ќе продолжи
Петков по средбата со Ковачевски: Си ветивме дека конструктивниот дијалог ќе продолжи
ЗОШТО (НЕ) Е ТАКА? Митови за менталното здравје
ЗОШТО (НЕ) Е ТАКА? Митови за менталното здравје
Трајанов: САД ќе ги седнат С. Македонија и Бугарија на иста маса
Трајанов: САД ќе ги седнат С. Македонија и Бугарија на иста маса
АПЕЛ ЗА ПОМОШ ЗА СЕМЕЈСТВОТО НА МАЛАТА НИЛ НАСУФОСКИ
АПЕЛ ЗА ПОМОШ ЗА СЕМЕЈСТВОТО НА МАЛАТА НИЛ НАСУФОСКИ
Делегација на СПЦ преводена од Патријархот Порфириј пристигна во Скопје
Делегација на СПЦ преводена од Патријархот Порфириј пристигна во Скопје
Ковачевски: Не може да се зборува за каков било напредок со Бугарија, разговорите продолжуваат
Ковачевски: Не може да се зборува за каков било напредок со Бугарија, разговорите продолжуваат

OPEL BLITZ ГАМА РЕЗЕРВИРАЈ ГО СВОЕТО ВОЗИЛО СЕГА!

Компанијата Еуроимпекс, генерален увозник за Брендот Opel за Македонија, Србија, Црна Гора, Косово и Албанија, им нуди можност на своите потенцијални клиенти да го резервираат своето Opel возило навреме и да бидат спокојни при остварување на својата желба и потреба за нов Opel автомобил.

Посебно за оние клиенти кои сакаат први да бидат дел од Opel фамилијата и да ја почувствуваат моќта на Брендот “Blitz”.

„OPEL BLITZ ГАМА. РЕЗЕРВИРАЈ ГО СВОЕТО ВОЗИЛО СЕГА!“ е слоганот кој ја предводи кампањата на Брендот, со цел да ги мотивираат своите клиенти за навремена резервација на своето Opel возило.

Понудата се однесува на патнички и комерцијални возила. Возила со внатрешно согорување, електрични возила и plug-in хибридни модели.

Комерцијалната гама е исто така достапна за нарачка и во 100% електрична верзија.

За повеќе информации за цени, достапност и начин на порачување обратете се во салонот на Opel и дилерската мрежа или посетете ја веб страницата www.opel.com.mk

loading...

Animeflix - Watch your favorite anime online FREE.. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

anime to watch ANIMEFLIX Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mugen Train Arc

ANIMEFLIX Attack on Titan Season 3 (Dub) Episode 9

To Your Eternity Episode 18

ANIMEFLIX TSUKIMICHI -Moonlit Fantasy-

dubbed anime How NOT to Summon a Demon Lord Ω