Градоначалникот на Општина Центар, Герасимовски: Аплицирајте на повикот на Општина Центар за нега на стари лица во домашни услови
Градоначалникот на Општина Центар, Герасимовски: Аплицирајте на повикот на Општина Центар за нега на стари лица во домашни услови
Тренчевска: Социјалниот дијалог со СОНК продолжува, се приближуваме до конечното решение
Тренчевска: Социјалниот дијалог со СОНК продолжува, се приближуваме до конечното решение
БОЧВАРСКИ: РАСПРЕДЕЛЕНИ СЕ 70 СТАНОВИ НА СОЦИЈАЛНИ СЛУЧАИ ВО ГОСТИВАР, ПРИ КРАЈ Е ИЗГРАДБАТА НА СОЦИЈАЛНИ СТАНОВИ ВО БУТЕЛ, ВЕЛЕС, КОЧАНИ, ПЕХЧЕВО И САРАЈ
БОЧВАРСКИ: РАСПРЕДЕЛЕНИ СЕ 70 СТАНОВИ НА СОЦИЈАЛНИ СЛУЧАИ ВО ГОСТИВАР, ПРИ КРАЈ Е ИЗГРАДБАТА НА СОЦИЈАЛНИ СТАНОВИ ВО БУТЕЛ, ВЕЛЕС, КОЧАНИ, ПЕХЧЕВО И САРАЈ
ВМРОВСКА РАБОТА - ОЈО ОТВОРИ ИСТРАГА: ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА ПЕТРОВЕЦ ЗА 6 ГОДИНИ ПРЕКУ ЛАЖНИ ФАКТУРИ ИСПУМПАЛ 500 000 ЕВРА ОД ОПШТИНАТА НА СМЕТКА НА ФИРМА ВО СОПСТВЕНОСТ НА СВОЈОТ БРАТ
ВМРОВСКА РАБОТА - ОЈО ОТВОРИ ИСТРАГА: ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА ПЕТРОВЕЦ ЗА 6 ГОДИНИ ПРЕКУ ЛАЖНИ ФАКТУРИ ИСПУМПАЛ 500 000 ЕВРА ОД ОПШТИНАТА НА СМЕТКА НА ФИРМА ВО СОПСТВЕНОСТ НА СВОЈОТ БРАТ
ЕДЕН ДЕН ПО ОДЛУКАТА НА СПЦ ДА ЈА ПРИЗНАЕ МПЦ: Брнабиќ утре доаѓа во Скопје
ЕДЕН ДЕН ПО ОДЛУКАТА НА СПЦ ДА ЈА ПРИЗНАЕ МПЦ: Брнабиќ утре доаѓа во Скопје
(ВИДЕО) ЗЕЛЕНСКИ ИМ НАРЕДИ НА БОРЦИТЕ ВО АЗОВСТАЛ ДА СЕ ПРЕДАДАТ: НИ ТРЕБААТ ЖИВИ ХЕРОИ А НЕ МРТВИ, ЌЕ ИМ ГИ СПАСИМЕ ЖИВОТИТЕ
(ВИДЕО) ЗЕЛЕНСКИ ИМ НАРЕДИ НА БОРЦИТЕ ВО АЗОВСТАЛ ДА СЕ ПРЕДАДАТ: НИ ТРЕБААТ ЖИВИ ХЕРОИ А НЕ МРТВИ, ЌЕ ИМ ГИ СПАСИМЕ ЖИВОТИТЕ
(ВИДЕО) БОМБА НА ГЕНЕРАЛ АНГЕЛОВ: КАТИЦА И БОКИ СЕ ДОГОВОРЕНИ СО ЗАЕВ, ДА ОДЛЕЖАТ 10 ГОДИНИ ПА ЌЕ ГИ ПУШТАТ!
(ВИДЕО) БОМБА НА ГЕНЕРАЛ АНГЕЛОВ: КАТИЦА И БОКИ СЕ ДОГОВОРЕНИ СО ЗАЕВ, ДА ОДЛЕЖАТ 10 ГОДИНИ ПА ЌЕ ГИ ПУШТАТ!
(ВИДЕО) БОМБА НА ИСТОРИЧАРОТ ЧЕПРЕГАНОВ: ИМА МНОГУ ЛАГИ ВО МАКЕДОНСКАТА ИСТОРИЈА, БУГАРИЈА ТРЕБА ДА НИ ДАДЕ ВРЕМЕ ТОА ДА ГО ИСПРАВИМЕ, НЕ МОЖЕ НАЕДНАШ ДА СЕ ИСПРАВИ НЕШТО ШТО СЕ ТРУПАЛО 100 ГОДИНИ
(ВИДЕО) БОМБА НА ИСТОРИЧАРОТ ЧЕПРЕГАНОВ: ИМА МНОГУ ЛАГИ ВО МАКЕДОНСКАТА ИСТОРИЈА, БУГАРИЈА ТРЕБА ДА НИ ДАДЕ ВРЕМЕ ТОА ДА ГО ИСПРАВИМЕ, НЕ МОЖЕ НАЕДНАШ ДА СЕ ИСПРАВИ НЕШТО ШТО СЕ ТРУПАЛО 100 ГОДИНИ

ОВА НЕ ГО ОЧЕКУВАВ – СРАМЕН НИЗОК ПОТЕГ НА РАДМИЛА, ГО ИСПРАТИ ЗАЕВ ЗА СТРУМИЦА СО НОЖ ЗАБИЕН ВО ГРБ

Имав многу големо мислење за Шекеринска. Сум ја бранел од многу невкуснии подли напади. И се уште имам високо мислење за Радмила.

Но не очекував од неа таков потег, да го испрати Заев за Струмица не со добар збор туку со нож забиен во грбот. Каков подол потег, можеби ова е тајната за нејзиното 3о годишно опстојување во високата политика. Подлоста и свирепоста, во политички контекст секако…

Секако таа има и огромни политички квалитети и тоа никој не може да и го замери. Ниту пак може некој да и замери за големата улога во рушењето на режимот. Но се чини таа уште не може да му прости на Заев што не стана претседател на местото на Пендаровски.

Некако таа мисли дека не го доби она што го заслужуваше по победата. Иста приказна со толку многу големи гробари на СДСМ во моментов – Геро, Милчин, Атанасов итн итн… Максо е во сосема друга категорија, он е болно амбициозен.

Навистина денеска сите ние Заевистите сме истуширани со ладна вода од Радмила, замислете таа си ја припишува на свое конто влезот во НАТО?!?!

Тоа е како некој да ми даде пари да уплатам за стан и јас само да ги однесам парите до банка и да се фалам дека јас сум го купил станот. Влезот во НАТО е заеднички потфат но со 90% заслуга на Зоран Заев и смешно и нечесно е да се тоа спинува и релативизира.

Радмила наместо да си заминеш со крената глава ти се оградуваш од СДСМ и се преставуваш како некаков дисидент?!?! Си ги переш рацете, го оставаш твојот СДСМ сам да се бори со цунамито од хистерија поради храбрите потези кои ги направи Заев и кои го чекаат и Ковачевски…

Срамен неочекуван потег Радмила, не го очекувавме ова од тебе, сепак ќе ти простиме, барем јас, преголема си ти политичка икона на СДСМ за да ти се лутиме, ова е само твој многу лош ден каде ти дозволи најлошото од тебе да го победи доброто во тебе а верувам сепак дека е добрината и умот и интелектот се во убедливо мнозинство кај тебе.

Ако работите не чинеле зошто остана уште да бидеш министер Радмила, ако работите не биле добри зошто не се повлече од сите функции и не кажа јавно каде греши СДСМ, зошто сега се прогласуваш за дисидент а си уживала во бенефитите на истомисленик, мислиш ли дека некој место тебе не можеше да ужива во бенефитите да сме членка на НАТО, тоа е најлесното, најтешкото беше да се направи компромис со Грција и да се издржи бесот на јавноста поради тоа, и ти тоа добро го знаеш.

loading...

AnimeDao - Watch English Subbed Anime Online | AnimeDao Official. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

anime dao Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba (Dub)

anime stream My Hero Academia Season 5 (Dub)

AnimeDao Dragon Ball Z (Dub) Episode 284

AnimeDao Hunter x Hunter (2011) Episode 140

Naruto: Shippuden

tải go88