Радев: Очекувам одбрана на бугарскиот интерес!
Радев: Очекувам одбрана на бугарскиот интерес!
Само Македонците разбираат како е да ви биде понижен идентитетот, порача Кулеба
Само Македонците разбираат како е да ви биде понижен идентитетот, порача Кулеба
Почина поранешниот претседател на Албанија, Бујар Нишани
Почина поранешниот претседател на Албанија, Бујар Нишани
Донбас ќе биде украински, порача Зеленски
Донбас ќе биде украински, порача Зеленски
Младите чекаат да појдат на психолог и по два месеца, потребни се бесплатни советувалишта
Младите чекаат да појдат на психолог и по два месеца, потребни се бесплатни советувалишта
Забрчанец: Со Отворен Балкан стануваме пазар од 12 милиони жители
Забрчанец: Со Отворен Балкан стануваме пазар од 12 милиони жители
Петков ќе бара бугарските услови да влезат во преговарачката рамка за Македонија
Петков ќе бара бугарските услови да влезат во преговарачката рамка за Македонија
Ангел Димитров: За РСМ Договорот за пријателство е карта за ЕУ, а не цврста политичка определба
Ангел Димитров: За РСМ Договорот за пријателство е карта за ЕУ, а не цврста политичка определба

ОВАА ФОТКА ГИ ИЗВАДИ ОД ПАМЕТ ВМРОВЦИТЕ – ШТО БАРА БУЧКО НА МАСА СО ПАТРИОТКИТЕ СИЉАНОВСКА И КАРАКАМИШЕВА?!?

Оваа фотка предизвика голема бура на социјалните мрежи на фб групите кои се блиски до ВМРО ДПМНЕ. Најмногу врева кренаа дечките од БОЈКОТИРАМ, не им се веруваше дека Бучко е седнат на маса со Каракамишева и Сиановска кои важат за окорлеи патриотки и лидерки на радикалната десница во земјава.

loading...

anime streaming. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

anime website Death Note (Dub)

4Anime BANANA FISH

watch anime online To Your Eternity

4Anime Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mugen Train Arc Episode 5

4Anime 6 LOVERS Episode 2