Една слика што ја покажува сплотеноста во СДСМ Центар и која испраќа една единствена порака до ДПМНЕ.
Една слика што ја покажува сплотеноста во СДСМ Центар и која испраќа една единствена порака до ДПМНЕ.
Ние сме сигурни победници и во вториот круг на изборите, вели Илиевски
Ние сме сигурни победници и во вториот круг на изборите, вели Илиевски
МАЛЕСКИ -ЗАКЛУЧОК ОД ЛОКАЛНИТЕ ИЗБОРИ: Подем на националистите и на радикалите
МАЛЕСКИ -ЗАКЛУЧОК ОД ЛОКАЛНИТЕ ИЗБОРИ: Подем на националистите и на радикалите
Шилегов: Скопје тргна напред, сите кои го носите во срцето, излезете на избори!
Шилегов: Скопје тргна напред, сите кои го носите во срцето, излезете на избори!
(ВИДЕО) Кондовски: Битола ќе доживее економски и инфраструктурен бум!
(ВИДЕО) Кондовски: Битола ќе доживее економски и инфраструктурен бум!
ИСМЕТ РАМАДАНИ: МАКЕДОНСКИОТ ГЛАСАЧ ГЛАСА ЕМОТИВНО И МИСЛИ ОД ДЕНЕСКА ЗА УТРЕ
ИСМЕТ РАМАДАНИ: МАКЕДОНСКИОТ ГЛАСАЧ ГЛАСА ЕМОТИВНО И МИСЛИ ОД ДЕНЕСКА ЗА УТРЕ
Иванов: ВМРО-ДПМНЕ не е партија на која треба да ѝ се даде централна власт
Иванов: ВМРО-ДПМНЕ не е партија на која треба да ѝ се даде централна власт
МИЦКОВСКИ Е ДАЛЕКУ ОД СВЕСТА НА МУЦУНСКИ - Муцунски испи кафе со противкандидатите: Потребно ни е обединување
МИЦКОВСКИ Е ДАЛЕКУ ОД СВЕСТА НА МУЦУНСКИ - Муцунски испи кафе со противкандидатите: Потребно ни е обединување

ШОКАНТЕН ПРЕС НА ПОРТПАРОЛОТ НА ВМРО ДПМНЕ, ОВИЕ КАКО ДА СЕ МЕНТАЛНО ЗАГЛАВЕНИ ВО 1997-МА КОГА СЕ ЗАКАНУВАА ДЕКА ЌЕ ГИ СЕЧАТ КАНЏИТЕ НА ОРЕЛОТ: ШОКАНТНА АНТИ АЛБАНСКА РЕТОРИКА НА ВМРО ДПМНЕ, КАКО ОВИЕ МИСЛАТ НЕКОГАШ ДА НАПРАВАТ ВЛАДА?!?!

ВМРО ДПМНЕ денеска имаше многу лош ден. На прес, портпаролот Арсовски откри зошто го кочат пописот, се плашеле од Албанците?!?!? Многу ќе ги имало во земјава?!?! И тоа ќе ги загрозело Македонците?!?!

Еј да направиш ваков прес во 2021-ва треба да си политички ретардиран! Како овие мислат некогаш да направат влада?!?! Дали воопшто сакаат овие да бидат некогаш власт?! Или се помириле да бидат вечна опозиција?!?!

loading...

4Anime: WorldEnd: What do you do at the end of the world? Are you busy? Will you save us? anime episode 12 online free at https://4anime.biz 4anime app

Chiisana Ahiru no Ooki na Ai no Monogatari: Ahiru no Kwak Episode 6

Website https://animedao.nl: Watch Peter Grill and the Philosopher's Time animedao Episode 12 haikyuu season 2 animedao

GoGoAnime: Black★Rock Shooter (OVA) (Dub) anime episode Full online free at https://gogoanime.be gleipnir gogoanime

Twinoid: https://twinoid.com/user/10011253

Gab: https://gab.com/gogoanimebe