(ВИДЕО) ЕУФОРИЈА ВО КАВАДАРЦИ: ФК ТИКВЕШ ВЛЕГУВА ВО ПРВАТА ЛИГА
(ВИДЕО) ЕУФОРИЈА ВО КАВАДАРЦИ: ФК ТИКВЕШ ВЛЕГУВА ВО ПРВАТА ЛИГА
Арсовска – Алтај: Потпишан значаен договор за соработка меѓу Скопје и турскиот град Конја
Арсовска – Алтај: Потпишан значаен договор за соработка меѓу Скопје и турскиот град Конја
Средба во Давос на претседателот Стево Пендаровски со нобеловецот по економија Џозеф Штиглиц
Средба во Давос на претседателот Стево Пендаровски со нобеловецот по економија Џозеф Штиглиц
(ВИДЕО) Претседателот Пендаровски на панел сесијата „Одржувањето на безбедноста во Европа“ на Светскиот економски форум во Давос
(ВИДЕО) Претседателот Пендаровски на панел сесијата „Одржувањето на безбедноста во Европа“ на Светскиот економски форум во Давос
Сите што гласавме за Преспанскиот договор имаме удел во ова што се случува со МПЦ, велат осумте пратеници од опозицијата што гласаа за уставните измени
Сите што гласавме за Преспанскиот договор имаме удел во ова што се случува со МПЦ, велат осумте пратеници од опозицијата што гласаа за уставните измени
ПЕНДАРОВСКИ ВО ДАВОС ОСТВАРИ КРАТКИ СРЕДБИ СО ШПАНСКИОТ ПРЕМИЕР САНЧЕЗ И СО ПРЕМИЕРОТ НА КОСОВО КУРТИ
ПЕНДАРОВСКИ ВО ДАВОС ОСТВАРИ КРАТКИ СРЕДБИ СО ШПАНСКИОТ ПРЕМИЕР САНЧЕЗ И СО ПРЕМИЕРОТ НА КОСОВО КУРТИ
НОВО МАСОВНО ПУКАЊЕ ВО САД, 18 ГОДИШНИК УБИ 14 УЧЕНИЦИ И ПРОФЕСОР ВО СРЕДНО УЧИЛИШТЕ ВО ТЕКСАС, ПОЛИЦИЈАТА СМРТНО ГО ЗАСТРЕЛА
НОВО МАСОВНО ПУКАЊЕ ВО САД, 18 ГОДИШНИК УБИ 14 УЧЕНИЦИ И ПРОФЕСОР ВО СРЕДНО УЧИЛИШТЕ ВО ТЕКСАС, ПОЛИЦИЈАТА СМРТНО ГО ЗАСТРЕЛА
ССМ најави масовни протести од утре: Не добиле средба со Владата
ССМ најави масовни протести од утре: Не добиле средба со Владата

ВРЕМЕ Е ВМРО ДПМНЕ ДА БАРА НОВ ЛИДЕР: МИЦКОВСКИ ДЕЛУВА НЕСЕРИОЗНО, АМАТЕРСКИ, КАКО МАЛИ ЏОКИЦА ВО ВИСОКАТА ПОЛИТИКА

Мицковски испадна многу смешен несериозен наивен аматер во политиката.

Секоја недела по еднаш најавува ново владино мнозинство во парламентот.

Си поигрува со јавноста и со членството, јавноста ја бранува а членството го храбри и му дава лаѓна надеж дека власта е на повидок за да не паничат и да не бараат негоа оставка.

Си велам ако со овој памет овој човек води и држава замислете колку гафови ќе има колку штета ќе направи за државата со оваа наивност брзоплетост и аматеризам и незрелост?!?!

Мицковски ми делува како МАЛО ЏОКИЦА во високата политика.

Што ако ВМРО ДПМНЕ како партија го достигна својот плафон, што ако они се способни само за локална власт, мењање шахти и асфалтирање улици, што ако повеќе немаат капацитет?!

Ова е многу интересен исход од овие политички драми кои траат веќе цел месец заедно со локалните избори.

Мислам дека е време ВМРО да бара нов лидер, многу посериозен од овој сега. За нивно добро, нас про ЕУ и про НАТО луѓето, ова ни одговара.

loading...

https://animedao1.com/. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

AnimeDao Josee, the Tiger and the Fish

watch anime dub To Your Eternity

Josee, the Tiger and the Fish Episode Full

watch anime online AnimeDao Attack on Titan Final Season

AnimeDao That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 Part 2 Episode 8