Османи: Силно ја поддржуваме аспирацијата на Шведска и Финска за членство во НАТО
Османи: Силно ја поддржуваме аспирацијата на Шведска и Финска за членство во НАТО
Маричиќ: Преку ИПА проекти за управување со органски отпад ги реализираме целите на Залениот договор
Маричиќ: Преку ИПА проекти за управување со органски отпад ги реализираме целите на Залениот договор
КАСАМИ МУ ДАДЕ КОРПА НА МИЦКОВСКИ: СЕГА НЕ Е ВРЕМЕ ЗА ИЗБОРИ!
КАСАМИ МУ ДАДЕ КОРПА НА МИЦКОВСКИ: СЕГА НЕ Е ВРЕМЕ ЗА ИЗБОРИ!
(Фото) Езерцата во Градски парк неисчистени со месеци, Арсовска ги претвори во извор на зараза
(Фото) Езерцата во Градски парк неисчистени со месеци, Арсовска ги претвори во извор на зараза
СДСМ инвестира во здравството, после 50 години нов оддел и апарат за магнетна резонанца во Прилеп
СДСМ инвестира во здравството, после 50 години нов оддел и апарат за магнетна резонанца во Прилеп
ВМРО ДПМНЕ СЕ ФАЛИ ДЕКА ВОДАТ НА АНКЕТИ, СДСМ ВЕЛИ ДЕКА ТОА СЕ НАРАЧАНИ АНКЕТИ СО ВЕШТАЧКИ БРОЈКИ
ВМРО ДПМНЕ СЕ ФАЛИ ДЕКА ВОДАТ НА АНКЕТИ, СДСМ ВЕЛИ ДЕКА ТОА СЕ НАРАЧАНИ АНКЕТИ СО ВЕШТАЧКИ БРОЈКИ
Претрес во Куманово и Кичево, пронајдени кокаин, амфетмин и марихуана, приведени дилер и купувач
Претрес во Куманово и Кичево, пронајдени кокаин, амфетмин и марихуана, приведени дилер и купувач
Зеленски: Евровизија ќе се одржи во Мариупол!
Зеленски: Евровизија ќе се одржи во Мариупол!

ПАДНА ОДЛУКА – МИЦКОВСКИ КРЕНА БЕЛО ЗНАМЕНЦЕ, ПРОГЛАСИ ПОРАЗ, НЕМА ХРАБРОСТ ДА КАНДИДИРА НЕКОЈ ОД РАКОВОДСТВОТО НА ВМРО ДПМНЕ, ЌЕ СЕ КРИЕ ЗАД ДАНЕЛА АРСОВСКА!

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, рече дека ваква одлука донеле ИК и ЦК на партијата откако Арсовска претходно доставила до нив, како што рече, програма и визија за Скопје за која разговарале

ВМРО-ДПМНЕ на локалните избори во Скопје ќе оди со Данела Арсовска, која неделава собра потписи како независен кандидат. Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, рече дека ваква одлука донеле ИК и ЦК на партијата откако Арсовска претходно доставила до нив, како што рече, програма и визија за Скопје за која разговарале.

„Денеска донесовме значајна одлука која значи промени за Скопје, за Скопје на сите луѓе. На Скопје му треба менаџер кој ќе ги обедини најдобрите и најуспешните, за да биде град на сите луѓе и од тоа се водевме во нашата одлука. Ова е решение кое обединува натпартиски и докажани кадри“, рече Мицкоски.

Ова е голем пораз за ВМРО ДПМНЕ и тоа речиси еден месец пред изборите. ВМРО ДПМНЕ се помируваат со анкетите кои велат дека тие не котираат добро во Скопје па сега ќе се кријат зад сукњата на Данела Арсовска и ако изгуби таа ќе биде крива а не ВМРО ДПМНЕ.

Со ваква кукавичка политика, Мицковски никогаш нема да дојде на власт!

loading...

https://animefreak1.com/. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

anime to watch Attack on Titan Season 3

watch anime Hunter x Hunter (2011) (Dub)

Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train (Dub)

watch subbed anime Attack on Titan Final Season

Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Part 2

tải go88