(ВИДЕО) БОМБА НА МАРЈАН ЃОРЧЕВ: ВО БУГАРИЈА АКО СЕ ДЕКЛАРИРАТЕ ЗА МАКЕДОНЕЦ НЕ МОЖЕ ДА СЕ ЗАПИШЕТЕ НА ФАКУЛТЕТ!
(ВИДЕО) БОМБА НА МАРЈАН ЃОРЧЕВ: ВО БУГАРИЈА АКО СЕ ДЕКЛАРИРАТЕ ЗА МАКЕДОНЕЦ НЕ МОЖЕ ДА СЕ ЗАПИШЕТЕ НА ФАКУЛТЕТ!
ВАКВИТЕ ЃУБРИЊА ПСИХОПАТСКИ ОПСЕДНАТИ СО ОМРАЗА КОН НАС ГИ РАСИПУВААТ БУГАРСКО МАКЕДОНСКИТЕ ОДНОСИ - Нешков: Македонизмот не е идеолошки, туку геополитички проект насочен против Бугарија
ВАКВИТЕ ЃУБРИЊА ПСИХОПАТСКИ ОПСЕДНАТИ СО ОМРАЗА КОН НАС ГИ РАСИПУВААТ БУГАРСКО МАКЕДОНСКИТЕ ОДНОСИ - Нешков: Македонизмот не е идеолошки, туку геополитички проект насочен против Бугарија
СЕ БЛИЖИМЕ НАКАЈ 8 000 ЗАГИНАТИ ОД КОРОНА А НА АНТИ ВАКСЕРИТЕ НЕ ИМ ИДЕ ПАМЕТ ВО ГЛАВА!
СЕ БЛИЖИМЕ НАКАЈ 8 000 ЗАГИНАТИ ОД КОРОНА А НА АНТИ ВАКСЕРИТЕ НЕ ИМ ИДЕ ПАМЕТ ВО ГЛАВА!
КОГА СИ БРАНКОВИСТ ДО КОСКА И КОГА СИ НА ПЛАТЕН СПИСОК КАЈ КАМЧЕВ ВО СИСТИНА: НА АНДРЕЈ ПЕТРОВ МУ ТРЕБАЛО ВРЕМЕ ЗА ДА ОЦЕНИ ДАЛИ ЗАЕВ БИЛ ДОБАР ПРЕМИЕР
КОГА СИ БРАНКОВИСТ ДО КОСКА И КОГА СИ НА ПЛАТЕН СПИСОК КАЈ КАМЧЕВ ВО СИСТИНА: НА АНДРЕЈ ПЕТРОВ МУ ТРЕБАЛО ВРЕМЕ ЗА ДА ОЦЕНИ ДАЛИ ЗАЕВ БИЛ ДОБАР ПРЕМИЕР
СДСМ: ПРАВО НА ГЛАС НА КОНГРЕСОТ ЗА НОВ ЛИДЕР НА 12-ТИ ДЕКЕМВРИ ИМА СЕКОЈ ЧЛЕН КОЈ ЌЕ СЕ РЕГИСТРИРА
СДСМ: ПРАВО НА ГЛАС НА КОНГРЕСОТ ЗА НОВ ЛИДЕР НА 12-ТИ ДЕКЕМВРИ ИМА СЕКОЈ ЧЛЕН КОЈ ЌЕ СЕ РЕГИСТРИРА
ПАНДЕМИЈА НА КОРОНА ВО ТИМОТ НА ТЕЛМА ТЕЛЕВИЗИЈА
ПАНДЕМИЈА НА КОРОНА ВО ТИМОТ НА ТЕЛМА ТЕЛЕВИЗИЈА
ПОЧИНА НОВИНАРОТ ТОДОР ПЕНДАРОВ
ПОЧИНА НОВИНАРОТ ТОДОР ПЕНДАРОВ
ФОТО ЛЕГЕНДАРЕ - БЕСА МОЛИ ДА ВЛЕЗЕ ВО ВЛАДАТА: АРИЈАНТ ХОЏА СНИМЕН СО МУСА ЏАФЕРИ ВО СКОПСКО КАФУЛЕ
ФОТО ЛЕГЕНДАРЕ - БЕСА МОЛИ ДА ВЛЕЗЕ ВО ВЛАДАТА: АРИЈАНТ ХОЏА СНИМЕН СО МУСА ЏАФЕРИ ВО СКОПСКО КАФУЛЕ

ПАНИКА ВО МАКЕДОНСКИТЕ ЗАТВОРИ, СИТЕ ГО БАРААТ ТЕЛЕФОНОТ НА ГЕРО: КОЛКУ КОШТА ДА ПЛАТИМЕ ДА НЕ БРАНИШ И НАС КАКО ШТО ГО БРАНИШ ОРЦЕ КАМЧЕВ?!?!

Над 5000 затвореници по сите македонски затвори, пред се Шутка, Идризово но и затворите во Штип, Куманово, Паланка, Тетово, Струга, Битола се закануваат со штрајк со глад ако под итно не им се даде телефонскиот број на уредникот на Плусинфо, Бранко Геровски.

Во изјава за Мактел велат:

– Да ни каже Геро колку треба да му платиме за да не брани и нас и да се бори за нас како што се бори за Орце Камчев. Па и кај нас да дојде под итно народен правобранител, па инспекција што јадеме што пиеме кај спиеме, за што сме уапсени, и под итно и за нас да се бори дека сме КИДНАПИРАНИ дека сме невини и под итно да бидеме пуштени од затвор и ние дома да ги раководиме нашите бизниси. Нема само Орце Камчев бизнис кој дели плати на народ, и ние имаме фарми, работилници, дуќани, пиљари, камиони, каменоломи, имаме фирми за градежништво, инсталација, трговија итн итн итн… Нека каже Геро која му е тарифата и ако не може поединечно тогаш здружено сите ќе дадеме по 1000е на пример и сите што сме 2000 во Идризово ќе собереме значи 2 миљона евра и ќе му ги дадеме и он за нас секој ден да пишува колумни, стории, паника да шири, да праќа писма до амбасади да се бори за нас, стварно човекот е топ, многу сме задоволни и многу му љубомориме на Камчев, алал да му е, како си одработува човекот како се жртвува за Камчев како брат да му е, море како син да му е…

Мактел не сакаше да им го даде бројот на Геро затоа што уредникот на Плусинфо ќе биде преплавен со повици но има броеви импресумот на Плусинфо слободно нека вртат таму сите наши затвореници кои сакаат да бидат помогнати како што Камчев овие денови добива третман небаре е АЛЕКСЕЈ НАВАЛНИ, лидерот на руската опозиција.

loading...

Website https://gogoanime.be: Watch Hakuoki ~Demon of the Fleeting Blossom~ Dawn of the Shinsengumi gogoanime Episode 12 dubbed anime

AnimeFLV: Onmyoji - Hundred spirits kindergarten Season 3 anime episode 12 online free at https://animeflv.uk english anime

Website https://aniwatch.pro: Watch Pop Team Epic (Dub) aniwatch Episode 12 animes online

Chaos Dragon (https://animeflix.nl/m/ZXP) Episode 12

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCivRAHmPwfZOFtm-uLjN0ZA/about

Catchafire: https://www.catchafire.org/profiles/1625061/