ХАОС ВО ДЕСНИЦАТА: ПАЛЧО РАСПАЛИ ПО МИЦКОВСКИ НА СРЕД КУРТОН АЛФА - ЧОВЕКОТ НЕ ЗНАЕ КАЈ ТЕРА, ПРВО НИ ВИКА ДА ЗБИРАМЕ ПОТПИСИ ЗА БОЈКОТ НА ПОПИСОТ, ПОСЛЕ И ВИКА НА ДИЈАСПОРАТА ДА СЕ ПОПИШУВА МАСОВНО?!?!
ХАОС ВО ДЕСНИЦАТА: ПАЛЧО РАСПАЛИ ПО МИЦКОВСКИ НА СРЕД КУРТОН АЛФА - ЧОВЕКОТ НЕ ЗНАЕ КАЈ ТЕРА, ПРВО НИ ВИКА ДА ЗБИРАМЕ ПОТПИСИ ЗА БОЈКОТ НА ПОПИСОТ, ПОСЛЕ И ВИКА НА ДИЈАСПОРАТА ДА СЕ ПОПИШУВА МАСОВНО?!?!
ИФИМЕС: Владата со брзото пронаоѓање на Мијалков спречи обид за државен удар во С.Македонија
ИФИМЕС: Владата со брзото пронаоѓање на Мијалков спречи обид за државен удар во С.Македонија
ЗЛАТКО МАРИН: Пристигнаа вкупно 22 идејни решенија за проектирање управна зграда на Општина Аеродром по објавениот анонимен конкурс
ЗЛАТКО МАРИН: Пристигнаа вкупно 22 идејни решенија за проектирање управна зграда на Општина Аеродром по објавениот анонимен конкурс
Пролетта е идеално време за убави работи - потрошувачки кредит на Комерцијална Банка до 30 000е со евро клаузула
Пролетта е идеално време за убави работи - потрошувачки кредит на Комерцијална Банка до 30 000е со евро клаузула
ЗА ПРВ ПАТ ПОТЕЧЕ ВОДА ВО БУЛАЧАНИ, ГАЗИ БАБА: УШТЕ ЕДЕН УСПЕХ НА ВРЕДНИОТ ГРАДОНАЧАЛНИК БОРЧЕ ГЕОРГИЕВСКИ
ЗА ПРВ ПАТ ПОТЕЧЕ ВОДА ВО БУЛАЧАНИ, ГАЗИ БАБА: УШТЕ ЕДЕН УСПЕХ НА ВРЕДНИОТ ГРАДОНАЧАЛНИК БОРЧЕ ГЕОРГИЕВСКИ
Заев: Владата ниту преговарала, ниту ќе преговара за македонскиот идентитет и јазик!
Заев: Владата ниту преговарала, ниту ќе преговара за македонскиот идентитет и јазик!
Заев и Николовски во офанзива против корупцијата: Нема веќе чување предмети по фиоки и чекање на шалтери, воведуваме Е-инспектор
Заев и Николовски во офанзива против корупцијата: Нема веќе чување предмети по фиоки и чекање на шалтери, воведуваме Е-инспектор
Од 50-та седница на Владата: Усвоен Планот за борба против корупцијата; Усвоен здравствениот протокол за непречено спроведување на Пописот; Одобрен Предлог законот за прогласување на дел од Шар Планина за Национален парк
Од 50-та седница на Владата: Усвоен Планот за борба против корупцијата; Усвоен здравствениот протокол за непречено спроведување на Пописот; Одобрен Предлог законот за прогласување на дел од Шар Планина за Национален парк

Пејачот Лозановски, пратеничката Морачанин и други се вклучија во хуанитарната акција Гази Баба се Грижи!

👏 Денес Vlatko Lozanoski уште еднаш покажа зошто е вистински миленик на сите генерации

❗️ Да се биде јавна личност, значи првенствено да се биде човек, односно хуман и солидарен

🙏 Благодарам Лозано!

Денес ја заокружуваме #ГазиБабаСеГрижи – досега најголемата хуманитарна акција организирана на општинско ниво во Македонија. Заедно со огромен број хумани сограѓани, како и општествено одговорни компании и поединци организиравме вистински „Месец на хуманоста“ во Општина Гази Баба❗️

🙏 Голема благодарност и до пратеничката Maja Morachanin, како и до членот во Советот на Општина Гази Баба, Дејан Димитровски кои се приклучија на оваа акција и донираа прехранбени продукти и хигиенски средства за нашите сограѓани кои во моментов се наоѓаат во социјален ризик.

🛒 Приклучи се и ти денес и донирај во периодот меѓу 10 и 17 часот на општинскиот пункт поставен пред Кит-Го маркети во #Автокоманда

loading...

Watch Naruto: Shippuden Episode 492 (https://animeflix.nl/m/RlK/ep-492) at ANIMEFLIX animeflix i want to eat your pancreas

Kyokou Suiri 2nd Season Episode Preview at KissAnime haikyuu kissanime