АЈДЕЕ, ПАНДОВ: ГОДИНИТЕ СО ГРУЕВСКИ НА ВЛАСТ БЕА ЗЛАТНИ ВРЕМИЊА ЗА МАКЕДОНИЈА, НИЕ ВМРО ДПМНЕ ТОА СЕ БОРИМЕ ДА ГО ВРАТИМЕ!
АЈДЕЕ, ПАНДОВ: ГОДИНИТЕ СО ГРУЕВСКИ НА ВЛАСТ БЕА ЗЛАТНИ ВРЕМИЊА ЗА МАКЕДОНИЈА, НИЕ ВМРО ДПМНЕ ТОА СЕ БОРИМЕ ДА ГО ВРАТИМЕ!
КОСТАДИНОВ: МОИТЕ ЦЕЛИ ЗА СТРУМИЦА СЕ ЈАСНИ - СИЛНА ЕКОНОМИЈА, СИЛНА СОЦИЈАЛА, СПОРТСКИ И КУЛТУРЕН ЦЕНТАР
КОСТАДИНОВ: МОИТЕ ЦЕЛИ ЗА СТРУМИЦА СЕ ЈАСНИ - СИЛНА ЕКОНОМИЈА, СИЛНА СОЦИЈАЛА, СПОРТСКИ И КУЛТУРЕН ЦЕНТАР
КОСТАДИНОВ: ЌЕ ИНВЕСТИРАМЕ ВО ТУРИСТИЧКИТЕ АТРАКЦИИ ВО СТРУМИЦА
КОСТАДИНОВ: ЌЕ ИНВЕСТИРАМЕ ВО ТУРИСТИЧКИТЕ АТРАКЦИИ ВО СТРУМИЦА
ДЕНКО МАЛЕСКИ СО ОСУДА ЗА ЦРВЕНКОВСКИ И ИВАНОВ: Вака не зборуваат поранешни претседатели на држава
ДЕНКО МАЛЕСКИ СО ОСУДА ЗА ЦРВЕНКОВСКИ И ИВАНОВ: Вака не зборуваат поранешни претседатели на држава
СУГАРЕСКИ: Најдоброто за Прилеп, е концепт од граѓаните за граѓаните
СУГАРЕСКИ: Најдоброто за Прилеп, е концепт од граѓаните за граѓаните
ХРИСТО КОНДОВСКИ: 10 топ проекти за Битола
ХРИСТО КОНДОВСКИ: 10 топ проекти за Битола
(ВИДЕО) Заев на „Преспански Јаболкобер 2021”: Ние знаеме да го цениме и вреднуваме трудот на овоштарите и секогаш ќе бидеме на страната на земјоделците
(ВИДЕО) Заев на „Преспански Јаболкобер 2021”: Ние знаеме да го цениме и вреднуваме трудот на овоштарите и секогаш ќе бидеме на страната на земјоделците
ЈОВАНОВИЌ: Бранко го мрази Заев, но Заев ќе ве победи со дух, со срце и насмевка, повторно. И повторно, ах, вие, пензионирани и огорчени ѓенерали!
ЈОВАНОВИЌ: Бранко го мрази Заев, но Заев ќе ве победи со дух, со срце и насмевка, повторно. И повторно, ах, вие, пензионирани и огорчени ѓенерали!

ПЕНДАРОВСКИ: ИМАМ ЧУВСТВО ДЕКА ЛИДЕРОТ НА ОПОЗИЦИЈАТА СЕ СИТИ НА СИТЕ НЕВОЉИ И ПРОБЛЕМИ КОИ И СЕ СЛУЧУВААТ НА ДРЖАВАТА!

– Имам чувство дека лидерот на опозицијата како да се сити на сите проблеми и невољи кои и се случуваат на земјава, тој како да не е од тука, него како да не го тангира ако земјата ја задеси некаква невоља. Затоа мислам дека треба и опозицијата да се вклучи во важните преговори и процеси за да ја се понесе одговорноста и тежината на проблемите.

Пендаровски на Телма.

loading...

4Anime: Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?: Is It Wrong to Expect a Hot Spring in a Dungeon? anime episode Full online free at https://4anime.biz 4animeone

Website https://animefreak.ws: Watch INCARNATION animefreak Episode 1 anime websites

AnimeBee Watch anime online, English anime online HD

AnimeDao: Blast of Tempest anime episode 24 online free at https://animedao.nl animedao tower of god

Issuu: https://issuu.com/kissanimemx

Gogoanimebe website2: http://gogoanimebe.website2.me/