Макрон во посредничка улога меѓу Скопје и Софија: Освен со Ковачевски разговарал и со Радев
Макрон во посредничка улога меѓу Скопје и Софија: Освен со Ковачевски разговарал и со Радев
ЈАКИМОВСКИ ПРОТИВ ВМРО ДПМНЕ: ГЛУПАВО Е ДА СЕ ОБВИНУВА ВЛАДАТА ЗА ИНФЛАЦИЈАТА, ТОА Е СВЕТСКИ ФЕНОМЕН ПОРАДИ ПАНДЕМИЈАТА И ВОЈНАТА
ЈАКИМОВСКИ ПРОТИВ ВМРО ДПМНЕ: ГЛУПАВО Е ДА СЕ ОБВИНУВА ВЛАДАТА ЗА ИНФЛАЦИЈАТА, ТОА Е СВЕТСКИ ФЕНОМЕН ПОРАДИ ПАНДЕМИЈАТА И ВОЈНАТА
(ВИДЕО) СТЕВЧО ЈАКИМОВСКИ: ШТОМ БУГАРСКИТЕ МЕДИУМИ РАСПАЛИЈА ПО СОПРУГАТА НА ПРЕМИЕРОТ КОВАЧЕВСКИ, ЗНАЧИ ПРЕМИЕРОТ НЕ ИМ ПОПУШТА, ДОБРО ГИ БРАНИ ИНТЕРЕСИТЕ НА ДРЖАВАТА
(ВИДЕО) СТЕВЧО ЈАКИМОВСКИ: ШТОМ БУГАРСКИТЕ МЕДИУМИ РАСПАЛИЈА ПО СОПРУГАТА НА ПРЕМИЕРОТ КОВАЧЕВСКИ, ЗНАЧИ ПРЕМИЕРОТ НЕ ИМ ПОПУШТА, ДОБРО ГИ БРАНИ ИНТЕРЕСИТЕ НА ДРЖАВАТА
Зидојче цајтунг: Србија и Бугарија му вртат грб на Путин
Зидојче цајтунг: Србија и Бугарија му вртат грб на Путин
Вархељи се врати во Софија да ги убеди Петков и Радев да ја откочат блокадата на Северна Македонија
Вархељи се врати во Софија да ги убеди Петков и Радев да ја откочат блокадата на Северна Македонија
Претседателот Пендаровски го прими ученикот Амир Дестанов, кој освои трето место на натпревар по математика иако живее многу тешко во тешка сиромаштија
Претседателот Пендаровски го прими ученикот Амир Дестанов, кој освои трето место на натпревар по математика иако живее многу тешко во тешка сиромаштија
За само 100 дена од мандатот на Ковачевски: поголеми плати, пензии, инвестиции и успешно справување со кризата
За само 100 дена од мандатот на Ковачевски: поголеми плати, пензии, инвестиции и успешно справување со кризата
Северна Македонија тапка во место според годишниот извештај за состојбата со човековите права на ЛГБТИ луѓето
Северна Македонија тапка во место според годишниот извештај за состојбата со човековите права на ЛГБТИ луѓето

ПЕНДАРОВСКИ: Почит за нашите пожарникари. Посветено и пожртвувано, спречуваат несреќи и катастрофи.

На 20 мај 1836 година во Битола е формирана првата противпожарна единица во овој дел на Балканот.

Почит за нашите пожарникари. Посветено и пожртвувано, спречуваат несреќи и катастрофи.

Во интерес на сите нас е постојано да инвестираме во современа опрема, тренинг и обука на нашите пожарникари.

📷 Фотографија: архива – посета на ТППЕ Велес, 23 септември 2019

//

Më 20 maj 1836 në Manastir është formuar njësia e parë e zjarrfikëses në këtë pjesë të Ballkanit.

Respekt për zjarrfikësit tanë. Të përkushtuar dhe me sakrificë parandalojnë fatkeqësi dhe katastrofa. Në interes të të gjithëve ne është që të investojmë vazhdimisht në pajisje bashkëkohore, trajnim dhe stërvitje të zjarrfikësve tanë.

loading...

watch anime. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

dubbed anime My Hero Academia (Dub)

Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time Episode Full

AnimeDao My Hero Academia

animes online Dragon Ball Z (Dub)

watch animes DARLING in the FRANXX

tải go88