Герасимовски: Паркинг за велосипеди до секоја нова градба во Општина Центар
Герасимовски: Паркинг за велосипеди до секоја нова градба во Општина Центар
Герасимовски: Лицата со оштетен слух добиваат бесплатно паркирање на сите паркинзи на ПОЦ
Герасимовски: Лицата со оштетен слух добиваат бесплатно паркирање на сите паркинзи на ПОЦ
ЗАСЛУЖЕНО, БУЧКОВСКИ ИМА ГОЛЕМО МЕЃУНАРОДНО ИСКУСТВО И РЕЈТИНГ - Владата му го продолжи мандатот на Владо Бучковски
ЗАСЛУЖЕНО, БУЧКОВСКИ ИМА ГОЛЕМО МЕЃУНАРОДНО ИСКУСТВО И РЕЈТИНГ - Владата му го продолжи мандатот на Владо Бучковски
Заев- Таравари лаже. јавно да се извини или на суд
Заев- Таравари лаже. јавно да се извини или на суд
Со толеранција против насилство: Кампања против сите форми на омраза и насилство на Мисијата на ОБСЕ во Скопје и Агенцијата за млади и спорт
Со толеранција против насилство: Кампања против сите форми на омраза и насилство на Мисијата на ОБСЕ во Скопје и Агенцијата за млади и спорт
Претседателскиот центар за политичко образование го идентификува популизмот како една од најголемите закани за демократското политичко уредување
Претседателскиот центар за политичко образование го идентификува популизмот како една од најголемите закани за демократското политичко уредување
ПОСТОЈАН РАЗВОЈ: ЗГОЛЕМЕН ОПСЕГ ЗА OPEL CORSA-e и MOKKA-e
ПОСТОЈАН РАЗВОЈ: ЗГОЛЕМЕН ОПСЕГ ЗА OPEL CORSA-e и MOKKA-e
ТЕЛЕФОНСКИ РАЗГОВОР МЕЃУ РАДЕВ И ЗАЕВ Дијалогот на високо ниво и решавање на спорните прашања
ТЕЛЕФОНСКИ РАЗГОВОР МЕЃУ РАДЕВ И ЗАЕВ Дијалогот на високо ниво и решавање на спорните прашања

ПЕНДАРОВСКИ ЗАПУКА ОД ВОДНО: АКО НЕКОЈ ГО ПРЕКРШИ ДОГОВОРОТ ЗАЕВ – МИЦКОВСКИ, ЈАВНО ЌЕ ГО ОПОМЕНАМ, НА НАРОДОТ МУ Е ПРЕКУ ГЛАВА ОД ПОЛИТИЧКИ ИГРИ!

– Го поздравувам догворот Мицковски – Заев постигнат пред некој ден, тоа беше умен потег, ако некој од нив го прекрши тој договор, јавно ќе го опоменам, на народот му е веќе преку глава од политички игри, ова е време на криза, сите треба да сме одговорно и сериозни, ова не е време за несериозно однесување!

Претседателот Стево Пендаровски по седницата на советот за безбедност.

loading...

AnimeTV Watch anime online, English anime online HD

4Anime: Kiki to Lala no Ohimesama ni Naritai anime episode Full online free at https://4anime.biz 4anime website

Website https://animekisa.in: Watch Princess Beware animekisa Episode 12 animekisatv

WCOStream Watch anime online, English anime online HD

Sites google: https://sites.google.com/view/animedao-official/home

About: https://about.me/animefreakws