Заев: Слободоумните знаат да одржат лекција, но знаат кога му се потребни на својот град
Заев: Слободоумните знаат да одржат лекција, но знаат кога му се потребни на својот град
Шилегов: Само обединето Скопје може да продолжи напред
Шилегов: Само обединето Скопје може да продолжи напред
Заев: Најавувам вечерва – давам јасна насока и директива, во сите општински организации, кај сите наши градоначалници, сите министри и директори – GAME CHANGE, ни треба систем другари!
Заев: Најавувам вечерва – давам јасна насока и директива, во сите општински организации, кај сите наши градоначалници, сите министри и директори – GAME CHANGE, ни треба систем другари!
Заев: Oд 1 јануари просечната плата ќе биде 500 евра, а минималната 300 евра
Заев: Oд 1 јануари просечната плата ќе биде 500 евра, а минималната 300 евра
БРАВО - СТРУЈАТА НЕМА ДА ПОСКАПИ ПО ИЗБОРИТЕ НИ ЗА ГРАЃАНИТЕ, НИ ЗА ГОЛЕМИТЕ ПОТРОШУВАЧИ, А НЕМА ДА ИМА НИ РЕСТРИКЦИИ, ОД ВЛАДАТА УВЕРУВААТ ДЕКА ИМААТ И ПЛАН Б
БРАВО - СТРУЈАТА НЕМА ДА ПОСКАПИ ПО ИЗБОРИТЕ НИ ЗА ГРАЃАНИТЕ, НИ ЗА ГОЛЕМИТЕ ПОТРОШУВАЧИ, А НЕМА ДА ИМА НИ РЕСТРИКЦИИ, ОД ВЛАДАТА УВЕРУВААТ ДЕКА ИМААТ И ПЛАН Б
СДСМ СКОПЈЕ ПРОТИВ АРСОВСКА: ЗАГАДУВАЊЕТО НА ВОЗДУХОТ НЕ Е НАМАЛЕНО ЗАРАДИ ВЕТРОТ, ТУКУ ЗАРАДИ МЕРКИТЕ НА ГРАДОТ
СДСМ СКОПЈЕ ПРОТИВ АРСОВСКА: ЗАГАДУВАЊЕТО НА ВОЗДУХОТ НЕ Е НАМАЛЕНО ЗАРАДИ ВЕТРОТ, ТУКУ ЗАРАДИ МЕРКИТЕ НА ГРАДОТ
МИЦКО Е СКАРАН СО ЗДРАВАТА ЛОГИКА: ПОВИКУВА ДА НЕ И СЕ ЛУТИМЕ НА БУГАРИЈА ШТО НЕ УЦЕНУВА, ТУКУ ДА МУ СЕ ЛУТИМЕ НА ЗАЕВ ШТО НЕ ПОПУШТА?!?!
МИЦКО Е СКАРАН СО ЗДРАВАТА ЛОГИКА: ПОВИКУВА ДА НЕ И СЕ ЛУТИМЕ НА БУГАРИЈА ШТО НЕ УЦЕНУВА, ТУКУ ДА МУ СЕ ЛУТИМЕ НА ЗАЕВ ШТО НЕ ПОПУШТА?!?!
(ВИДЕО) ШИЛЕГОВ: ОТВОРЕНАТА КУЛТУРНА СЦЕНА ВО ГРАДСКИОТ ПАРК ЌЕ БИДЕ НОВАТА ГОРДОСТ НА СКОПЈЕ
(ВИДЕО) ШИЛЕГОВ: ОТВОРЕНАТА КУЛТУРНА СЦЕНА ВО ГРАДСКИОТ ПАРК ЌЕ БИДЕ НОВАТА ГОРДОСТ НА СКОПЈЕ

ПЕТАР ГОШЕВ МНОГУ ЛУТ НА ЗАЕВ, ИМАЛ СОН ПОЛИТИЧКАТА КАРИЕРА ДА ЈА ЗАВРШИ КАКО ПРЕТСЕДАТЕЛ НА ДРЖАВАТА НАМЕСТО ДА ПИШУВА МЕМОАРИ ВО ВИЛАТА ВО ДОЈРАН

Екс гувернерот Петар Гошев имал големи очекувања од новата власт на Заев, се чини исто како и Милчин и Геро, најголемите критичари на Заев во моментов.

Како што Милчин очекувал да биде министер за култура а Геро министер за пропаганда, така и Петар Гошев имал планови Заев да го предложи и постави за претседател на државата, онаму каде што сега е Стево Пендаровски.

Лут дека тоа не му се остварило, целиот гнев сега Гошев ја исфрла против Заев во брутални критики за оваа власт во интервју на ПРИЗМА.

Човекот со чисти раце сепак си ги испрља на стари години. Наместо да и даде поддршка на власта која неуморно се бори со мафијата и се труди земјава да ја однесе во ЕУ, Перо нешто лапрда, паламуди, наоѓа влакна во јајцето, кења како некој излапен разочаран гневен петел кој се нервира што дошле ново пилци и ги поебале квачките а он седи во вилата во Дојран и се нервира што одамна не е никој и ништо во земјава, тешко е тоа чувство за човек кој од 1980-та до некаде 2010 бил на највисоките функции во земјава од премиер па до гувернер…

loading...

Maps Episode 4

Website https://gogoanime.be: Watch Gilgamesh gogoanime Episode 26 death note gogoanime

AnimeKisa: Higehiro: After Being Rejected, I Shaved and Took in a High School Runaway anime episode 13 online free at https://animekisa.in watch anime free

AnimeFreak: Ninkuu (Movie) anime episode Full online free at https://animefreak.ws anime freaks anime

Git qt: https://git.qt.io/animefreakws

Instapaper: https://www.instapaper.com/p/gogoanimelol