НУКЛАРНА БОМБА НА МАКТЕЛ: ДАНЕЛА И ГРУЈО СЕ БЛИСКИ И НЕРАЗДЕЛНИ ОД ДЕТСТВО, ЖИВЕЕЛЕ СТАН ДО СТАН ВО ЗГРАДА ВО ЃОРЧЕ!
НУКЛАРНА БОМБА НА МАКТЕЛ: ДАНЕЛА И ГРУЈО СЕ БЛИСКИ И НЕРАЗДЕЛНИ ОД ДЕТСТВО, ЖИВЕЕЛЕ СТАН ДО СТАН ВО ЗГРАДА ВО ЃОРЧЕ!
(ВИДЕО) АЛБАНЕЦ ОД СКОПЈЕ: НИКОГАШ НЕМА ДА ГЛАСАМЕ ЗА ВМРО ДПМНЕ ДА СЕ ВРАТИ НА ВЛАСТ, УШТЕ ГИ ПАМЕТИМЕ ЗЛОСТОРИТЕ ВРЗ НАС АЛБАНЦИТЕ
(ВИДЕО) АЛБАНЕЦ ОД СКОПЈЕ: НИКОГАШ НЕМА ДА ГЛАСАМЕ ЗА ВМРО ДПМНЕ ДА СЕ ВРАТИ НА ВЛАСТ, УШТЕ ГИ ПАМЕТИМЕ ЗЛОСТОРИТЕ ВРЗ НАС АЛБАНЦИТЕ
ШИЛЕГОВ: Драги скопјанки и скопјани, иднината на Скопје е во вашите раце, бидете внимателни кому му ја доверувате иднината на нашиот сакан град
ШИЛЕГОВ: Драги скопјанки и скопјани, иднината на Скопје е во вашите раце, бидете внимателни кому му ја доверувате иднината на нашиот сакан град
(ВИДЕО) ДАНЕЛА ЖИВА ФАТЕНА КАКО ГИ ЛАЖЕ СКОПЈАНИ - А1он направи проверка на личната карта на име Даниела Арсовска во МВР на Бугарија: Валиден документ!
(ВИДЕО) ДАНЕЛА ЖИВА ФАТЕНА КАКО ГИ ЛАЖЕ СКОПЈАНИ - А1он направи проверка на личната карта на име Даниела Арсовска во МВР на Бугарија: Валиден документ!
ГЕНЕРАЛ АНГЕЛОВ: Ранувањето и смртта на Александар Серафимов за мене се еден од најтажните и најболни настани од воената 2001
ГЕНЕРАЛ АНГЕЛОВ: Ранувањето и смртта на Александар Серафимов за мене се еден од најтажните и најболни настани од воената 2001
ОБЕДИНУВАЊЕТО СЕ ОКРУПНУВА – БЕСА СО ПОДДРШКА ЗА ШИЛЕГОВ!
ОБЕДИНУВАЊЕТО СЕ ОКРУПНУВА – БЕСА СО ПОДДРШКА ЗА ШИЛЕГОВ!
ЧЛЕНОВИТЕ НА СДСМ ВО ШОК: НА ОВИЕ ИЗБОРИ БРАНКО И НЕГОВИТЕ БЛИСКИ АГИТИРААТ ДА СЕ ГЛАСА ПРОТИВ СДСМ?!?!
ЧЛЕНОВИТЕ НА СДСМ ВО ШОК: НА ОВИЕ ИЗБОРИ БРАНКО И НЕГОВИТЕ БЛИСКИ АГИТИРААТ ДА СЕ ГЛАСА ПРОТИВ СДСМ?!?!
НУКЛЕАРНА БОМБА ЈА ПОТРЕСЕ КАМПАЊАТА ЗА СКОПЈЕ - ОД СДСМ ЈА ОБЈАВИЈА БУГАРСКАТА ЛИЧНА КАРТА НА ДАНЕЛА Документот е издаден на име Даниела Арсовска
НУКЛЕАРНА БОМБА ЈА ПОТРЕСЕ КАМПАЊАТА ЗА СКОПЈЕ - ОД СДСМ ЈА ОБЈАВИЈА БУГАРСКАТА ЛИЧНА КАРТА НА ДАНЕЛА Документот е издаден на име Даниела Арсовска

ПО ВЧЕРАШНИТЕ ЖЕСТОКИ КРИТИКИ ОД ЗАЕВ, БОРИСОВ ДЕНЕСКА МЕНУВА ЛЕНТА: ДА ЈА ОСТАВИМЕ ИСТОРИЈАТА НА ИСТОРИЧАРИТЕ, ИМААТ ВРЕМЕ ЌЕ СЕ РАЗБЕРАТ, ДАЈ НИЕ ДА СЕ ДОГОВОРИМЕ ЗА ТОА ШТО Е ДЕНЕСКА БЕЗ ДА ГО НАРУШУВАМЕ ВАШИОТ ЈАЗИК И ИДЕНТИТЕТ!

Драстично нов тон во говорите на првенците во Софија по вчерашното обраќање на премиерот Заев кој со многу жестоки критики реагираше на ветото од Бугарија, при што одлуката на Бугарија ја нарече не европска, непријателска, не братска, стратешка грешка!

– Да ја оставиме историјата на историчарите, да не ги брзаме, нека се разберат наредните неколку години да не им правиме притисок, а вас како суверена земја никој не смее да ви се меша во јазикот и идентитетот, но да најдеме решение за сегашноста, многу сме близу до решение, идните генерации нема да ни простат ако не се договориме.

Бојко Борисов до Бучковски на денешната нивна средба.

loading...

Watch anime online for free at AnimeTV top anime tv shows

Website https://animeflv.uk: Watch Hungry to Win (Dub) animeflv Episode Full anime online

Animepahe: Detroit Metal City: Birth of the Metal Devil anime episode Full online free at https://animepahe.cc anime stream

AnimeKisa: Babel II anime episode 4 online free at https://animekisa.in anime

Techrum: https://www.techrum.vn/members/animefreakws.155042/#about

Experiment: https://experiment.com/users/kkissanime