Мицкоски: ВМРО-ДПМНЕ ќе ја формира следната влада, и секој кој се огрешил пред законот ќе одговара, власта тоа го знае и уплашена конструира лаги и измислици против мене
Мицкоски: ВМРО-ДПМНЕ ќе ја формира следната влада, и секој кој се огрешил пред законот ќе одговара, власта тоа го знае и уплашена конструира лаги и измислици против мене
Шаќири се обрати на прогласувањето на победниците на натпреварот на ученички компании во организација на Џуниор Ачивмент
Шаќири се обрати на прогласувањето на победниците на натпреварот на ученички компании во организација на Џуниор Ачивмент
Ракометарите на Вардар се шампиони на Македонија
Ракометарите на Вардар се шампиони на Македонија
НЕВЕРОЈАТНА ИЗЈАВА НА МИЦКОВСКИ: СДСМ ДА ПРЕСТАНЕ СО БЛОКАДАТА ВО СОБРАНИЕТО?!?!?!
НЕВЕРОЈАТНА ИЗЈАВА НА МИЦКОВСКИ: СДСМ ДА ПРЕСТАНЕ СО БЛОКАДАТА ВО СОБРАНИЕТО?!?!?!
(ВИДЕО) Ковачевски: Со патот Извор - Гарски мост ги поврзуваме Кичево и Дебар со албанската граница за побрз економски развој
(ВИДЕО) Ковачевски: Со патот Извор - Гарски мост ги поврзуваме Кичево и Дебар со албанската граница за побрз економски развој
Свиленски: Бугарските социјалисти не го променија ставот во однос на Северна Македонија
Свиленски: Бугарските социјалисти не го променија ставот во однос на Северна Македонија
Ќе се продолжи рокот за аплицирање за земјоделски субвенции
Ќе се продолжи рокот за аплицирање за земјоделски субвенции
ГРАД СКОПЈЕ: Нов зелен плоштад на кејот „Димитар Влахов“
ГРАД СКОПЈЕ: Нов зелен плоштад на кејот „Димитар Влахов“

ПО ВИДЕОТО СО ДЕЦА КОИ СЛУШААТ ТУРБО ФОЛК -МТСП: Ќе се изврши вонреден инспекциски надзор во градинката каде на децата им се пушта несоодветна музика

Во врска со информациите, што беа објавени во порталот „Слободен печат“, дека во детска градинка во Општина Карпош на децата им се пушта несоодветна музика, Министерството за труд и социјална политика ја информира јавноста дека веднаш ќе испрати вонреден инспекциски надзор во соодветната установа за згрижување и воспитување на децата.

Јавните установи за згрижување и воспитување на деца работат врз основа на Програма за рано учење и развој која воспитно – згрижувачкиот кадар е должен да ја спроведува. Надлежните инспекциски служби ќе ја утврдат фактичката состојба околу спроведувањето на Програмата, по што ќе предложат соодветни мерки.​

loading...

https://animefreak1.com/. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

AnimeFreak Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train (Dub)

The Daily Life of the Immortal King [Chinese Dub]

My Hero Academia Season 4 Episode 24

AnimeFreak Dragon Ball Super

AnimeFreak DARLING in the FRANXX Episode 23