Заев: Слободоумните знаат да одржат лекција, но знаат кога му се потребни на својот град
Заев: Слободоумните знаат да одржат лекција, но знаат кога му се потребни на својот град
Шилегов: Само обединето Скопје може да продолжи напред
Шилегов: Само обединето Скопје може да продолжи напред
Заев: Најавувам вечерва – давам јасна насока и директива, во сите општински организации, кај сите наши градоначалници, сите министри и директори – GAME CHANGE, ни треба систем другари!
Заев: Најавувам вечерва – давам јасна насока и директива, во сите општински организации, кај сите наши градоначалници, сите министри и директори – GAME CHANGE, ни треба систем другари!
Заев: Oд 1 јануари просечната плата ќе биде 500 евра, а минималната 300 евра
Заев: Oд 1 јануари просечната плата ќе биде 500 евра, а минималната 300 евра
БРАВО - СТРУЈАТА НЕМА ДА ПОСКАПИ ПО ИЗБОРИТЕ НИ ЗА ГРАЃАНИТЕ, НИ ЗА ГОЛЕМИТЕ ПОТРОШУВАЧИ, А НЕМА ДА ИМА НИ РЕСТРИКЦИИ, ОД ВЛАДАТА УВЕРУВААТ ДЕКА ИМААТ И ПЛАН Б
БРАВО - СТРУЈАТА НЕМА ДА ПОСКАПИ ПО ИЗБОРИТЕ НИ ЗА ГРАЃАНИТЕ, НИ ЗА ГОЛЕМИТЕ ПОТРОШУВАЧИ, А НЕМА ДА ИМА НИ РЕСТРИКЦИИ, ОД ВЛАДАТА УВЕРУВААТ ДЕКА ИМААТ И ПЛАН Б
СДСМ СКОПЈЕ ПРОТИВ АРСОВСКА: ЗАГАДУВАЊЕТО НА ВОЗДУХОТ НЕ Е НАМАЛЕНО ЗАРАДИ ВЕТРОТ, ТУКУ ЗАРАДИ МЕРКИТЕ НА ГРАДОТ
СДСМ СКОПЈЕ ПРОТИВ АРСОВСКА: ЗАГАДУВАЊЕТО НА ВОЗДУХОТ НЕ Е НАМАЛЕНО ЗАРАДИ ВЕТРОТ, ТУКУ ЗАРАДИ МЕРКИТЕ НА ГРАДОТ
МИЦКО Е СКАРАН СО ЗДРАВАТА ЛОГИКА: ПОВИКУВА ДА НЕ И СЕ ЛУТИМЕ НА БУГАРИЈА ШТО НЕ УЦЕНУВА, ТУКУ ДА МУ СЕ ЛУТИМЕ НА ЗАЕВ ШТО НЕ ПОПУШТА?!?!
МИЦКО Е СКАРАН СО ЗДРАВАТА ЛОГИКА: ПОВИКУВА ДА НЕ И СЕ ЛУТИМЕ НА БУГАРИЈА ШТО НЕ УЦЕНУВА, ТУКУ ДА МУ СЕ ЛУТИМЕ НА ЗАЕВ ШТО НЕ ПОПУШТА?!?!
(ВИДЕО) ШИЛЕГОВ: ОТВОРЕНАТА КУЛТУРНА СЦЕНА ВО ГРАДСКИОТ ПАРК ЌЕ БИДЕ НОВАТА ГОРДОСТ НА СКОПЈЕ
(ВИДЕО) ШИЛЕГОВ: ОТВОРЕНАТА КУЛТУРНА СЦЕНА ВО ГРАДСКИОТ ПАРК ЌЕ БИДЕ НОВАТА ГОРДОСТ НА СКОПЈЕ

ПОЧИНА БИЗНИСМЕНОТ И ПИСАТЕЛ НИЧЕ ДИМОВСКИ МАКЕДОН

Ivan Dzo Petreski

ЖАЛНА ВЕСТ

Денес 30.12.2020 година ненадејно трагично го загубивме нашиот другар и соборец Ниче Димовски – Македон извонредна личност и голем пријател на Матицата на иселениците од Македонија.

Тој е сопственик на компанијата за бетон МАКЕДОН БЕТОН која е меѓу најуспешните во Скопје а пишуваше и книги со сензационалистичка тематика за гробот на Александар, тајните на светот итн итн кои беа хит меѓу симпатизерите на ВМРО ДПМНЕ, тој го помогна новиот антички наратив во времето на Груевски, дури измисли нов НИЧЕ МЕТОД, тврдеше дека Македонците се првите луѓе од белата раса и други будалаштини…

Сочувство до фамилијата и нека почива во мир.

loading...

AnimeFreak: Patlabor: The Mobile Police anime episode 7 online free at https://animefreak.ws my hero academia animefreak

GoGoAnime: Nurse Witch Komugi-chan Magikarte (Dub) anime episode 5 online free at https://gogoanime.be gogoanime kissanime

Website https://kissanime.mx: Watch The Seven Deadly Sins: Wrath of the Gods kissanime Episode 24 kissanime legend of korra

Website https://animeflix.nl: Watch Tokyo Ravens (Dub) animeflix Episode 24 mob psycho 100 animeflix

Atlas dustforce: http://atlas.dustforce.com/user/animefreakws

Tapas: https://tapas.io/gogoanimebe