БРАВО - ГОЛЕМА АКЦИЈА ЗА ЧИСТЕЊЕ НА КЕЈОТ НА ВАРДАР ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ
БРАВО - ГОЛЕМА АКЦИЈА ЗА ЧИСТЕЊЕ НА КЕЈОТ НА ВАРДАР ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ
ШОКАНТНО - ШИЛЕГОВ ОТКРИ: ФК ВАРДАР НЕМА СВОЈ ИМОТ, АКАДЕМИЈАТА И ТРЕНИНГ ЦЕНТАРОТ САМСОНЕНКО ГИ СТАВИЛ НА ИМЕ НА СВОЈАТА СОПРУГА!
ШОКАНТНО - ШИЛЕГОВ ОТКРИ: ФК ВАРДАР НЕМА СВОЈ ИМОТ, АКАДЕМИЈАТА И ТРЕНИНГ ЦЕНТАРОТ САМСОНЕНКО ГИ СТАВИЛ НА ИМЕ НА СВОЈАТА СОПРУГА!
БОМБА НА ШИЛЕГОВ: САМСОНЕНКО ГО ОГРАБИЛ ФК ВАРДАР, ДАДЕН МУ Е БЕЗ ДОЛГОВИ И СО ИГРАЧИ ВРЕДНИ 6 МИЛИОНА ЕВРА, СЕГА КЛУБОТ ИМА ДОЛГ ОД 3,5 МИЛИОНИ ЕВРА И ИГРАЧИТЕ ВРЕДАТ 800 ИЛЈАДИ ЕВРА!
БОМБА НА ШИЛЕГОВ: САМСОНЕНКО ГО ОГРАБИЛ ФК ВАРДАР, ДАДЕН МУ Е БЕЗ ДОЛГОВИ И СО ИГРАЧИ ВРЕДНИ 6 МИЛИОНА ЕВРА, СЕГА КЛУБОТ ИМА ДОЛГ ОД 3,5 МИЛИОНИ ЕВРА И ИГРАЧИТЕ ВРЕДАТ 800 ИЛЈАДИ ЕВРА!
РАЗБИЕНА ГОЛЕМА КУРТОНСКА ЌЕЛИЈА СО СОМОВИ КАПИТАЛЦИ КОЈА ЖДЕРЕЛА ПРАСИЊА ПЛАТЕНИ СО УНГАРСКО МАСЛО - Приведени Миленко Неделковски, Александар Пандов и Владимир Панчевски, пред полноќ биле во кафеана во Стајковци
РАЗБИЕНА ГОЛЕМА КУРТОНСКА ЌЕЛИЈА СО СОМОВИ КАПИТАЛЦИ КОЈА ЖДЕРЕЛА ПРАСИЊА ПЛАТЕНИ СО УНГАРСКО МАСЛО - Приведени Миленко Неделковски, Александар Пандов и Владимир Панчевски, пред полноќ биле во кафеана во Стајковци
НУКЛЕАРНА БОМБА НА ШИЛЕГОВ: ДОДЕКА СУМ ЈАС ГРАДОНАЧАЛНИК, ЗА 3,5 ГОДИНИ, НЕМА СКАНДАЛ ВО ГРАД СКОПЈЕ И ТОА ВМРО ДПМНЕ МНОГУ ГИ БОЛИ, ТИЕ СЕ НАДЕВАА НА НЕШТО ДРУГО!
НУКЛЕАРНА БОМБА НА ШИЛЕГОВ: ДОДЕКА СУМ ЈАС ГРАДОНАЧАЛНИК, ЗА 3,5 ГОДИНИ, НЕМА СКАНДАЛ ВО ГРАД СКОПЈЕ И ТОА ВМРО ДПМНЕ МНОГУ ГИ БОЛИ, ТИЕ СЕ НАДЕВАА НА НЕШТО ДРУГО!
(ВИДЕО) Шахпаска : Преку проширување на капацитетот, детската градинка „Синоличка“ сега може да згрижи 164 деца
(ВИДЕО) Шахпаска : Преку проширување на капацитетот, детската градинка „Синоличка“ сега може да згрижи 164 деца
ТРАГЕДИЈА НА ПОНИКВА Една девојка загина, а двајца се тешко повредени откако со џип паднале во провалија
ТРАГЕДИЈА НА ПОНИКВА Една девојка загина, а двајца се тешко повредени откако со џип паднале во провалија
СДСМ: Пресудата за случајот Таргет-Тврдина е удар врз остатоците на режимот на ВМРО-ДПМНЕ, патот на правдата е чист
СДСМ: Пресудата за случајот Таргет-Тврдина е удар врз остатоците на режимот на ВМРО-ДПМНЕ, патот на правдата е чист

ЦЕЛА СДСМ ТАГУВА ПО СВОЈОТ ДРУГАР – Почина поранешениот секретар на СДММ, доктор, по доживеан срцев удар се удри во дрво на Рузвелтова

Пулмологот Трајче Нешковски (32) почина попладнево, откако претходно со автомобилот удри во дрво на „Рузвелтова“.

Според неофицијални информации, Нешковски доживеал срцев удар по што изгубил контрола врз автомобилот.

Цела СДСМ се простува од својот другар:

Дарко Каевски

Се борам сам со себе да се убедам дека ваква трагедија не се деси, не не и не, неможам да се помирам. Незнаеш каква болка направи, секоја генерација си има своја борба. Борец, брат, пријател, почивај во мир преголем човеку!!!

Јован Митрески

Ах бе дете златно…
Не е фер. НЕ Е ФЕР. 😭😭😭

Петре Шилегов

Ах бе Трајче. Ах бе дете …

СДММ – Социјалдемократска Младина на Македонија

Трајче .. голем човек и другар. Социјалдемократ, борец за правда, победник!
Неуморен доктор, упорен противник на најголемиот здравствен предизвик.
Ќе те паметиме по сите борби кои ги водевме заедно, по твојата ведрина и спремност секому да подадеш рака. Ти беше моторот на СДММ и тоа што го градеше со години, живее денес!
Ти благодариме за се! Со нас си,
секогаш!
Твоја СДММ 🖤

СДСМ – Социјалдемократски сојуз на Македонија

Денеска загубивме голем човек, сопартиец, борец, другар, млад доктор кој даваше се’ од себе за граѓаните и подобро утре за сите.
СДСМ жали. Со тага и болка за нашиот Трајче Нешковски.
Сочувство до семејството, роднините, пријателите.
Почивај во мир Трајче. Ти благодариме за се’.

Damjan Manchevski

Ама како!? Другариште.

Воислав Попоски

Не верував дека оваа твоја порака ќе биде последната…
Ете ова беше ТРАЈЧЕ!!!
Мој брат, другар, партиски ментор и најголема поддршка❤️
“Ја знам да нас чека још 100 офанзива!”
Почивај во мир 😢😢😢😢

Radmila Sekerinska

Се понадевав дека е грешка или лага… Страшна вест. Почивај во мир Трајче!

Monika Zajkova
·
Единствениот кој веднаш по стапување на местото претседателка на ЛиДеМ ми се јави да се видиме и ми рече Мони што да ти треба помош другар на мене можеш да сметаш имам јас искуство доста со функционирање на младина.
Повремено знаеше да пишеш да прашаш што има, како е, да кажеш дека се радуваш на моите успеси… Ти благодарам..
И многу ми е криво бе другар што си замина засекогаш, а не го испивме кафето што го договаравме од понеделник…😢
Почивај во мир….
Во нашите срца и сеќавања никогаш нема да умреш… 💔💔💔
Сочувство до семејството..😞

loading...

Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Episode 1-2 Fansub at Funimation yu yu hakusho funimation

Watch Yashahime: Princess Half-Demon (Dub) Episode 4 (https://animeheaven.pro/m/PPB5/ep-4) at website https://animeheaven.pro attack on titan anime heaven